Jump to content
Dogomania

Burbon & Bona SZARPEJSKO-BOKSERSKIE POTWORY


caroolcia

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cze zgarbiona[/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:[/quote]

od razu siem wyprostowałam:D


[quote name='apple'][CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jak tam kobieto walcząca?:razz: [/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-295.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]
[/quote]

obecnie walcze z brudem w domku i zupełnie nie rozumie skąd on się bierze....piore wszystko co mi fajurkami smierdzi haha ja tez tak smierdziałam bleeeee:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Hello:hand::hand:[/quote]


ceść łobaczku

[quote name='Helga&Ares']cze:multi::multi:
udało się z PS? w ogóle to dobra plytecka?:roll:[/quote]

nie udało się jescze. plyta na pewno sie tym razem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko ja ostatnio zalatana za bardzo i nie mam czasu na wysilanie szarych koórek hehe

[quote name='Imbirka']helloł:p
przyszłam się przywitać :lol:[/quote]

witamy witamy w naszych skromniutkich progach a jednakowoż jakże zacnych :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']
nie udało się jescze. plyta na pewno sie tym razem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko ja ostatnio zalatana za bardzo i nie mam czasu na wysilanie szarych koórek hehe
[/quote]

ok to jak Ci sie zachce to pamiętaj ze moosisz najpierw wszystko na poolpit zgrac:p ufff ze tym razem to dobra plyta:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']Ty też sprzatasz?
Biedaczko :shake:
Ja utknęłam w połowie, jak mi napiszesz że sprzątasz to może pknę do 3/4 :p
Ja nienawidzę sprzątania, a u mnie mogłabym na okrągło :placz:[/quote]

łącznie z gotowaniem skończyłam dopiero w tej chwili :roll:

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie ten cuny boksiu poszukuje mega pilnie chociaz DT nie mowiac o docelowym - jest chwilowo u donvitow i miał dzisiaj jechac do DT pod poznaniem, ale ten domek kompletnie nawalił..... szukamy pilnie pomocy

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/ccdb8e536fda1392.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cudny.
Skąd go wytrzasnęliście?
Mam nadzieję, że szybko znajdziecie DT o DS nie wspominając...

No ja nie gotować.
Wczoraj był obiadek u mamusi :evil_lol:

...a dzisiaj... :mdleje:
mój szwagier :o
zrobił :o
obiad :o
zupełnie sam!!!!!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']Cudny.
Skąd go wytrzasnęliście?
Mam nadzieję, że szybko znajdziecie DT o DS nie wspominając...

No ja nie gotować.
Wczoraj był obiadek u mamusi :evil_lol:

...a dzisiaj... :mdleje:
mój szwagier :o
zrobił :o
obiad :o
zupełnie sam!!!!!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]

kurcze mam nafdzieje!!!! on przyjechał Krakowa, donvitow jechał po niego do łodzi i miał odstawić do tego DT, ehhhh szkoda gadać, boksiu był trzymany przy budzie na łańcuchu i miał być dzisiaj uśpiony bbo sie znudził :angryy: wyobrazacie sobie takie cudo na łańcuchu??? i chcieli go zabić??!!!

Ma 2,5 latek i jest przekochany, zero agresji czy dominacji w stosunku do psów i kotow - a ta mordka :loveu:


ps. ja od pol roku nie gotowałam nic innego poza wodą i warzywami na patelnie, ale że czekaja mnie odwiedziny to nie mogłam dać umrzeć z glodu buhahah mam tylko nadzieję, że nie zabije moim jedzeniem buhahah

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']słuchajcie ten cuny boksiu poszukuje mega pilnie chociaz DT nie mowiac o docelowym - jest chwilowo u donvitow i miał dzisiaj jechac do DT pod poznaniem, ale ten domek kompletnie nawalił..... szukamy pilnie pomocy

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/ccdb8e536fda1392.jpg[/IMG][/URL][/quote]
No po prostu krew mnie zalała jak to przeczytałam.
:angryy::angryy::angryy:
Ja myślę, że nie ma co ich kryć tylko na czarne kwiatki dawać - jak tak można :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...