Jump to content
Dogomania

Karma dla psa ze zwyrodnieniem kręgosłupa


mysa

Recommended Posts

Jak w temacie. Poszukuje karmy dla chorego psa ze zwyrodnieniem kręgosłupa. Nie mam pojęcia czy te karmy dla psów z chorymi stawami się nadają, np taka -
[url]http://www.weterynarz.wroclaw.pl/Karmy-i-produkty-dla-zwierzat/Purina/PURINA-VETERINARY-DIETS-R-JM-Canine-formula[/url]


W dodatku pies musi schudnąć 2kg, co jest bardzo ciężkie ze względu na to że nie jest gruby, tylko ma taką mase mięśniową (mieszanka bullowatego z jamnikiem na pewno) więc ma długi kręgosłup, cienkie długie łapki i szeroką klate. Dlatego był nieunikniony problem z jej kręgosłupem, głównie przez to że jest długa :(

Psa muszę karmić tylko samą karmą, dlatego jeżeli macie pomysły to prosiłabym o karmę naprawde z wyższej półki. Ta którą nadmieniłam wyżej wydaje mi się być dobra pod względem marki. Mój pies wcześniej jadł z tej samej serii Purine OM (odchudzająca). Była to jedyna karma, na której psina schudła.

Proszę o szybką odpowiedź.

Edited by mysa
Link to comment
Share on other sites

Logiczne, że jeżeli pies ma zwyrodnienie to diagnoze postawił lekarz. Ja lekarzem nie jestem.

Ogólnie mam odchudzić psa do 2kg mniej. Lekarz nie mówił nic o takiej karmie (jesteśmy dopiero w trakcie leczenia), ale wiem że jest ona potrzebna, a psu nie zaszkodzi. Dlatego pytam o karmę, a nie o to czy pies może ją jeść, czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, po prostu wczoraj miałam zły dzień, po kilku atakach u psa i jestem przez to pod ciągłym napięciem nerwowym... Bo nie dość że pies, to w dodatku mój degus ma problem z kręgosłupem od 3 miesięcy i zapewne zostanie uśpiony bo stan jest już bardzo zły. Tak więc same problemy na głowie ze zwierzakami :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mysa nie wiem co z Twoim psiakiem, ale mogę sie podzielić swoimi doświadczeniami. Mam psa po operacji kręgosłupa. Odżywiamy się tak: karma odchudzająca , surowe mięso wołowe jako przekąska, suplemenety na stawy Lupo ( 30% koncentrat z małża) i ArthroHa . Na wzmocnienie mięśni HMB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...