Jump to content
Dogomania

Czarny Masaj w NOWYM DOMU!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']jak ja bym chciał go wyściskać, wycałować, a najbardziej wyczarować mu najlepszy dom na Świecie;

dziękuję za przywitanie:)[/QUOTE]

On by Ci całusami odpłacił:) To jest przytulak jakich mało:) Za niedługo będę musiała go na jakiś czas opuścić:placz: Mam nadzieję,że przez czas który mnie nie będzie uda mu się dom znaleźć.On już tak długo czeka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Ola, dotarła do Ciebie ode mnie wiadomość na fb?[/QUOTE]

Asiu-dotarła,zaraz odpiszę.

[quote name='__Lara']Tylko nie to :( :( :(

Avilia, czy one jak są w Mysłowicach to można się o nich dowiedzieć?[/QUOTE]

2 lata temu wywieźli nam psy.
Z 15 psów które zostały wywiezione udało nam się odnaleźć w Mysłowicach 5.Z czego 2 chore na nosówkę,jeden z okropnym stanem zapalnym po kastracji (wrzucili psa od razu po zabiegu do mokrego,brudnego boksu).Chcieliśmy odnaleźć resztę-niestety dostałyśmy zakaz wejścia na teren schroniska...
Laro-pamiętasz Grosię która była u mnie na DT?Ona właśnie była z Mysłowic wyciągnięta po wywozie.Miała nosówkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Ja pamiętam Grosię. Robiłam jej ogłoszenia.[/QUOTE]

Wobec tego dobrze wiesz jaki był jej stan po wyciągnięciu z Mysłowic-do dzisiaj mam historię jej choroby.Jakby kiedyś ktoś chciał mi powiedzieć,że Mysłowicach miód jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Masajku musi Ci ktoś pokochać!

Zbliża się widmo wywozu,mamy prawie komplet psów:([/QUOTE]
Boże kochany, co robić...:(((
Jakie psiaki można umieścić w hoteliku na miejsce Monki i Mecenasa? Czy deklaracje udało się przepisać?

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Pojedzie Edek.[/QUOTE]
Tak już doczytałam.
Jezu umrę przez tego Masjaka.Nie mam szans żeby go wziąć i nie wiem jak zaradzić tej całej sytuacji. Żeby chociaż znaleźć pdt ale nie za 400 zł na miesiąc. Znacie jakieś nie tak drogie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Podobno michelle04 czy jakoś tak ma dość tanio, ale nie znam jej. W ogóle za małego psa raczej 400zł nie biorą.[/QUOTE]
13 zł dziennie za każdego, takie są ceny w znajomych mi hotelikach i pdt. Cena dla każdego psiaka taka sama.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o hotelik dla Masajka to też się rozglądałam i u Michelle04, to z opinii innych jest to bardzo dobry hotelik ( i niedaleko Wrocławia, gdzie mogłabym go odwiedzać i gdzie go ogłaszam), ale niestety, a może stety, ostatnie miejsce w domu zajął połamany 12-letni Maniek (są na chwilę obecną miejsca w kojcu), więc szukałam dalej i znalazłam też hotelik z dobrymi opiniami u Pani Katarzyny Duszyńskiej (już z Nią korespondowałam, i w obecnej chwili są jeszcze miejsca i to w domu), Ona ma centrum resocjalizacji i koszt małego psa u Niej z wyżywieniem to 250 zł (a Masaj to mi się wydaje mały, jak myślicie?). Ponaciskałam znajomych i mam na tę chwilę 200 zł deklaracji, więc muszę znaleźć jeszcze 50 zł. do tego chciałabym wcześniej wyciągnąć Masajka i zrobić mu tuning, tj. szczepienia, kastrację, kąpiele, odpchlanie, może w innej kolejności, a dopiero wtedy z ciężkim sercem za pewne przewieźć go do hoteliku. Także jeśli ktoś chciałby choć 10 zł. wesprzeć Masajka, to byłoby super, ja powoli rozglądam się za transportem Pszczyna Wrocław i szukam dalej znajomych, co mogliby wesprzeć tego malucha, no i oczywiście szukamy domku, najlepszego jaki się da:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...