Jump to content
Dogomania

po 12 lat. od adopcji wraca do schronu. Oddana, bo cierpi na chorobę zwaną starością!


martka1982

Recommended Posts

[QUOTE]Tylko ,że znam wiele potworów , które żyją i mają się dobrze[/QUOTE]-niestety to prawda.Znam to z własnego otoczenia.Szkoda,że nie ma prawa do bezkarnego odstrzału takich ludzi:diabloti: Zgłaszam się do roli kata-gratis:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie:shake:Taka psina w schronie ma szansę tylko na najgorsze:shake:
Ja małymi pieskami raczej się nie zajmuję,szkoda jej.U anett ostatnio takie małe nakolankowe psiny poumierały w schronie a miały iść do adopcji.Trzeba ją ratować,bo sama sobie zostawiona nie ma raczej szans.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']co będzie z tobą sierotko.....[/QUOTE]

Nikt o Wenus nie pyta z Tablicy?

Moze zamowic suni pakiet ogloszen u CatAngel?


[quote name='Karolcia_ko5']Najnowsze informacje.
Jutro Wenus będzie miała najprawdopodobniej zabieg.[/QUOTE]

Jaki zabieg? Mam nadzieje, ze nic powaznego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Wenus przeszła wczoraj zabieg usunięcia guza oraz została wysterylizowana. Dziewczynka jest bardzo dzielna. Wszystko w porządku.[/QUOTE]

Bidusia... Dobrze, ze wszystko poszlo dobrze. :) Trzeba jej teraz dobry domek znalesc.

Link to comment
Share on other sites

Wenus chętnie wyszła na trawkę, tymbardziej że trudno jest jej załatwiać się w pomieszczeniu
schudła, zmizerniała, nie wiem na ile przyczyniła się do tego operacja a na ile psychika
ma jeden taki objaw, który bardzo mnie niepokoi - ona się bez przerwy trzęsie

wiecie co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Martka nie jestem wetem ale może to po prostu osłabienie po tak poważnych zabiegach w jej wieku:roll:Musi dziewczyna mieć czas na rekonwalescencje i warunki na dojście do siebie a to chyba w schronie nie jest takie łatwe.[/QUOTE]

ona trzęsła się już przed sterylką, ale teraz mam wrażenie,że bardziej
niby zachowuje się na spacerach normalnie, ale może faktycznie to stres, tylko taki, którego nie widać na pierwszy rzut oka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']Wenus ma jeszcze jeden guz na szyi pod gardłem, nie wiem jakiego rodzaju ale nie został usunięty[/QUOTE]

Takie rzeczy się zgłasza przynajmniej pracownikom.

Ostatnio pewna dziewczyna, która znała Wenus z czasu pobytu u właścicielki stwierdziła, że wygląda dużo lepiej niż wtedy. Że nie jest już tak wypłoszona i zestresowana i widać ulgę w oczach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ag_konin']Takie rzeczy się zgłasza przynajmniej pracownikom.

Ostatnio pewna dziewczyna, która znała Wenus z czasu pobytu u właścicielki stwierdziła, że wygląda dużo lepiej niż wtedy. Że nie jest już tak wypłoszona i zestresowana i widać ulgę w oczach...[/QUOTE]

pracownicy o tym wiedzą, może ty nie. było wiadomo już po pierwszych oględzinach u weta,że są guzki na sutkach i gula na szyi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...