Jump to content
Dogomania

Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)


weszka

Recommended Posts

Dzięki weszka, może ktoś w końcu ją zauważy. Tylko czekam,aż ta kobieta zadzowni i powie, że dłużej jej nie będzie trzymac i do schronu:shake: . A obiecałam jej,że taka ładna sunia z pewnościa szybko znajdzie dom...:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na email odezwała się do mnie do mnie kobieta, która kocha boxerki ma już jednego w domu i chciałby towarzyszkę dla niego:roll: To pewnie jakiś rozmnażacz niestety:shake: Ale wypytywała też inna pani, mająca domek z ogródkiem zobaczymy czy mi jeszcze odpisze;)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, nie rozumiem czasami podejścia dogomaniaków.
Odezwała się na wątku pani z Poznania, która oferuje tymczas i znalezienie domku wśród znajomych w Poznaniu.Została odprawiona z kwitkiem....dlaczego? Boicie się, że sunia trafi do schronu, ale na tymczas nie dacie?Bo dziewczyna nie jest "zawodową dogomaniaczką"?
Co zrobicie z sunia jeśli Pani, u której teraz przebywa natychmiastowo będzie musiała się jej pozbyć?Hotelik?Dla szczeniaka?Ech.....
Z drugiej strony zastanawiam się czy jakby odezwała się "stara dogomaniaczka" z Mazur oferująca tymczas to czy byście migiem nie wywoziły suni na Mazury...?
Nie chciałam rozpętać żadnej wojny, poprostu czasami mnie zadziwiacie.Ot tyle.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem jedyną przeszkodą była odległość do Poznania a nie to że osoba była nowa. Ja też jestem dopiero od stycznia, a Erka nie miała wątpliwości powierzyć mi psiaka na tymczas czy do transportu :)
Poza tym sytuacja wtedy i na razie ciągle też nie jest dramatyczna bo suczka jest u tej pani. Jeśli sytuacja się zaogni na pewno Erka będzie szukać innego tymczasu. A póki co szukamy domku na stałe.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze odłegłość, teraz nie mogę znaleźć transportu dla szczeniaków do Krakowa, a co dopiero mówić o Poznaniu.
Po drugie, jamos piszesz, że padła propozycja "odpowiedzialnego tymczasu". Znasz ta osobę? Ja nie wiem czy odpowiedzialnego , czy nie.
Po trzecie uważam ,że decyzje należy pozostawiać osobom, które wydają psiaka do adopcji, to jest ich odpowiedzialność.
A mówię to na podstawie doświadczeń, bo niestety wydałam kiedyś szczeniaka osobie z dogo/ była pośredniczką/, która wydawała się ze wszech miar wiarygodna . Chyba słyszeliście o sprawie oszustki- kaśki-m. Teraz dmucham na zimne:cool1: .

Link to comment
Share on other sites

kurde, wiedziałam, że chodzi o brak zaufania!
są ludzie z poznania, można sprawdzić domek, który sie wpisał w ten wątek.A transport, może się okazać, że szybciej znajdziecie do Poznania niż do Krakowa ;)
Dobra, nie wtrącam się, tak tylko napisałam co myślę.A napisałam to po przeczytaniu, że domek, w którym jest sunia zaczyna sie denerwować i wisi nad nią chmura schroniskowego smutku.Życzę suni jak najlepiej, kocham boksery i bokseropodobne psy, a szczególnie sunie...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Po pierwsze odłegłość, teraz nie mogę znaleźć transportu dla szczeniaków do Krakowa, a co dopiero mówić o Poznaniu.
Po drugie, jamos piszesz, że padła propozycja "odpowiedzialnego tymczasu". Znasz ta osobę? Ja nie wiem czy odpowiedzialnego , czy nie.
[/QUOTE]

Dżej napisała, że trafiła na dogo 'przeze mnie'. Ja ją znam, a mnie kilka/naście osób z dogo też. Może to za mało:cool1: ja z nią wcześniej na ten temat rozmawiałam, i też trochę odradzałam przez odległość, bo szczeniaki szybko znajdują domy, a tu taka ładna boksiopodobna, więc tym bardziej.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, wydawało mi się ,że taka ładna sunia szybko znajdzie domek gdzieś bliżej, wzięłam pod uwagę Twoją sugestię pidzej:cool1: .

A tu owszem dzwonią dzisiaj od rana telefony, przed chwilą taki typ powiedział, że jak bardzo podobna do boksera, to"nawet" by ja mógł wziąć:cool3: . Podziękowałam "łaskawcy":razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saga_86']a teraz dostałam wiadomość od pani [URL="http://javascript<b></b>:oknoAdresat('napisz.html?to=jolanta%4031.pl',10,10,650,540,1);"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL] znad morza, może ktoś się wybira w najbliższym czasie a przy okazji by ją dowiózł?;)[/quote]

Odpisuję całkiem serio. Mój szwagier dość często jeździ na północ - Gdańsk, Koszalin więc jakby co :cool3: ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saga_86']Weszka odpisałaś coś tej pani?;) A może znasz kogoś kto jeździ do Piły, bo mam kontakt do Piły też:lol:[/quote]

Nie odpisałam. Napisałam że to nie jest całkiem nierealne gdyby pani była pewna i sprawdzona. Ale nie wiem czy i kiedy mój szwagier by jechał. W razie czego będę dopytywać. Tak czy siak domek bliżej to zawsze lepiej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...