Jump to content
Dogomania

Piękna Onka już we własnym domku,ale wciąż potrzebuje pomocy!!!


tatankas

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izzamal']jaki jest koszt hotelowania suni?, czy są juz jakieś deklaracje?
ja mogę zadeklarowaś 25 zł stałej[/QUOTE]

Niestety deklaracji żadnych nie mamy-ja mogę dla suni zadeklarować jak na razie 10zł stałej(za kilka dni komunię córy mam i wydatków wiele) w miarę możliwości dołożę więcej jak będzie możliwość,zrobię dla niej też bazarek ogłoszeniowy.

A więc zapisuję deklaracje.
Koszt hotelu to 280zł,chyba,że uda nam się zdobyć karmę,to wtedy 200zł,ale to minimum jakie musimy uzbierać.

Link to comment
Share on other sites

Guest aga_w

Tu wydarzenie na fb - pod patronatem naszej VIVY - można rozsyłac i zapraszać [URL]http://www.facebook.com/events/378011815569462/[/URL]
Po drugie - w pieniedziałek przyjedzie do TOZ Police karma (część) ze zbiórki na szczecińskie zwierzaki w Auchan (nie wiem ile ale podobno jest duży odzew) - a więc kilka worów będzie dla tej suni.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam obiecane 20zł od koleżanki mojej-Beatki,jednorazowo na sunię.Jak tylko otrzymam pieniążki to wpiszę w rozliczenie.
Rozmawiałam też z BajUla-ma panią chętną na szczeniaka,ale porozmawia i może sunię przyjmie.Trzymamy kciuki.

Ja już jestem na wydarzeniu i jako osoba prywatna i jako TOZ ;)

Edited by tatankas
Link to comment
Share on other sites

tu zdjęcia z Sierakowa .
Szczeniak jakby mógł to by zjadł jeszcze miskę, zresztą suczka również.
Musimy jak najszybciej ją stamtąd zabrać.

[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1552/a5260e1e755445cdmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]


[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1522/0a7fb0daf624ef0emed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Irenka tez byla sunie i maluszka nakarmic, chyba nie musze pisac, ze malo z miska nie zjadla. Cholera jasna, czemu ten dziad nie karmi tych psow ? Irenka wykorzystala chwile nie uwagi dziada i karmila tez inne psy. On nam nie pozwala karmic psow i za kazdym razem mowi, ze one najedzone sa. Ciekawe czym chyba swierzym powietrzem ?

Link to comment
Share on other sites

Sunia juz w hoteliku pod Stargardem, juz jestesmy spokojne, ze jest w bardzo dobrych rekach. Wczesniej bylysmy z Tessi u okulisty. Sunia widzi na oczko, ale trzecia powieka juz sie zrosla i jest tez stan zapalny. Narazie nic nie bedzie miala robione bo karmi malucha i nie moze dostac narkozy. Dostala recepte na 3 leki, ktore trzeba zakrapiac kilka razy dziennie i po tygodniu oczko powinien znowu zobaczyc wet, czy jest lepiej. Tessi u weta byla bardzo grzeczna, zero agresji, a przeciez miala przez jakis czas badane oczko. Caly czas patrzyla czy jej slodki maluch jest blisko.

Link to comment
Share on other sites

A wiec dzisiaj Tessi byla u okulisty w palacyku w szczecinie.Pani doktor przepisala 3 rodzaje kropelek i za tydzien dwa do kontroli,potem prosto od weta pojechalismy do Arleny do hoteliku.No chce powiedziec,ze warunki rewelacyjne.Juz wszystko czekalo na Tessi i jej maluszka!Bardzo sie cieszymy,ze tak szybko to poszlo.Na razie jak jeszcze karmi nie mozna nic robic.To znaczy zadnych szczepien,zabiegow itp.Ale najwazniejsze,ze Sunia jest pod bardzo dobra opieka.Dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

A wiec dopiero wrocilismy z odwiedzin od Tessi! Dzis zakropilam jej oczko tymi kropelkami co jej lekarz kazal podawac,a Monica dala dobra karme dla suni i maluszka wiec przekazalam wsztstko Arletce.Dowiedzialam sie,ze Tessi caly czas ma mocne rozwolnionko i nie wiemy czy to zmiana jedzenia,stres czy jaka cholerka?Maluszek bardzo pilnuje sie swojej mamuni jak dzis poszla na spacerek to biegal po calym terenie i jej szukal.Arlena ma teraz troche sajgon,gdyz jutro ma komunie i jeszcze przywiezli 2 chal-chaly z interwencji.Ale nasze malenstwa;mama i jej synek maja sie dobrze,tylko czemu ta sraczka ja meczy?

Link to comment
Share on other sites

Ale ja dzwonilam juz wczesniej do Pani Doroty i rozmawialam.Powiedziala,ze jak sie zdecyduja to na pewno zadzwoni.A oni tam maja 2 psiaki bez domu tylko,ze one sa troche agresywne.
Wiec tak czy tak trzeba czekac dopuki Tessi karmi malego.Mysle,ze jeszcze tak z 10-15 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia637']Jaki dorodny kociak sie z niego zrobił;) śliczny jest. Bardzo miło go wspominamy, bo jest fajnym kotem, ma super charakter.;)[/QUOTE]
buhahhaha taki nie koci charakter ;), ja się wcale nie dziwię że tej starej pannie przy Simbie depresja się powiększała.
Wszyscy znajomi mówią, że Simba do nas nie pasuje.......bo on taki normalny jest, a reszta spółki to dom wariatów:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...