Jump to content
Dogomania

JULEK - staruszkowy, kochany psiak już szczęśliwy w nowym domku w Niemczech :))))))


Matusz

Recommended Posts

[SIZE=5][COLOR=Blue]JULEK[/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3]Julek to psiak z ostródzkiego schroniska ! Ma około 8-9 lat. Ten psi staruszek piszczy w klatce, zeby ktoś go w koncu wzial do siebie. Dzisiaj właśnie przechodziłem i zauważyłem właśnie go, to jego spojrzenie, te oczy - serce sie kraja !!:-(:-( Pomóżmy mu znaleźć dom na godną i szczęśliwą starość.

FILM z JULKIEM -->>

[/SIZE][/B][URL]http://www.youtube.com/watch?v=djUWOpQ-CBQ[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=bM3RsHsW-QY[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=maeOVi2aNRA[/URL]
[B]
[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6103/img5643wn7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4954/img5640ed6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img453.imageshack.us/img453/4307/img5644ba6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img453.imageshack.us/img453/6697/img5642ry4.jpg[/IMG]
[SIZE=3]
kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/SIZE] [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Nie wiem tak naprawdę, czy[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]Julek [/FONT][/COLOR][/I][/B][B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]jest tylko rencistą czy już emerytem. Nie wiadomo też dokładnie, ile ma lat, może 8 a może 9. Mimo swojego nie najmłodszego wieku jest sympatycznym, przyjacielskim psiakiem. Tym smutniejsze jest to, że nadal musi przebywać w schroniskowym kojcu, że nikt się w nim nie zakochał, nikogo nie zauroczyło niewyobrażalnie smutne, głębokie spojrzenie jego pięknych oczu. Oczu, które widziały już wiele, które sporo mogłyby opowiedzieć – choć dla nas ludzi lepiej, żebyśmy tego nie słyszeli. To dzięki nam bowiem, dzięki ludziom Julek nie ma domu, własnego kąta, własnej miski i ręki do głaskania. To dzięki ludziom jest psem bezdomnym, niczyim, starszym porzuconym zwierzątkiem. [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Julek nie jest psem, który stracił nadzieję na poprawę swojego losu, on nadal wierzy, że ktoś kiedyś zabierze go z ciasnego kojca, w którym musi chować się w zimnej budzie przed dojmującym chłodem i wilgocią.

Czy musi nieuchronnie dojść do tego, że iskierka nadziei, która tli się jeszcze w Julku zacznie powoli przygasać, aż w końcu stopnieje, jak wiosenny śnieg i Julek skończy swoje życie leżąc nieruchomo w jednym miejscu, w obawie by nie spotkało go w życiu już nic złego?[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]Czy przyjdzie dla Julka lepszy dzień, dzień, w którym ktoś stanie przy jego boksie, spojrzy w te urzekające psie oczy, pokocha i zabierze go do domu. I nigdy nie opuści.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]Czy Julek zdąży się tego doczekać zanim opadnie go schroniskowa depresja, zanim przestanie wierzyć w ten cud – własny DOM.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]Jeszcze ufa, że ma szansę, jeszcze próbuje przywołać przechodzących ludzi, popiskując nieśmiało – „tu zajrzyj, tutaj czekam na ciebie, dlaczego mnie nie dostrzegasz? Zatrzymaj się, choć na chwilę, ja tak pięknie Cię poproszę!”[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]W imieniu Julka prosimy o pomoc – o dom i opiekę, o tego jednego, jedynego człowieka.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]W sprawie dodatkowych informacji oraz adopcji Julka: [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][email protected][/SIZE][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
Taki tekst o Julku mi przyszedł do głowy - jeśli coś zmienić piszcie lub zmieniajcie.
Fajny ten Julek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga'][B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Nie wiem tak naprawdę, czy[/FONT][/COLOR][/B][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]Julek [/FONT][/COLOR][/I][/B][B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]jest tylko rencistą czy już emerytem. Nie wiadomo też dokładnie, ile ma lat, może 8 a może 9. Mimo swojego nie najmłodszego wieku jest sympatycznym, przyjacielskim psiakiem. Tym smutniejsze jest to, że nadal musi przebywać w schroniskowym kojcu, że nikt się w nim nie zakochał, nikogo nie zauroczyło niewyobrażalnie smutne, głębokie spojrzenie jego pięknych oczu. Oczu, które widziały już wiele, które sporo mogłyby opowiedzieć – choć dla nas ludzi lepiej, żebyśmy tego nie słyszeli. To dzięki nam bowiem, dzięki ludziom Julek nie ma domu, własnego kąta, własnej miski i ręki do głaskania. To dzięki ludziom jest psem bezdomnym, niczyim, starszym porzuconym zwierzątkiem. [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Julek nie jest psem, który stracił nadzieję na poprawę swojego losu, on nadal wierzy, że ktoś kiedyś zabierze go z ciasnego kojca, w którym musi chować się w zimnej budzie przed dojmującym chłodem i wilgocią.

Czy musi nieuchronnie dojść do tego, że iskierka nadziei, która tli się jeszcze w Julku zacznie powoli przygasać, aż w końcu stopnieje, jak wiosenny śnieg i Julek skończy swoje życie leżąc nieruchomo w jednym miejscu, w obawie by nie spotkało go w życiu już nic złego?[/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]Czy przyjdzie dla Julka lepszy dzień, dzień, w którym ktoś stanie przy jego boksie, spojrzy w te urzekające psie oczy, pokocha i zabierze go do domu. I nigdy nie opuści.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]Czy Julek zdąży się tego doczekać zanim opadnie go schroniskowa depresja, zanim przestanie wierzyć w ten cud – własny DOM.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]Jeszcze ufa, że ma szansę, jeszcze próbuje przywołać przechodzących ludzi, popiskując nieśmiało – „tu zajrzyj, tutaj czekam na ciebie, dlaczego mnie nie dostrzegasz? Zatrzymaj się, choć na chwilę, ja tak pięknie Cię poproszę!”[/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]W imieniu Julka prosimy o pomoc – o dom i opiekę, o tego jednego, jedynego człowieka.[/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#333300][FONT=Verdana]W sprawie dodatkowych informacji oraz adopcji Julka: [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][email protected][/SIZE][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/B]

Taki tekst o Julku mi przyszedł do głowy - jeśli coś zmienić piszcie lub zmieniajcie.
Fajny ten Julek.[/quote]

Wielkie dzieki !!!!! :Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Julek nie wyszedł dziś do nas z budy...patrzył tylko swoimi ślepkami....na nas[/quote]

ojejku, a wczoraj w srode jak bylismy z neverend w schronsisku to on warczal na tego co jest z nim w klatce.... nie wiem... nie lubia sie chyba... albo z zazdrosci ze jego glaszcze i nie chcial by podchodzil.... ale Julek jest mniejszy od tamtego... zeby sie tylko nic nie stało !! bo ma juz jedna ranke przy oku- mala, ale ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...