Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

W zawiązku z tym, że był piękny kwiatek to wybaczam :D

 

Ślicznie Ptyś wydoroślał :loveu:

 

A co to za trzecie cudo??

 

Ptysiek wie co dobre, kobiety na kwiaty bierze :D

 

Pisalam wczesniej chyba, ze moje zaje... k.. bista...k... siostra!!!!!!!!!!!!! naciagnela Rodzicow na kupno szczeniaka. Pomijajac to ze dla Niej pomaganie to przyjscie raz na jakisc czas, walniecie dooopy na fotel i ogladanie serialu, puszczenie dziecka, ktore nie ma zielonego pojecia jak postepowac z psem ( Ptyska tak stresowal jak byl szczeniakiem... i to tylko jedynie zza plotu bo nie chcialam w ogole zeby mial stycznosc z  moim psem..., ze teraz niecierpi dzieci a juz nie powiem o synie siostry... ktorego sama bym chetnie zagryzla ale nie wypada  :) ) a i czasami moja zajeboscie genialna siostra raz na miesiac cos tam poudaje, ze pomaga.

 

Nie wiem czy wspomnialam, ze piesek jest w typie Border Collie (w typie bo moja siostrzyczka znalazla "hodowle" ... tu nie skomentuje bo musialabym klac jak ...). Pies ma ADHD wieksze niz Astra, nigdy sie nie meczy. Jest idealny dla ludzi po 60-tce, ktorzy uprawiaja az zero sportu i sa schorowani. Mama juz mi w koncu przyznala racje, ze zle zrobila ale co z tego teraz?... Piesek jest, kochaja, zreszta ja tez go uwelbiam.

 

Moze skoncze bo zaraz mnie cos trafi i pojde ustrzelic siostre :)

 

 

co do FB jest o wiele lepszy niz dogo... przynajmniej moge sie tam polapac :P nie wciaga, wciagaja Znajomi z Ktorymi nie mam kontaktu blisko a na odleglosc zawsze cos ... :) nk to gorszy syf wiec podziwiam, ze Ktos tam ma jeszcze konto ;)

Link to comment
Share on other sites

Musiała bym tam chyba materac koło łóżka rozłożyć :D

 

hahahaha dobry patent z tym czarnym lakierem :D

 

Magda widzisz ile tracisz jak nie masz FB ????!!!! :P

 

To cudo Izy mamy <3

 

To rozloz :P co sie nie robi dla dziecka i wyspania :D

 

opatentowalam to juz z 20 lat temu i nadal lubie :D

 

Dokladnie... cudo, cudaczne :D ale kochane :)
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...