Jump to content
Dogomania

Psi hotel, czy to dobre?


Superkundel

Recommended Posts

Muszę wyjechać, niestety mojej psinki nie mogę za sobą zabrać:( Nie mam też komu jej zostawić, więc pozostaje mi tylko psi hotel. Czy to nie jest drastyczne? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym związane? W większości dobre, czy nie za bardzo?

Link to comment
Share on other sites

Hotel to jest naprawde ostatecznosc.Nie masz sasiadki ,rodziny, kolezanki co zna twojego pieska i by na okreslony czas sie nim zaopiekowala?
jezeli hotel to tylko domowy ,z mala iloscia psow,bron boze do budy czy kojca ,albo do szop roznej masci.
Musisz osobiscie wpierw zobaczyc ,sie przekanac ,ze na podworku nie ma bud ,lezacych lancuchow,ze pieskow jest nie wiecej jak 5-10 ,ze osoba jest milosniczka zwierzat ,a nie osoba pragnaca sobie dorobic ,a ma szopy czy puste swiniarnie ,bo produkcja swin sie nie oplaca wiec lepiej albo hodowac psy albo wziasc psa na hotel.

Link to comment
Share on other sites

a nie ma opcji, zeby ktoś do niej dochodził w ciągu dnia na spacery i karmienie?
jak już zdecydujecie się na hotel to poszukaj jakiś niekoniecznie w okolicy, mogą się też znajdować gdzieś przy trasie Twojego przejazdu. grunt, żeby to był hotel sprawdzony przez kogoś, kto miał tam swojego psa i czyjej opinii możesz zaufać. niestety nie każdy hotel, nawet z zewnątrz pięknie wyglądający jest taki naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

mój pies został w takim hotelu na dwa tygodnie jak musiałam lecieć to tej chorej kanady, gdzie nie wpuszczają psów rasy amstaff. Wybrałam najlepszy hotel z możliwych i co i prawie straciłam moje maleństwo. Pierwszy tydzień jeszcze jakoś dał się nakarmić, wyprowadzić, ale już wtedy z tęsknoty dostawał bzika. Drugi tydzień już tragedia. pogryzł sobie ogon, strasznie stracił na wadze i zaczynał terroryzować opiekunów ... Można psa umieścić w najlepszym miejscu na świecie z najlepszą opieką, ale i tak będzie tęsknił strasznie za swoim właścicielem ... Teraz już wiem, że nigdy nie zostawię go na dłuższy czas samego w takim miejscu, ale to też zależy od samego psa jak będzie podchodził do rozstania. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...