Jump to content
Dogomania

Ralfik z wrośniętym sznurkiem,żył tak 3 lata,nikt mu nie pomógł.MEGA PILNIE DT!!!!!!!


pati851

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki Ralfikowi trzeba koniecznie zrobić wydarzenie na facebooku i zrobić allegro cegiełkowe. Czy ktoś ma znajomości ;) u Ciocio Selengi? Ona robi przepiękne aukcje i zbiera się dużo pieniążków. Czekajcie - wyślę do niej wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Cioteczki Ralfikowi trzeba koniecznie zrobić wydarzenie na facebooku i zrobić allegro cegiełkowe. Czy ktoś ma znajomości ;) u Ciocio Selengi? Ona robi przepiękne aukcje i zbiera się dużo pieniążków. Czekajcie - wyślę do niej wiadomość :)[/QUOTE]


ja niestety nie znam Cioteczki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati851']ja niestety nie znam Cioteczki :([/QUOTE]


Już napisałam wiadomość do Selengi...może się Cioteczka zgodzi... modlę się o to. A teraz chciałam zapytać tu zgromadzone Ciocie, czy któraś porafi wydarzenie na FB zrobić? Z doświadczenia wiem, że się sporo pieniążków zbiera wtedy.

Cioteczko Pati uzgodniłam z Isiaczkiem i kupującymi na naszym bazarku,że jednak nie 1/2 a cały dochód z bazarku przeznaczymy na Ralfika. Drugi piesio - Mecenasik pojechał niespodziewanie do DS i ma sporo pieniążków uzbieranych, wobec czego Cioteczka Isiak, po otrzymaniu ostatniej wpłaty od kupujących przeleje pieniążki na Ralficzka :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Już napisałam wiadomość do Selengi...może się Cioteczka zgodzi... modlę się o to. A teraz chciałam zapytać tu zgromadzone Ciocie, czy któraś porafi wydarzenie na FB zrobić? Z doświadczenia wiem, że się sporo pieniążków zbiera wtedy.

Cioteczko Pati uzgodniłam z Isiaczkiem i kupującymi na naszym bazarku,że jednak nie 1/2 a cały dochód z bazarku przeznaczymy na Ralfika. Drugi piesio - Mecenasik pojechał niespodziewanie do DS i ma sporo pieniążków uzbieranych, wobec czego Cioteczka Isiak, po otrzymaniu ostatniej wpłaty od kupujących przeleje pieniążki na Ralficzka :*[/QUOTE]

Jesteście kochane!!! Kundelkowa skarbonka zapłaci nam fakturkę za leczenie Ralfika a resztę pieniążków przeznaczymy na dalsze leczenie i operację. Ralfik codziennie wychodzi na spacerek i spędza dużo czasu z Szymonem, który nad nim pracuje. Jest dość ciężko.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli o charakter (nieufność itd.) psa chodzi to myślę że pracą i dobrym podejściem będzie można to zmienić. Ja się bardziej boję o ranę, ale przede wszystkim cały czas myślę że jego to BOLI.. czy zrosty będą bolały już zawsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Już napisałam wiadomość do Selengi...może się Cioteczka zgodzi... modlę się o to. [/QUOTE]
Nie ma się co modlić i pytać tylko trzeba do mnie pisać "ciotka, pies w potrzebie, siadaj i rób tę aukcję" :)
Z FB nie pomogę, bo nie za bardzo umiem (i nie lubię) się tam poruszać.

[quote name='ovathena']Jeśli o charakter (nieufność itd.) psa chodzi to myślę że pracą i dobrym podejściem będzie można to zmienić. Ja się bardziej boję o ranę, ale przede wszystkim cały czas myślę że jego to BOLI.. czy [B]zrosty będą bolały już zawsze[/B].[/QUOTE]
Z osobistego doświadczenia wiem, że takie zrosty nie bolą, chociaż czasem są odczuwalne - tak jakby "ciągnęły", zwłaszcza przy zimnej i deszczowej pogodzie.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2383093604[/URL]

Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy [B]NIE KUPOWALI[/B] cegiełek.
Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% ale przy 200 cegiełkach to już się robi 50 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla psiaka będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2383093604[/URL]

Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy [B]NIE KUPOWALI[/B] cegiełek.
Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% ale przy 200 cegiełkach to już się robi 50 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla psiaka będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki.[/QUOTE]

Selenga nawet nie wiesz jak Ci jestem wdzięczna Kochana :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2383093604[/URL]

Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy [B]NIE KUPOWALI[/B] cegiełek.
Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% ale przy 200 cegiełkach to już się robi 50 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla psiaka będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki.[/QUOTE]


Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo, bardzo dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...