Jump to content
Dogomania

Galeria Urwiska :) Zapraszamy ! !!!FOTKI!!!


Sylwia&westie

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sliczny psiak..i jest cudny dawno ni widzialam tak cudnego westiego...powaznie.Wiekszosc ludzi strzyze te psy a nie trymuje a sasiad z sasiedniej klatki to nawet zapuszcza bo idiota woli jak ma dlugie wloski tak sie tylko zastanawiam po co mu ta rasa skoro west nie wyglada jak west tylko jak kundel jakis...Ty maz bielutkiego cudnego a tamten ma pycholek wrecz brazowy.Swietna galeria zarowna ta na dgm jak i ta druga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia&westie']Raczej po trymowanku ;) wkoncu to terrier ;)
[/quote]

z tym sie nie zgodze ze dlatego ze terier to sie trymuje..moja to tez terier a o trymowaniu mowy nie ma:D ale wsciki fakt jak njbardziej sie trymuje ale nie wszyscy posiadacze tych przslodkich psiaow to robia bo w koncu dodatkowe koszty:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nadia86']Sliczny psiak..i jest cudny dawno ni widzialam tak cudnego westiego...powaznie.Wiekszosc ludzi strzyze te psy a nie trymuje a sasiad z sasiedniej klatki to nawet zapuszcza bo idiota woli jak ma dlugie wloski tak sie tylko zastanawiam po co mu ta rasa skoro west nie wyglada jak west tylko [B]jak kundel jakis[/B]...Ty maz bielutkiego cudnego a tamten ma pycholek wrecz brazowy.Swietna galeria zarowna ta na dgm jak i ta druga[/quote]
A kundel to gorszy jest ? bo nierasowy ? wiec kopa mu i na ulice, bo nie jest yoreczkiem ?
Sorry Sylwia za offa, ale tacy ludzie mnie obijają ... nawet na dogomani sie znajdą...makabra...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Piękny wescik :loveu: i z fajnej hodowli. Sam chciałabym z tamtąd szkota...

[B]Nadia86[/B], a ten west to twój czy sąsiada, ze chcesz decydować o jego wyglądzie? Widać, tam mu się bradziej podoba.[/quote]
I w pierwej kewstii i w drugiej się zgadzam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nadia86']z tym sie nie zgodze ze dlatego ze terier to sie trymuje..moja to tez terier a o trymowaniu mowy nie ma:D ale wsciki fakt jak njbardziej sie trymuje ale nie wszyscy posiadacze tych przslodkich psiaow to robia bo w koncu dodatkowe koszty:shake:[/quote]

[B]tak wiem tak mi się powiedziało :) [/B]

[quote name='Korenia']A kundel to gorszy jest ? bo nierasowy ? wiec kopa mu i na ulice, bo nie jest yoreczkiem ?
Sorry Sylwia za offa, ale tacy ludzie mnie obijają ... nawet na dogomani sie znajdą...makabra...[/quote]

[B]Koreniu Nadia86 napewno nie chciała nikogo obraźić. racja nie powinno się tak mówić, ale może to poprostu nieświadomie.[/B]

[quote name='puchu']Piękny wescik :loveu: i z fajnej hodowli. Sam chciałabym z tamtąd szkota...

[B]Nadia86[/B], a ten west to twój czy sąsiada, ze chcesz decydować o jego wyglądzie? Widać, tam mu się bradziej podoba.[/quote]

[B]Jak jest bardzo zarosniety to ja bym zwróciła uwage ;) [/B]

[SIZE=4][COLOR=Red][B]A tak wogóle to Dzień Dobry wszystkim !! Super pogoda za oknem a u was ??[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]u mnie śnieg tak jak u Koreni miesiąc nawet wiecej temu był :razz: A urwis tak kocha śnieg !! :cool3: Za chwilkę ide na spacerka z Urwiskiem ! :loveu::loveu: Ach ten łobuż znowu słuchać mnie nie będzie :diabloti: Teraz wstawię zdjęcie naszego króliczka ;) Puszusiaa :*

[IMG]http://img157.imageshack.us/img157/7650/p1000089uh4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9168/p1030568ab7.jpg[/IMG]

KiLkA FoT z MłODoŚcI UrWiSkA:

[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3281/p1040788vm6.jpg[/IMG]
-zdjęcie robione w hodowli :D Zostało mu to do dziś ze podchodzi do szklanki i chce wypic to co jest w środku :D

[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2670/p1050044zb3.jpg[/IMG]

[/B][B]Musze wam powiedzieć że w piątek jesteśmy umówieni na trymowanie :lol::razz::crazyeye: bo Urwis ostatnim razem pokazał swoją urwisowość :cool3::cool3: Ale mam nadzieję ze juz teraz będzie grzeczny :diabloti::razz:
[/B][B] aż sie boję

[SIZE=4][COLOR=DarkRed]POZDRAWIAMY !! [/COLOR][/SIZE]

[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14'][B][I]Cześć Sylwuś :buzi:. My tez umówieni na trymowanie , za tydzień ;) [/I][/B][/quote]
[B][COLOR=DarkRed] Witam :):) to dobrze :) my jedziemy w ten piątek :loveu: już sie nie mogę doczekać !! [/COLOR][/B]
[quote]A ja się zastanawiam czy teog mojego ciołka wytrymować.
Ale prędzej sama kupie jakiś amatorski trymer (trixie czy cus ;-)) i bede go skubac.[/quote][B][COLOR=DarkRed]No mozesz trymować samemu ale najpierw zajdź do specjalisty, żeby ci wytłumaczył jak to robić :) albo podglądnij jak to się robi jak trymuje jakiegoś psiaka :) Ja kiedyś myślałam o tym aby samemu trymować swojego westika :cool3: , ale teraz wiem że jest to nierealne :P
[/COLOR][COLOR=DarkRed]
Właśnie wróciłam ze spacerku :) Ale było fajnie :) chodziliśmy 2 godzinki :D i znaleźliśmy fajne miejsce na fotki :) nad stawem :D Urwis tak rwał do tego stawu jakby się chciał wykompać :P[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkRed]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Sylwia , w mojej oklicy jest jeden zaklad fryzjerski, ale tam ps abym nie zostawila - raz sznaucerka nawiala stamtad.

Sama go bede skubac, bo chyba bym zawalu dostala jakby mi ktos Grubaska wytrymowal. Ty wiesz czego sie spodziewac po wizycie, a ja nie:p[/quote]
no w sumie masz rację :) zrób go na westa :diabloti::razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='Sylwia&westie']Witaj Kamcia !! a jak sie dodaje do znajomych :razz: i oczywiście dziękuję za dodanie ! ;):cool3:[/quote]

[B][I]Chodzi ci o dodawanie do ulubionych :cool3: ? Po prostu w Internet Explorer :lol:[/I][/B]

[quote name='Sylwia&westie'][B][COLOR=darkred] Witam :):) to dobrze :) my jedziemy w ten piątek :loveu: już sie nie mogę doczekać !! [/COLOR][/B][/quote]

[B][I]My jedziemy za tydzień :diabloti: Powiedzmy że ja też się nie mogę doczekać :diabloti: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...