Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

  • 3 months later...

Poza tym. ze nie mam totalnie czasu... Kolka biega za TM dzieki "wspanialej opiece" weterynarzy... :( [*]  problemom potem ze zdrowiem mojej mamy, skonczylo sie na miesiecznym pobycie w szpitalu, rozruszniku...  i prawie zabilam osobiscie wetow w klinice, ktora od dawna zmienilam. Kontuzji Ptysia dzieki poslizgowi na tarasie zasypanym sniegiem, wytlumaczeniu psu, ze nie moze biegac i szalec czasowo bo ma uszkodzony miesien czworoglowy uda i Astrze, ze nie moze zachecac Ptysia do biegania przez jakis czas... wytlumaczeniu Kolezance, ze Ptys nie jest yorkiem i nie moze na Nia skakac... i rozwalil Jej glowe... No po zatym wszystko po staremu i zyjemy :D

 

 

A i Szczesliwego Nowego Roku Kochane i Kochani :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Madziu ja na dogo zagladam czesto ale sie nie loguje... przepraszam :(

Alinko tak... powoli jest duzo lepiej :)

 

Mam przekichane w zyciu... moi Rodzice wlasnie kupili psa bo bylo Im smutno i pusto... moja "kochana siostra" wyszukala Im "idealnego" psa dla starszych Osob. Moja mama ledwo chodzi, pomijajac rozrusznik to ma klopoty z kregoslupem ostatnio, Tata ma duuuuuuuuuuuuzo czasu, ciagle jakies zebrania, kancelaria itd... i jest bardzo wysportowany... przechodzi z domu do auta... a moja wspomniana siostra, UKOCHANA k... mac...!!! wymyslila Im wspanialego psiaka, idealnego dla Nich... Border Collie...

przychodzi raz na tydzien i udaje, ze wszystko wie i bardzo sie "zajmuje" psem itd...

Ptysiek chce zjesc to male skaczace cos, Astra sama nie wie co chce.. to male skaczace cos nudzi sie na maxa i jest ciekawe zycia, chce sie bawic, szalec... a ja tak sobie biegam od moich Pokemonkow do Bajki ( bo tak ma na imie to malenstwo). Latam sobie po wetach po tabletki, kupuje co trzeba malej, staram sie chocby godzinke jej poswiecic a w miedzy czasie Ptysiek z Astra sa coraz bardziej wkurzeni, ze zamiast z nimi siedze tam z nia...

Ogolnie fajnie jest, mama juz wymieka, zabije siostre, zaprzyjaznie psy i bede miala trzy... taka mam wizje... i chce by sie nie sprawdzila...

musze pisac wiecej?

 

 

 

a tak poza tym to wszystko zaczyna byc okej, wiosna, cieplo, czasami mokro co akurat moje POTWORKI kochaja :D zyjemy sobie, Ptysiek ma obiecana utrate jajek jak mnie jeszcze bardziej wkurzy :D ale za to tez go kocham <3  :)

 

Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i bardzo przepraszam, ze tak malo bywam ale powinniscie sie cieszyc, ze tyle nie spamuje co kiedys :D

Buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

Mam przekichane w zyciu... moi Rodzice wlasnie kupili psa bo bylo Im smutno i pusto... moja "kochana siostra" wyszukala Im "idealnego" psa dla starszych Osob. Moja mama ledwo chodzi, pomijajac rozrusznik to ma klopoty z kregoslupem ostatnio, Tata ma duuuuuuuuuuuuzo czasu, ciagle jakies zebrania, kancelaria itd... i jest bardzo wysportowany... przechodzi z domu do auta... a moja wspomniana siostra, UKOCHANA k... mac...!!! wymyslila Im wspanialego psiaka, idealnego dla Nich... Border Collie...

 

Jakbym czytała o moich sąsiadach.... Więc wiem poniekąd co czujesz.. Sąsiadka po wielu operacjach, astma, problemy z kręgosłupem, sąsiąd choruje, mają ponad 70 lat. Mieli Jogiego psa spokojnego, uległego, słuchającego się, ZERO problemów - 1 kleszcz i psiak odszedł... Syn dał im psa (Jogi II), energiczny, ADHD, niekończąca się energia, niesłuchający, wiecznie chce biegać, bawić się, ciągnie na smyczy. Minęło już 7 lat, męczą się z nim, ale go kochają, bo w domu psi anioł. Syn powiedział, że może go wziąć na wiochę, ale do garażu, lub do budy........ Sąsiedzi stanowczo odmawiają, powiedzieli, że w takich warunkach żaden pies nie powinien mieszkać. Mimo wieku, chorób, problemów nie mają serca go oddawać.

 

Łeeee ja tam tęsknie za tym Twoim "spamowaniem" :P

 

pzdr. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dogo jednak nie umarła! :D

 

A umierało? Ja powoli cos ogarniam i staram sie jakos wrocic tylko znowu sie tu gubie jak "noworodek"  :D

 

 

 

jakieś fotki dawaj ! :P

 

A Tobie po co jak widzisz na FB? :D :P

 

Za godzine wstaniesz bo bedzie 3-cia to zobaczysz usmiech Ptysia :D

 

 

 

Właśnie!

 

 

Tez Cie witam  Madziu :D 

Powoli cos powstawiam, teraz i tak spicie to nie zobaczycie :P

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak wstaje o 3ciej to nie mam czasu na kompa bo musze młodego trzymać na rękach albo biegac za nim po łóżku żeby nie spadł :D :P

 

Ale uśmiech ptysia imponujący :D <3

 

ładne masz pazurki :D

 

Zrob kojec w kolo lozka to nie spadnie :D

 

Czarne jest uniwersalne, nie widac brudu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...