Jump to content
Dogomania

Burbon & Bona SZARPEJSKO-BOKSERSKIE POTWORY


caroolcia

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Zakochali się w sobie? Oooooo!:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[B]noooo chyba chłopaki do gustu sobie przypadły[/B] :evil_lol:

[quote name='PaulinaT']No po prostu krew mnie zalała jak to przeczytałam.
:angryy::angryy::angryy:
Ja myślę, że nie ma co ich kryć tylko na czarne kwiatki dawać - jak tak można :angryy:[/quote]


[B]ja bym ubiła nie ma co ukrywać....[/B]

[quote name='ferraribox']Chłopak piękny i młody!
:shake:Tylko dlaczego się znudził komuś??????????????????????????????????????[/quote]

[B]ja czegoś takiego nie mogę pojąć tak samo jak trzymanie psa przy budzie na łańcuchu, rozumie, ogrod plus kojec, ale łańcuch[/B] :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ferraribox']Witam,mizianka dla B&B:loveu:[/quote]

dziękujemy bardzo, po południu zostana przekazane :loveu:

[quote name='PaulinaT']Ale nawet do kojca można wybrać lepszą rasę niż bokser... :shake:[/quote]

oj oczywiście w życiu boksia bym na dworze nie trzymała, tylko futrzaste rasy, swoją drogą Burek by mógł cały dzień niezlaeżnie od tempy na dworze spedzać przez to swoje chow chowowe futerko :evil_lol:

[quote name='mia_mia']fajna masz gromadke w domu:cool3:[/quote]

dziękować pięknie - ja podziwiam twoją zapaśniczą świnke :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ejże - to to wiem, że ty tylko w łóżeczku i to pod kołderką 3masz boksery :loveu:

Laluś też by chciała pilnowac płota, co by nie ukradli siatki, cały boży dzien i pół nocy - ale ona akurat marznie i potem to odchorowuje... :shake:
Ech te szarpeje - cudaki-dziwaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']Ejże - to to wiem, że ty tylko w łóżeczku i to pod kołderką 3masz boksery :loveu:

Laluś też by chciała pilnowac płota, co by nie ukradli siatki, cały boży dzien i pół nocy - ale ona akurat marznie i potem to odchorowuje... :shake:
Ech te szarpeje - cudaki-dziwaki.[/quote]


ojej trzy boksery hmmm to ja sama nie wiedziałam :crazyeye: muszę ich dzisiaj poszukać:evil_lol:

[quote name='Medorowa']Doberek kochaniutka:p:p[/quote]

doberek robaczku :loveu:

a ja wam sie pochwale, że właśnie uciekam z pracy :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']Ale nawet do kojca można wybrać lepszą rasę niż bokser... :shake:[/quote]

[B][COLOR=darkred]............myślisz, że oni się zastanawiają, czy rasa pasuje do budy czy nie?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]szczęście że miał budę:cool1:a nie beczke po ropie:angryy: ..................a kojec.................tez może być nie za ciekawy, jak jest na długośc psa i jego szerokośc a pies zawraca na 3...........[/COLOR][/B]

[quote name='PaulinaT']

Laluś też by chciała pilnowac płota, co by nie ukradli siatki, cały boży dzien i pół nocy - ale ona akurat marznie i potem to odchorowuje... :shake:
Ech te szarpeje - cudaki-dziwaki.[/quote]

[B][COLOR=darkred]skąd my to znamy............Luśka zawsze wypuszczona biegnie z jazgotem wzdłuz płotu..........a nóż-widelec sie ktoś trafi do oszczekania............. tylko ze jej zimno wogole nie przeszkadza................taka gruboskórna jest, ze się potrafi wykapać w styczniu i nic[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=darkred]witaj.....................pokaż język:eviltong::eviltong:[/COLOR][/B]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Doberek uciekinierko :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[quote name='evaxon']witanko :multi:[/quote]

[B]jestem, jestem, jak uciekłam w poniedziałek, tak się dopiero dzisiaj zjawiłam :multi: obijałam się przez caaaałeeee dwa dni :cool3:[/B]


[quote name='Medorowa']Uciekłaś już z tej pracy:niewiem::diabloti:[/quote]

[B]najchętniej na zawsze[/B] :evil_lol:

[quote name='ferraribox']CZEŚĆ!
Co z biksiem?[/quote]


[B]Boksiu jest przecudowny, nocuje u donvitowa i szuka wspaniałego domku, zostanie tylko najprawdopodobniej na miejscu wykastrowany żeby jakiś pseudo się nie pojawił.....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][B][COLOR=darkred]............myślisz, że oni się zastanawiają, czy rasa pasuje do budy czy nie?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]szczęście że miał budę:cool1:a nie beczke po ropie:angryy: ..................a kojec.................tez może być nie za ciekawy, jak jest na długośc psa i jego szerokośc a pies zawraca na 3...........[/COLOR][/B]



[B][COLOR=darkred]skąd my to znamy............Luśka zawsze wypuszczona biegnie z jazgotem wzdłuz płotu..........a nóż-widelec sie ktoś trafi do oszczekania............. tylko ze jej zimno wogole nie przeszkadza................taka gruboskórna jest, ze się potrafi wykapać w styczniu i nic[/COLOR][/B]





[B][COLOR=darkred]witaj.....................pokaż język:eviltong::eviltong:[/COLOR][/B]
[/quote]


[B]hi hi hi hi dzisiaj jezyka nie bede pokazywać bo różowy od neoanginu, cosik mnie jakieś wstrętne przeziębienie dopadło i gardełko pobolewa....ehhhh, a u nas zamiast mrozów błoto i bagna - fuuujjjjjj[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Caroolcia i jak tam który to dzień 19:hmmmm: - bo siem zgubiłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]TGW:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[B]jutro minie 3-ci tydzień - szok :crazyeye:[/B]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[quote name='Medorowa']No cho tu do nas:cool3:[/quote]

[B]jestem, jestem ... na chwile[/B]

[quote name='PaulinaT']Się wpisuję na trzysetną :p

Karol - ja Cię martwić nie chcę, ja teraz po blisko 3 miesiącach przechodzę najgorszy kryzys niepalenia... :shake: - tak się jakos nerwowo porobiło to i palić się kce... :cry:[/quote]

[B]oj no ty mnie tu nie strasz!!!!!palisz znowu :crazyeye:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przybywam z pomocą[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_hospital.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]TGW:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[B]wiedziałam, że ty zawsze na straży i na ciem liczyć można[/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia'][B]wiedziałam, że ty zawsze na straży i na ciem liczyć można[/B] :loveu:[/quote]J[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]a nie ciem ja człek poczciwy:roll:


DUMNA JEZDEM Z CIEBIE NORMALNIE - JAK NIE WIEM CO:cool2::thumbs:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']cze nie paląca:loveu:
To byłam JA:grins::grins: P A L Ą C A:lol!:[/quote]

[B]ach ty ty paląca.....zazdroszczę ja Tobie, ehhh zazdroszczę....[/B]:evil_lol:

[quote name='apple']J[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]a nie ciem ja człek poczciwy:roll:[/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]DUMNA JEZDEM Z CIEBIE NORMALNIE - JAK NIE WIEM CO:cool2::thumbs:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[B]ach od razu mi lżej na sercu, że ktoś docenia moje poświęcenie i męki przez bóle[/B] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...