Jump to content
Dogomania

Bytom 20-05-2007!


JustynaJK

Recommended Posts

[quote name='aga616']Dzięki wielkie za stawki:lol: Mam tylko pytanie - mój sweter jest napisany jako suka, a tymczasem to facet pełną gębą:eviltong: teraz nie wiem czy ja się pomyliłam, czy może źle przepisałaś?[/quote]
Oj nie wiem... Może ja cos pochrzanilam :P
Ale wiesz co nie przejmuj się. Nawet jak jest wpisany jao suka, to spokojnie na wytawie da się to sprostować...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagoodka']Oj nie wiem... Może ja cos pochrzanilam :P
Ale wiesz co nie przejmuj się. Nawet jak jest wpisany jao suka, to spokojnie na wytawie da się to sprostować...[/quote]

Jagoodka

w stawce aussików którą mi podałaś w klasie młodziezy [B]psów [/B]wpisany jest pies i SUKA !!!

czy to da się odkręcić ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Również dziękuję za stawkę :multi:. Dzwoniłam do związku ale tam powiedzieli mi tylko stawkę ilościową. No i Sułtan ma konkurencję :cool3:.
Szkoda że nie wiadomo nic o planie sędziowania.
A jak dojechać na teren wystawy ? Jadę tam pierwszy raz i nie wiem. Jadę z Rybnika na Rude Śląską i Bytom.[/quote]

Aaaa to Ty dzwoniłaś pytać się o psy szczeniaki i sukę w otwartej??
Ja akurat wtedy spisywałam stawki, a mój przyszły szwagier Ci tłumaczył drogę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']jak bedzie mozna to ja slicznie poprosze o staweczke siberian husky i cocker spaniel amerykański;)[/quote]
haszczaków nie mam, a spaniele wszystkie spisałam w czwartek.
[B]COCKER SPANIEL AMERYKAŃSKI KOLOROWY[/B]
PSY
młodzieży
GUMIŚ z Psiej Parafii
championów
INTERNET LASER JET Moser Dog
SUKI
młodzieży
CASSIOPEIA Dziecko Leśnej Wygi
championów
GEORGIA ON MY MIND Catonium

Więcej żadych stawek niestety nie mam i do ZK już się nie wybieram :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Jagoodka

w stawce aussików którą mi podałaś w klasie młodziezy [B]psów [/B]wpisany jest pies i SUKA !!!

czy to da się odkręcić ??[/quote]
Da się. Na wystawie wystarczy iść do sędziego przed oceną rasy i powiedzieć jaka jest sytuacja. Błedy zostaną oczywiście wyprostowane :)
Poczekajcie na katalog. Ja ta jak mówię przepisywałam stawki ze zgłoszeń, bo katalog nie był jeszcze złożony i w tym natłoku papierzysków mogłam coś poprzestawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Tak,tak..już wiemy i baaardzo dziękujemy:loveu:

Mam nadzieję,że pogoda zamówiona?:cool3:[/quote]
W sobotę ma ją być przelotne deszcze i burze :(
W niedzielę nie wiadomo...
Oby było ładnie, bo po całodniowej ulewie, zimnisku i wietrzysku w Alytus mam dosyć takiej pogody na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Kurcze w pryszłym tygodniu to już mnie w ZK nie będzie. będę dopiero w sobote na wystawie w roli sekretarza. Z tego co wiem to CTR jest wszystkich 17 i będzie je oceniał p. Jaworski( na krajowce w sobote)[/quote]

Jogoodka, wielkie dzieki :loveu:

niemniej jednak :placz: :angryy: :crazyeye: i stanowczo powinnam byc na procencie w oddzialach... Gdy nie jade na wystawe, to stawka wynosi sztuk 2, a gdy jade to jest 17 i pewnie od groma i troche w mojej klasie :shake: . Musze chyba zaczac skladac takie oferty, zwiazki mialyby frekwencje, a ja bym podratowala budzet ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek'][B]Hejka[/B]

[B]czy ktoś zna jakies tanie noclegi w Bytomiu niedaleko wystawy gdzie przyjmują z psami ??[/B][/quote]


zadzwon tam bo nie maja chyba strony

[B]Motel "Tramp"[/B]
[LIST]
[*][B]Adres:[/B]
Bytom, ul. Dolna 2
[*][B]Tel.: [/B](032) 280-70-98[/LIST]znalazlam jeszcze takie cos ale to sa spartanskie warunki bo to hotel robotniczy
[B]Hotel[/B]
[LIST]
[*][B]Adres:[/B]
Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 87a
[*][B]Tel.: [/B](032) 281 14 35[/LIST][B]Najważniejsze informacje[/B]



[B]Cennik[/B]

pokój jednoosobowy - 75,00 PLN
pokój dwuosobowy - 100,00 PLN
pokój trójosobowy - 150,00 PLN

i jeszcze takie cos
[B]Bytom[/B]
[LIST]
[*][B]Adres:[/B]
Bytom, ul.Zabrzańska 110
[*][B]Tel.: [/B](032)397 15 53, 281 42 52[/LIST][B]Najważniejsze informacje[/B]

Płatność tylko gotówką. Hotel wyposażony w bar, bilard, restaurację i parking. Istnieje możliwość organizowania imprez okolicznościowych.
W pokojach łazienka, telewizor, oraz radiomagnetofon.
[B]Rodzaj[/B][B]Ceny[/B]
1-osobowe35-80
2-osobowe50-120
3-osobowe60-150
4-osobowe80

[URL]http://www.hotelbytom.e-con.pl/[/URL]

[IMG]http://www.hotelbytom.e-con.pl/images/5.JPG[/IMG]
no i to jest wg mnie opytmalne roziwazanie bo jak widzisz na mapce blisko i ceny nie sa wygorowane tylko nie wiem co z piesami ale przypuszczam ze nie powinno byc problemu :-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...