Jump to content
Dogomania

Zefir za TM :(


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Znajoma pani Ela ze sklepiku naprzeciwko nas zrobiła zbiórkę pieniędzy dla Zefirka. Uzbierało się ponad 130 zł :D
Jutro zrobię przelewik.
Sluchajcie, to jest dobry pomysł, godny propagowania. Zastanawiam się, czy nie postawić gdzieś u mnie w pracy puszki na pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Kocurku :)
Lilu - no to bylo wiadomo, że będzie miał u Ciebie dobrze ;) My teraz "tylko" musimy żebrać o pieniążki.

Ja natomiast dorzuciłam parę złotych do tych zebranych przez panią Elę i właśnie przelałam Zefirkowi 150 zł :)
Jak dostanę nowe potwierdzenia, to uzupełnię post rozliczeniowy.
Na razie niestety muszę odjąć z funduszy kolejne pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam info o nowych wpłatach - bardzo dziękujemy, jak na razie Zefirek jest na plusie, oby tak dalej! :D

+23,67 zł Kocurek
+30 zł Paulina H.
+20 zł Maciej M.
+10 zł Szira
+30 zł Mruczka
+10 zł Kikou
+5 zł Marta - czyli droid-2005 ?
+10 zł Dorota W.
+10 zł Bea61
+20 zł sunia2000
+10 zł Aldrumka
+40 zł Karolina Agnieszka J.
+150 zł Datki od dobrych Cioteczek i Wujaszków z Sępolna

Link to comment
Share on other sites

Pospieszyłem się z powyższym moim postem.Dziś w końcu ,po długich perturbacjach mam przelew na koncie,także dziś, zaraz kaska na Zefirka "poleci".Najważniejsze ,że w terminie.I na Skarpetę Owczarkową tez grosik w końcu pójdzie.Zefirek nie będzie miał powodu,by się smucić.Niech cieszy się życiem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Mam ogromną prośbę do dogomaniaków z Wrocławia o pomoc logistyczną :)[/B][/SIZE]
Mała suczka, która przebywa u mnie w BDT znalazła DS w Świdnicy. DS nie ma samochodu.
Mamy załatwiony transport dla suczki do Wrocławia ( carpooling) , piatek wieczór, Krzyki.
Suczka ma własny, płócienny transporterek.
Chodzi o odebranie jej od kierowcy, który nie jest dogomaniakiem i przerzucenie jej do Świdnicy. Możemy zwrócić za benzynę.
[B][SIZE=3]Pomóżcie proszę, bo nie wiem już do kogo się zwrócić :) :)[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...