Jump to content
Dogomania

Krakvet styczeń 2013 - głosuj na SZCZECINEK Z FUNDACJĄ BONO


Lemoniada

Recommended Posts

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Erin32']Gregor, w poprzednich głosowaniach Koalicja też zdobywała podobną liczbę głosów, więc naprawdę nie wiem, po co obwiniasz ludzi?
Lepiej skupić się na głosowaniu w tym miesiącu, ankieta już jest.[/QUOTE]

Ja nikogo nie obwiniam.
Wykazałem tylko, że nawet w obliczu widma porażki wrześniowego kandydata koalicja miała za mało siły(mocy, charyzmy - tu do wyboru), żeby się przeciwstawić kandydatowi niezrzeszonemu.
To tak jakby wyczerpała się pewna formuła(może przykre jest to co piszę, prorokiem nie jestem, ale obserwatorem dość wnikliwym).
Prześledziłem watki głosowań na Krakvet z kilku lat i o ile wcześniej były możliwości mniej lub bardziej nieuczciwej wygranej(inaczej manipulacji, co było w jednym z głosować aż nadto widoczne), to teraz nie jest to takie proste.
Potrzeba jest mobilizacja, jej braku nie zastąpią środki techniczne.

Powiem uczciwie, że nie zabierałbym głosu w tej dyskusji, ale pytanie typu(pozwólcie że przejaskrawię, ale tak to odebrałem) "kto śmiał zgłosić kandydata spoza koalicji czyli AZYL z BP i przeszkodzić nam w z góry ustalonym podziale łupu", w którego powstaniu nie wszyscy biorą aktywny udział uważam za lekko przesadzone.

Głosujmy, ale róbmy to z klasa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Jak to nie jest proste? No proszę :roll:
Chyba nie czytałeś tych wszystkich "charyzmatycznych" pomysłów.
Ja tam wierzę w koalicję.[/QUOTE]

Naprawdę, nie takie to proste(przynajmniej od strony technicznej).
Chyba, że(a niektórzy mówią o tym coraz głośniej na różnych forach - dogo i miau nie jest dla mnie wyrocznią), AZYL został "celowo" wyłożony, żeby wygrał ktoś spoza koalicji, dla ładnego wrażenia przed Krakvetem.
Reasumując, nie tylko kandydaci koalicji wygrywają, AZYL do domu, a my znowu przez jakiś czas będziemy rozdzielać ten torcik.

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Naprawdę, nie takie to proste(przynajmniej od strony technicznej).
Chyba, że(a niektórzy mówią o tym coraz głośniej na różnych forach - dogo i miau nie jest dla mnie wyrocznią), AZYL został "celowo" wyłożony, żeby wygrał ktoś spoza koalicji, dla ładnego wrażenia przed Krakvetem.
Reasumując, nie tylko kandydaci koalicji wygrywają, AZYL do domu, a my znowu przez jakiś czas będziemy rozdzielać ten torcik.

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia...[/QUOTE]

Wiesz co? Nie wiem kim ty jesteś, ale nie zdziwiłabym się, gdybyś był jakimś kukułczym jajem. Każda twoja kolejna wypowiedź zmniejsza szanse Azylu na zwycięstwo w kolejnym psim miesiącu. Jesteś zaczepny, podejrzliwy, kolportujesz ploty. Po co? Bo na pewno nie jest to w interesie schroniska, którego rzekomo bronisz. Ogarnij się, facet, bo za moment wszyscy na samo słowo Azyl będą dostawać mdłości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Pisałem już odpowiedź, ale...
Jest ktoś tu, na forum, kogo darzę szczególnym szacunkiem i tylko dlatego... przemilczę.
A o AZYL się nie martwcie.
Miesiąc temu mieliście okazję. A jak wyszło, wiemy wszyscy.[/QUOTE]
Skończ już, bo pie... jak potłuczony :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Skończ już, bo pie... jak potłuczony :roll:[/QUOTE]

Erin...
Na pewno ni Ty zabronisz mi wypowiadać swojej opinii...
Jeżeli są one dla kogoś obraźliwe lub krzywdzące, masz prawo zgłosić to do admina...
Nie jestem gówniarzem i nie mam 15 lat, żebyś mnie pouczała, co i jak mam mówić...
Pie... -co to za słowo?, czy aby nie obraźliwe?
Widocznie co niektórych bardzo ubodło moje zdanie, jeżeli tak reagują...
To tyle...

I jeszcze do Was - pomocnicy z cudzej kieszeni.
Mam trzy psy, z tego dwa schroniskowe(jeden adoptowany, a drugi podrzucony, którego tam nie oddałem).
Nie mam kota(miałem dwa, jednemu i drugiemu znalazłem dom, ale jednym z nich cały czas się opiekuję-jest na moim "utrzymaniu").
Ile zwierząt ze schroniska adoptowaliście?
I nie mówcie, że nie macie warunków(ja też nie miałem - koty mieszkały w biurze, w łazience miały kuwetę, codziennie do nich przyjeżdżałem, w niedziele i święta-kiedy miałem wolne też).

Nie bardzo wiem, kto tu jest potłuczony, pomocnicy z bożej łaski...

Link to comment
Share on other sites

Prosze Cie... myslisz ze tylko Ty masz zwierzeta adoptowane, uratowane skads? Ze tylko Ty kupujesz na krakvecie i my nie mamy prawa glosowac?
[B]gregorsat[/B] jestes TROLLEM. Bo tak wlasnie okresla sie ludzi Twojego pokroju... NIC A NIC nie wnosisz do tematu, kilka osob prosilo Cie juz nie zabieranie glosu a Ty uparcie drazysz temat i powtarzasz to co juz napisales kilka postow wstecz. Odpusc, prosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']

I jeszcze do Was - pomocnicy z cudzej kieszeni.
Mam trzy psy, z tego dwa schroniskowe(jeden adoptowany, a drugi podrzucony, którego tam nie oddałem).
Nie mam kota(miałem dwa, jednemu i drugiemu znalazłem dom, ale jednym z nich cały czas się opiekuję-jest na moim "utrzymaniu").
Ile zwierząt ze schroniska adoptowaliście?
I nie mówcie, że nie macie warunków(ja też nie miałem - koty mieszkały w biurze, w łazience miały kuwetę, codziennie do nich przyjeżdżałem, w niedziele i święta-kiedy miałem wolne też).

Nie bardzo wiem, kto tu jest potłuczony, pomocnicy z bożej łaski...[/QUOTE]

Chyba nie bardzo masz kontakt z rzeczywistością. Masa ludzi przygarnia niechciane zwierzęta i są one dla nich radością, nie jakimś pokręconym schodkiem do leczenia kompleksów. Polecam też do poczytania:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224401-Jak-żyć-ze-staruszkiem-i-nie-zwariować[/URL]

Jednocześnie oświadczam, że mój wpis na ten o/t jest jednorazowy i nie zamierzam dyskutować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...