Jump to content
Dogomania

młody shar pei do adopcji


linka555

Recommended Posts

Znam ludzi, którzy chcą się pozbyć (nie wiem jak to się pisze) psiaka Shar pei. Rozpad rodziny, brak mieszkania, a przede wszystkim odpowiedzialności. Psiak wychowany źle, akceptuje tylko właścicielkę, a ta go nie chce (nie ma gdzie) trzymać. Dość agresywny. W tej chwili przebywa gdzieś w kojcu, bez kontaktu z ukochaną panią, albo bardzo rzadko. Mieszkał w mieszkaniu, leżał na tapczanach, a teraz wyrzucony na podwórko. Ze względu na agresję, nie wiadomo co z nim zrobić. Psiak ma 1,5 roku (zatem młody). Gdyby znalazł się ktoś odpowiedzialny, z doświadczeniem w postępowaniu z takim zwierzaczkiem i chciałby zaopiekować się nim na stałe, dać mu dom - prawdziwy, ktoś kto zapanowałby nad nim to proszę o kontakt. A może jest jakieś stowarzyszenie, które zajmuje się tą rasą. Mi go strasznie szkoda, to nie jego wina, że ma wypaczony charakter, a to chyba nie jest pies do mieszkania na podwórku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja psiaka nawet na oczy nie widziałam. Jeżeli byłaby taka konieczność mogę poprosić oz zrobienie zdjęć. Ktoś z moich znajomych ma kontakt z tymi "mało odpowiedzialnymi" i opowiedział mi o tym. Psiak cały czas w kojcu. Według tego co wiem warunki niedobre. Niby ma wejście do garażu, ale do niego nie wchodzi, a w kojcu nie ma nawet budy. Kojec niby łączy się z garażem, ponoć może tam w każdej chwili wejść, ale nie chce. Psiak raczej agresywny jak pisałam do wszystkich poza właścicielką, która nie wiem czy już go w ogóle odwiedza. Para się pogodziła, wrócili do siebie, ale psa już nie chcą, bo niby nie akceptuje męskiego przedstawiciela. Chyba mu się nie dziwię. Teraz to już pewnie całkiem zdziczeje i będzie się rzucał na wszystkich. Bardzo nieszczęśliwy pies. Gdyby go ktoś chciał to oni od razu oddadzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...