Jump to content
Dogomania

LaPsy 2


Bobryna

Recommended Posts

  • Replies 924
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ooo, dogo już działa :p
[quote name='Iria']młody pies, może jeszcze nie ma obycia z psami... trzeba by go lepiej socjalizować.
fotki cudne, a sierść nieziemska!! my teraz zmieniłyśmy karmę z domowego jedzenia na suchą i niestety, ale ucierpiało na tym sierścisko Naszki, więc chyba wrócę do gotowania :/[/QUOTE]
Ten pies wcześniej normalnie witał się z moimi, z Blusią nawet się raz bawił. Na pewno ma za mało ruchu (siedzi tylko na podwórku i jak ktoś przechodzi obok z psami, rzuca się na ogrodzenie i wściekle ujada), bardzo rzadko widuję go na spacerach, ale teraz chyba będę go omijała z daleka :roll:
Co do gotowania, jak masz czas, to na pewno lepiej posłuży Naszce :) suche bobki (czyt. karma) jako jednyny rodzaj pokarmu do mnie nie przemawiają :eviltong:
[quote name='Sonka95']Dobrze , ze babka przeprosiła , bo zdarzają się tacy właściciela co jeszcze do ciebie mają pretensje :-o[/QUOTE]
[quote name='Kaaasia']Skąd ja to znam :evil_lol:[/QUOTE]

Jeszcze się nie spotkałam z pretensjami ;) czasem tylko nie przeproszą :P
Kaaasia i jak zareagowałaś na bezpodstawny op***dziel? ;P

Od jutra zaczynam staż i niestety będę musiała się przestawić na wczesnoporanny tryb wstawania :placz: Piesy też będę musiały się dostosować, nie wiem jeszcze czy ja będę wychodzić z nimi rano, czy uda mi się kogoś innego do tego nakłonić :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']

Jeszcze się nie spotkałam z pretensjami ;) czasem tylko nie przeproszą :P
Kaaasia i jak zareagowałaś na bezpodstawny op***dziel? ;P

[/QUOTE]
Też potrafię się odszczeknąć :evil_lol:
Jak ktoś się przypiernicza bez powodu to powiem co o nim sądzę- jak np facet którego pierwszy raz na oczy widziałam wpierał mi że Oli pogryzł jego psa :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']
Od jutra zaczynam staż i niestety będę musiała się przestawić na wczesnoporanny tryb wstawania :placz: Piesy też będę musiały się dostosować, nie wiem jeszcze czy ja będę wychodzić z nimi rano, czy uda mi się kogoś innego do tego nakłonić :p[/QUOTE]

Ja mam dobrze , ze mój tata wychodzi z Sonią rano jak chodzę na 8 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ja mam dobrze , ze mój tata wychodzi z Sonią rano jak chodzę na 8 :)[/QUOTE]
Rzeczywiście masz dobrze ;) Z LaPsami na razie rano nie wychodzę :multi:
[quote name='sonia1974']Oj Ciotki ja wstaję o 4.30 żeby wysikać sforę ale najgorsze jest to że one w sobotę i niedzielę przed 5 też mnie budzą tak przyzwyczajone są . [B]​praca w zoo super !!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE]
4:30 :grab:! Ja wstaję o 5:30, a to i tak bardzo wcześnie jak na mnie :P Póki co, Blusia i Czesiek idą na spacerek z kimś innym, ale o normalnej porze, żeby właśnie nie przyszło im do łebków, że spacer przesunął się na wcześniejszą godzinę :eviltong:
[quote name='Anecioreczek']staż w zoo, wow! opowiadaj jak jest! :)[/QUOTE]
Pracuję w wiwarium (jak na razie) ;) Zapoznałam się z "kolekcją", chociaż jeszcze nie pamiętam nazw wszystkich zwierząt ;P Wykonuję póki co polecenia innych pracowników (sami faceci i to starsi o kilka, kilkanaście lat :eviltong:), nie mam jeszcze stałych obowiązków. Karmiłam tylko roślinożerne gady (żółwie, legwany), a i ślimaki :p Ogólnie jest ok ;) ciągle się przyzwyczajam, jest tam strasznie ciepło :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Najlepszego i jeszcze wielu wspólnych lat razem :new-bday:[/QUOTE]
Dzięki :)
[quote name='Kirinna']staż w zoo?! super:)[/QUOTE]
No tak jakoś wyszło ;) [SIZE=1]Jak kiedyś zostanę na dyżurze sama, to może porobię jakieś fotki zwierząt (tych na zapleczu, a ekspozycję jak ktoś chce zobaczyć, to niech wpada do zoo :eviltong:)

