Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Zrobiło się alkoholowo, bo sezon grillowy otwarty ;-) Dobry grill i browar to połowa sukcesu :smile:

Fajnie, że Ptyś się zrobił taką przylepą :loveu:[/QUOTE]
No właśnie jutro wracamy do domu, pewnie jakiś grill znowu będzie na przywitanie i piwko:evil_lol: Stęskniłam się już strasznie za dzieciakami, szczurkiem, koszatniczką, ogródkiem i własnymi kontami :)
Czasami jak się wścieka, warczy, podgryza po kostkach to chyba Wszystkich wkurza:D Ale za chwilę robi się taki słodki, patrzy z taką niewinnością w oczkach, daje buziaka... :loveu: No nie da się go karać nawet :D


[quote name='dOgLoV']No tak , nie mamy tak samo na imię ale Izabella to całkiem ładne imię , moja przyszla szwagierka tak ma na imie i bliska koleżanka z pracy również :evil_lol:[/QUOTE]
A tak z ciekawości o ile można wiedzieć jak brzmi Pani imię ? :roll:
Ja zawsze przedstawiam się Bella bo to jeszcze w miarę mi się podoba :D

[quote name='Nemooo']Ptysiak przytulas [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]
I to straszny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']N
A tak z ciekawości o ile można wiedzieć jak brzmi Pani imię ? :roll:
Ja zawsze przedstawiam się Bella bo to jeszcze w miarę mi się podoba :D
[/QUOTE]

Ja mam na imię Agnieszka bez pani na początku :evil_lol: mimo mojego wieku (31lat) kazdy myli mnie z dziewczynką 15 letnia ehhhhh :roll:

moja kolezanka zawsze sie obraza jak ktos do niej powie Bella :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Dokładnie !!!!

tutaj jak w pracy , jesteśmy wszyscy znajomymi :lol: nawet do Geniutka (60lat) mówie na Ty :evil_lol:[/QUOTE]

Dobrą szkołą jest praca w Holandii ;) Co ja się "namęczyłam", żeby się przełamać i mówić tu do wszystkich "ty" bez względu na wiek :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Na forum nikt nie pisze "pani", tu wszyscy na "ty", bez względu na wiek :D[/QUOTE]
Ja też nie lubię zwrotu "Pani" i to tylko tak napisałam dla "powagi pytania" :D

[quote name='dOgLoV']Ja mam na imię Agnieszka bez pani na początku :evil_lol: mimo mojego wieku (31lat) kazdy myli mnie z dziewczynką 15 letnia ehhhhh :roll:

moja kolezanka zawsze sie obraza jak ktos do niej powie Bella :evil_lol:[/QUOTE]
Miło mi Agnieszko:) Lubię to imię. Moja przyjaciółka też ma tak na imię:)
31 lat? Łeee to Ty dzieciak jesteś:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']a ja szcerze mówiąc po pierwszym dogomaniackim spacerze byłam mocno zdziwiona ilością dorosłych dogomaniaków na forum. Myślałam, że tu same 14-latki ja ja siedzą :D[/QUOTE]

My też kiedyś miałyśmy 14 lat ;) To, że dorosłyśmy nie znaczy, że przestaliśmy mieć pasję jaką są psy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też z poczatku miałam z tym problem ale jak 15 razy dostałam opierdziel ze mam mowic na Ty to sie nauczylam :evil_lol:

To teraz wyszlo ze ja z Magda bedziemy musiały mówić koleżance na pani :evil_lol:

ja mam 31 lat ale czuje jak bym miała 10 :roll: piwa sprzedac mi nie chcą , dziewczynka ostatnio patrzac na mnie jak ide z Neronem powiedziala do babci " babciu a ta dziewczynka jest prawie mniejsza od tego psa " :splat:wczoraj na targu kupuje skarpetki , podaje rozmiar 36 a koleś do mnie " a to na chłopca czy dziewczynke mają być ??" normalnie załamka :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To ja też jestem dzieciak :evil_lol: Ale fajnie znów być dzieckiem :-D[/QUOTE]
:evil_lol:


[quote name='wikikoniki']a ja szcerze mówiąc po pierwszym dogomaniackim spacerze byłam mocno zdziwiona ilością dorosłych dogomaniaków na forum. Myślałam, że tu same 14-latki ja ja siedzą :D[/QUOTE]
Wiek jest nieważny, ważne na ile się czujesz i by nie zrobić się starą zmierzłą babą jak niektórzy ;)
A 14 lat... to Ty jesteś w wieku mojej córki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ja też z poczatku miałam z tym problem ale jak 15 razy dostałam opierdziel ze mam mowic na Ty to sie nauczylam :evil_lol:

To teraz wyszlo ze ja z Magda bedziemy musiały mówić koleżance na pani :evil_lol:

ja mam 31 lat ale czuje jak bym miała 10 :roll: piwa sprzedac mi nie chcą , dziewczynka ostatnio patrzac na mnie jak ide z Neronem powiedziala do babci " babciu a ta dziewczynka jest prawie mniejsza od tego psa " :splat:wczoraj na targu kupuje skarpetki , podaje rozmiar 36 a koleś do mnie " a to na chłopca czy dziewczynke mają być ??" normalnie załamka :wallbash:[/QUOTE]
Ja mam 38 lat, córkę 14 letnią i syna 18-to latka. A Jego koledzy mówią mi Iza,cześć i na koncerty zapraszają.:evil_lol: Nie lubię zwrotu "proszę Pani" strasznie staro się wtedy czuję :D
Powinnaś się cieszyć, że tak młodo wyglądasz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Ja mam 38 lat, córkę 14 letnią i syna 18-to latka. A Jego koledzy mówią mi Iza,cześć i na koncerty zapraszają.:evil_lol: Nie lubię zwrotu "proszę Pani" strasznie staro się wtedy czuję :D
Powinnaś się cieszyć, że tak młodo wyglądasz:)[/QUOTE]

