Jump to content
Dogomania

Uwaga weterynarz Michał Polak Katowice Ligota!


flora58

Recommended Posts

Przestrzegam przed wizytami u tego niedouczonego ignoranta.Znam kilka przypadków błednej diagnozy i leczenia. Mnie wykończył 3 szczeniaki z miotu podajac szczepionke wysokiego ryzyka uczulen/ nie uprzedził mnie/. Nawet tego nie potrafi aby zapewnic uczciwe szczepionki. Nie uczy sie i nie czyta najnowszych artykułów w prasie medycznej, bufon.Lecznica nazywa się elka vet.

Link to comment
Share on other sites

Szczepionka Biocan puppy.Wiele osrodków wet w europie walczy o wycofanie jej z produkcji.Maluchy były przebadane wnikliwie przez lekarzy z Wrocławia i Szwajcarii i stwierdzono, że to własnie szczepionka wywołała taką reakcję/porażenie /.nie jestem konkurencja tylko miłosnikiem psów i w zwiazku z tym uprzedzam.

Link to comment
Share on other sites

To winna jest w takim razie szczepionka a nie weterynarz, prawda ? Skoro szczepionka jest fe to podaj jakieś linki do artykułów na ten temat. Swoja drogą mógłbyś skutecznie domagać się wycofania produktu z rynku interweniując w [URL]http://www.gif.gov.pl[/URL] oraz [URL]http://www.vetpol.org.pl/[/URL] skoro są takie doniesienia o ile są prawdziwe.

Skoro maluchy były badane we wrocławiu i szwajacarii ktoś się pod tym podpisał sporządzając opinię lekarską. To co piszesz to bardzo poważne zarzuty. Fajnie by było jakbyś zeskanował taką opinię (z usunięciem swoich danych osobowych)i umieścił ją tutaj. Byłoby to jasne ostrzeżenie dla innych poparte dowodami.

Edited by kiwiadams
Link to comment
Share on other sites

Winny w dużym stopniu jest weterynarz,który nir uprzedził mnie o tym,że zdarzaja sie własnie po tej szczepionce uczulenia/okazuje sie ,że na naszym terenie w ostatnim czasie wystapiło kilka takich przypadków. Gdyby interesował się nowinkami to sam by do tego doszedł.Skandaliczne było równiez jego zachowanie gdy dowiedział sie.Walka o wycofanie szczeponki trwa.Opowiadałam to innym moim zacnym znajomym lekarzom i przyjęli to do wiadomosci z troska i uwagą.Jesli interesuje Cie proces walki z koncernem to skontaktuj sie z P. dr. Olender z lecznicy w Tychach,która koordynuje prace.Ja mam apel do Was kochani unikajmy tańszych szczepionek nawet gdy lekarz zachwala zawzięcie ten produkt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mamy lipiec....i nic nie widzę, żadnych wyników! Swoja drogą to nie każdy lekarz musi tiutać i się uśmiechać, bo lekarz ma leczyć. Chyba sobie zaczynam wyobrażać jaki to "bufon niedouczony z niego" w sytuacji kiedy nawiedzona klientka wpada i robi bezpodstawną awanturę i założę się, ze zaczyna pouczać lekarza!!!! Nie każdy zareaguje udawanym przytaknięciem. Ciekawe czy flora58 miała właśnie wspomniane badania z Wrocławia i Szwajcarii podczas rozmowy z lekarzem? Jeśli w ogóle one istnieją bo nam też nie przedstawiła. Pewnie rozmowa całkiem inaczej by wyglądała.
Każda szczepionka myślę, że jest związana z ryzykiem. Szkoda szczeniaczków to na pewno duża strata i ból, nie mniej jednak oskarżenie lekarza o to jest moim zdaniem całkowicie bezpodstawne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...