Jump to content
Dogomania

Szczytniki k. Poznania, młody beagle, szukam kogoś z okolic


Recommended Posts

ja miałam dzwonić, ale wczoraj wyleciało mi to z głowy przepraszam, za chwilę zadzwonię


Edit
on przychodzi co jakiś czas sąsiedzi mówią ze co troche u innych siedzi, ciocia obiecała, że jak się pojawi to spróbuje go przetrzymać i zadzwoni do mnie. Czy mogę prosić na PW numer osoby która mogłaby w razie co podjechać

Edited by Marta_Ares
Link to comment
Share on other sites

nie jestem na miejscu więc niestety nie wiem co z psem, czekałam na telefon od cioci jak się pojawi, widocznie sie nie pojawił :(

tak sie zastanawiam jak on tam pokazuje się raz na jakiś czas, na zdjęciach wyglądał na zadbanego może ma jakiegoś właściciela który wypuszcza go na spacerki luzem zeby sobie pobiegal........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']nie jestem na miejscu więc niestety nie wiem co z psem, czekałam na telefon od cioci jak się pojawi, widocznie sie nie pojawił :(

tak sie zastanawiam jak on tam pokazuje się raz na jakiś czas, na zdjęciach wyglądał na zadbanego może ma jakiegoś właściciela który wypuszcza go na spacerki luzem zeby sobie pobiegal........[/QUOTE]
tez tak myślę, ale oferta pomocy nadal aktualna

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jestem nowa na forum, postanowiłam napisać, ponieważ byłam 2 dni temu w Szczytnikach i na ulicy Szczelinka biegał właśnie młody Beagle. Wyglądał na zagubionego, był wystraszony i brudny. Chciałam dać mu wody, ale był zbyt płochliwy i nie było szans, żeby go złapać. Pojawiał się w okolicy przez cały dzień, ale na każdą próbę kontaktu reagował ucieczką do lasu. Mam okazję być w Szczytnikach od czasu do czasu, będę się za nim rozglądać. Może uda mi się go zwabić na posesję i przetrzymać nawet kilka godzin, niestety ja mieszkam w Luboniu i nie mogę go przygarnąć, a w Szczytnikach tylko pracuję. Jeśli zauważę pieska, czy mogłabym poinformować kogoś z Państwa? Jest prawdopodobne, że to piesek, o którym jest mowa w tym wątku, wyglądał jak ten ze zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...