[/SIZE]Święta, święta i po świętach ;P
Czesiek zajec ;)
[IMG]http://i49.tinypic.com/24gpwxv.jpg[/IMG]

i Blusinka, jedyna której nie znudził się jeszcze śnieg :p (wygląda przez okno jak sypie :P)
[IMG]http://i49.tinypic.com/30mmkv8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']
Pracuję w wiwarium (jak na razie) ;) Zapoznałam się z "kolekcją", chociaż jeszcze nie pamiętam nazw wszystkich zwierząt ;P Wykonuję póki co polecenia innych pracowników (sami faceci i to starsi o kilka, kilkanaście lat :eviltong:), nie mam jeszcze stałych obowiązków. Karmiłam tylko roślinożerne gady (żółwie, legwany), a i ślimaki :p Ogólnie jest ok ;) ciągle się przyzwyczajam, jest tam strasznie ciepło :roll:[/QUOTE]


Rewelacja, podziwiam i trochę zazdroszczę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Besti']Rewelacja, podziwiam i trochę zazdroszczę:loveu:[/QUOTE]
Dzięki :) ale nie ma czego zazdrościć - najwięcej jest jednak sprzątania :eviltong:

Wiosna wreszcie przyszła :) zdjęć LaPsów na razie żadnych nie mam. Może w weekend uda mi się coś pstryknąć...
U nas ok, pozdrawiamy odwiedzających nasz fotoblożek ;P :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Wieku to po nim wcale nie widać :)[/QUOTE]
To prawda :) Większość spotykanych przez nas osób myśli, że Czesio to młodziutki jamniczek ;P
[quote name='leónowa']No ja po prostu nie mogę sie napatrzeć na jego figurę, nosz ideał:loveu:[/QUOTE]
Na żywo wygląda jeszcze lepiej :cool3: taki mięśniak z niego, ale nie wiem od czego, nic specjalnego z nim nie robimy, tylko spacery, bieganie za piłką (nie codziennie), zabawy z psami (też od czasu do czasu) :hmmmm: A, nie pisałam chyba, ostatnio miał nastawiany bark :shake: nie mam pojęcia jak go sobie wybił, sądzimy, że niefortunnie zeskoczył z łóżka, bo na spacerze nic się nie działo :???: [SIZE=1]Szczupła budowa i rozbudowane mięśnie nie uchroniły go od kontuzji, jak widać :P[/SIZE]
[quote name='ceris']Pozdrawiamy wiosennie Blusię i Czesia :loveu: i również przyłączam się do próśb o wiosenne zdjęcia.
Żabi zadek Blusi przy oknie rozbrajający :-) Mój Riko też to robi :cool3:[/QUOTE]
Dziękujemy, też pozdrawiamy :) Niestety pogoda się popsuła, a na dodatek nie wiem gdzie się podziały akumulatorki do aparatu :placz: ale postaram się coś pstryknąć i dodać...

W sobotę i niedzielę będzie wystawa psów w Łodzi :) W końcu, pierwszy raz w życiu się wybiorę :lol: :oops: Napiszcie, jak to jest, płaci się za wstęp? I czy są podane godziny o której jaka grupa będzie wystawiana?

Link to comment
Share on other sites

Mam parę gniotów komórkowych gadzin ;P
mój ulubieniec legwan zielony :loveu:
[IMG]http://i44.tinypic.com/ndu95.jpg[/IMG]

żółw błotny
[IMG]http://i43.tinypic.com/6sxqfo.jpg[/IMG]

thai red mountain ratsnake (jak się przetłumaczy na PL to głupio brzmi ;P) - on mnie ugryzł, tak, mam pierwsze ukąszenie za sobą ;) (przed wylinką, dlatego taki blady ma kolor)
[IMG]http://i41.tinypic.com/211ustd.jpg[/IMG]

rhinoceros ratsnake
[IMG]http://i44.tinypic.com/apbh5.jpg[/IMG]

i płaz, rzekotka żabia
[IMG]http://i43.tinypic.com/24bky2q.jpg[/IMG]

Edited by Bobryna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...