Jump to content
Dogomania

Piaskowy 6-letni bullmastiff - już ma dom.


poziomka61

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To dobrze. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Tylko jeszcze jedno pytanie-w jakim wieku są dzieci tego Pana?
I jeszcze chciałam podziękować wszystkim osobom, które mi odpisały w związku z moją prośbą o kontrolę:loveu:
Na razie opuszczam wątek Brusa tutaj- bo może domek będzie, więc chwilowo nie podnoszę. Idę zobaczyć co tam na molosach piszą:lol:

Link to comment
Share on other sites

Celina 12 ja tez uwazam ze kastracja byłaby wyjsciem z sytuacji...ale jak juz wspominałam Brus ma 6 lat przeszło -molosy krotko zyja:shake: przy zabiegu trzeba robic narkoze a 6 lat dla bulka to naprawde nie tak mało jak dla innejk rasy no i nie wiem Brus jest z rodowodem nie musiałby byc kastrowany jezeli trafiłby do odpowiedzialnego domu ,ale zawsze Ola moze porozmawiac z przyszłym włascicielem o kastracji chocby dlatego zebysmy wiedziały jakie ma do tego podejscie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Full House']czy daga 27 i Ola to te same osoby????[/quote]
nie,
daga_27 jest od dobków i Nadzieji Dobermana a Olę wciągnęła w sprawę Gwen z moloss.forum, która zobaczyła u mnie na gg opis, ze szukam osoby z Gdyni.
Mam nadzieję, ze Brus zna i lubi dzieci

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, jest pierwsza informacja od supertajnego agenta ps. Ola.:evil_lol:

[B][I]Cytat:[/I][/B][I]facet mieszka w domku z ogrodkiem kolo cmetarza na Witominie wiec super blisko wielkiego lasu
ale wiem ze w tamtej okolicy jest moda na psy do budy wiec jeszcze go prześwietlę;
w tej okolicy wszyscy maja psy w budach [IMG]http://moloss.pl/images/smiles/Blue_Light_Colorz_PDT_13.gif[/IMG][/I]


Czekamy na dalsze info.

Link to comment
Share on other sites

spokojnie Full House!sama z nią uzgadniałaś szczegóły, więc Ola napewno się zastosuje do nich. Na razie ona przekazała tylko taką informację, więc ją cytuję, żeby było wiadomo, ze napewno tam pojechała.
Sama bardzo to przeżywam, bo mam wielkiego molosa i temat jest mi bardzo bliski.Więc izzzi.

Link to comment
Share on other sites

Mam następną porcyjkę informacji od Oli, cytuję za gwen z moloss.pl:

[I]"koles mieszka minute od lasu w domu 3 rodzinnym na 2 pietrze ale chyba mieszka tam tylkojego rodzina mieszka z zona i 2 dzieci syn 18,corka 17, pies bedzie mieszkal w domu, chca po prostu pzyjaciela i towarzysza, zwykle ktos z rodziny jest w domu wiec nie bedzie siedzial sam, mieli juz jakiegos bula ale byl jako szczeniak tzymany w zamknieciu i bardzo agresywny , oddali go na wies.... ;
ja mysle ze sa wpozadku i bedzie mial dobre warunki;
maly ogrodek tez jest"[/I]

Tyle udało mi się na razie dowiedzieć.
Jagoda w ten weekend jest niestety niedostępna w necie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...