Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
MakeBelieve

Dobry ortopeda- Warszawa

Recommended Posts

Hej, czy mógłby ktoś polecić dobrego i sprawdzonego ortopede z Warszawy? Zamierzam niedługo tam pojechać w sprawie kulawizny mojego yorka.. Najlepiej gdzieś blisko jakiegoś dworca, zwłaszcza, że dojeżdżam z Białegostoku... No i żeby nie było trzeba długo czekać do niego w kolejce i nie brał kosmicznie dużo za wizytę..

Tak, tyle, że do p. Jacka trzeba mega długo czekać, a ja mogę tylko w 2 dni pojechać.. Narazie zapisałam się do dr. Juliusza Lińskiego ale polecano mi też lekarzy z lecznicy Natolińskiej: dr. Tomasza Jackowskiego i Tomasza Formińskiego..
Sama nie wiem co jej jest, bo niektórzy twierdzą, że wszystko ok. Dr Adamiak twierdzi, że mam zdrowego psa chociaż kuleje oO Niby niektórzy coś tam wyczuwali z rzepkami, ale chcę się upewnić, bo pytają mnie czy byłam u Adamiaka, ja, że tak a oni że skoro nic nie powiedział to pies zdrowy....

weź pojedź do P. Rudobielskiej.
Może to po prostu rzepki.
Jeśli tak to w tym wieku wet musi ocenić czy warto robić operację czy nie.
To zależy od stopnia rzepek.
Ja mam sukę z rzepkami 3 i bez sensu było operować.

jako pierwsza pojechalam do dr Rudobielskiej. nic nie czula, dawala jakies witaminy ktorych i psica nie chciala lykac i nic nie dawaly.. moze skocze w weekend jeszcze raz. zobacze co tym razem powie. Chce wiedziec czy wlasnie lepiej operowac czy jesli nie to moge z nia uprawiac lekkie agility tzn polozone tyczki itp bo ma z tego taka frajde.. a po tym dopiero jest porzadnie wymeczona a to jednak terier.

Polecam super weta
dr Ave Sawaszkiewicz, Animal Center na Zamiany 12 na Ursynowie.
animal-center.pl
jako jedyna postawiła rozpoznanie u mojej dwu letniej suczki.
Ma świetne podejście do psiaków
Gorąco polecam!