Mój Tż (towarzysz życiowy) ma 37 :evil_lol:

To nawet fajnie , pojdziesz z kolegami syna na koncert i masz oko na syna przy okazji :evil_lol:

Powinnam sie cieszyc i sie ciesze ale to tez jest czasem wkurzajace jak nie traktują Cię poważnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Mój Tż (towarzysz życiowy) ma 37 :evil_lol:

To nawet fajnie , pojdziesz z kolegami syna na koncert i masz oko na syna przy okazji :evil_lol:

Powinnam sie cieszyc i sie ciesze ale to tez jest czasem wkurzajace jak nie traktują Cię poważnie :roll:[/QUOTE]
Mój ma 36 :evil_lol:
Oko na syna czy On na mnie?:evil_lol: Czasami mam wrażenie, że On jest poważniejszy niż ja :D
To niepoważne traktowanie to faktycznie może wkurzyć... Ale i tak wolałabym wyglądać młodziej niż np, jak moja babcia :D

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że pewnie macie już dość zdjęć Ptysiaka :D
Ale to tak na dobranoc :)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/imag0396d.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2622/imag0396d.jpg[/IMG][/URL]

I słodkich snów :loveu:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/imag0400h.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1058/imag0400h.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Zrobiło się alkoholowo, bo sezon grillowy otwarty ;) Dobry grill i browar to połowa sukcesu :)

Fajnie, że Ptyś się zrobił taką przylepą :loveu:[/QUOTE]

A no tak, też nie gardzę dobrym grilem ;)

[quote name='wikikoniki']a ja szcerze mówiąc po pierwszym dogomaniackim spacerze byłam mocno zdziwiona ilością dorosłych dogomaniaków na forum. Myślałam, że tu same 14-latki ja ja siedzą :D[/QUOTE]
Wiki, pamiętam jak do mnie na pierwszym waliłaś na 'pani' ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Mój ma 36 :evil_lol:
Oko na syna czy On na mnie?:evil_lol: Czasami mam wrażenie, że On jest poważniejszy niż ja :D
To niepoważne traktowanie to faktycznie może wkurzyć... Ale i tak wolałabym wyglądać młodziej niż np, jak moja babcia :D[/QUOTE]

To sa prawie rowniesnikami :evil_lol: z ta roznica ze moj nie ma prawie w ogole wlosow na glowie :evil_lol:

Hihihihih w ta strone nie pomyslalam :evil_lol:

To fakt lepiej wygladac mlodziej niż starzej :lol:

Ptysia nigdy za wiele :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Wszystkim :)
Ta pogoda mnie dobija, raz upał teraz znowu zimno i pada...
Ptysiakowi chyba deszcz nie przeszkadza. Każda kałuża jego, mokra trawa to najlepsze by się wytarzać... do domu nie chciał wracać :evil_lol:


[quote name='Patik']Dość jego zdjęć [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG] to jest nie możliwe...jest za cudny ,aby można było mieć go dość

PS. Śliczne zdjęcia[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]
Milusio Nam :loveu::loveu::loveu:

[quote name='dOgLoV']To sa prawie rowniesnikami :evil_lol: z ta roznica ze moj nie ma prawie w ogole wlosow na glowie :evil_lol:

Hihihihih w ta strone nie pomyslalam :evil_lol:

To fakt lepiej wygladac mlodziej niż starzej :lol:

Ptysia nigdy za wiele :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Mają tak samo na imię, są prawie rówieśnikami... to w sumie dobrze, że chociaż włosami się różnią bo mogłybyśmy się pomylić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no fotka Ptysia pod kanapą :) same łapki :)
z przytulanką super!

mój Rufol nie lubi spacerów w deszczu a dziś od rana u nas leje :( może nie lubi bo mu płaszczyk przeciwdeszczowy zakładam? ;)

no Bella jak z sagi o wampirach ;)
masz tyle co mój TZ, ja mam 34:)

mizianka i glaski dla Pysiaka

p/s mój TZ jest z Żor, mam znajomych jeszcze z czasu UK z Mysłowic i Sosnowaca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']no fotka Ptysia pod kanapą :) same łapki :)
z przytulanką super!

mój Rufol nie lubi spacerów w deszczu a dziś od rana u nas leje :( może nie lubi bo mu płaszczyk przeciwdeszczowy zakładam? ;)

no Bella jak z sagi o wampirach ;)
masz tyle co mój TZ, ja mam 34:)

mizianka i glaski dla Pysiaka

p/s mój TZ jest z Żor, mam znajomych jeszcze z czasu UK z Mysłowic i Sosnowaca :)[/QUOTE]
To na pewno przez ten płaszczyk ;) Nawet zmoczyć się nie może i co to za frajda :evil_lol:
O... to może kiedyś będzie okazja się spotkać :) Jaki ten świat mały :)

[quote name='kalyna']znam wirtualnie kilka osób z tych rejonów z ONami ;-)
sa na pewnym forum ;-)[/QUOTE]
Ciekawe jakie to forum i czy Kogoś znam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...