Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agga']


[INDENT][B][COLOR=darkgreen]Zaraz dopisze Ciebie.Jesli masz ochote to organizacja jest Twoja. Masz już wprawe. Poprostu musisz prowadzić wszystko dokładnie. Wzeszłym roku uratowałam sytuacje bo to ja miałam liste. Na wszelki wypadek w tym roku też ją będe miała. [/COLOR][/B][/quote][/INDENT][COLOR=black]No własnie przydałoby się zeby organizator miał listę osób i listę tych którzy już cześć pieniedzy wpałcili, żeby było jasne kto ile ma dopłacić jeszcze, a nie od każdego na chybił trafił.[/COLOR]
[COLOR=black]I ja nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki że ktoś się deklaruje na domek, zaliczki nie wpłaca, nie daje znaku życia, albo pisze że nie jedzie a później my się wszystkiego dowiadujemy na zlocie i problem jak tu opłacić domek jak są w nim 2 czy 3 osoby.[/COLOR]
[COLOR=black]Na szczeście sprawa się rozwiązała pozytywnie, jednak nie powiem żeby to był zlot dobry pod kątem organizacyjnym. Już nie wspomne o tym, ze jedno miejsce w naszym domku zostało opłacone podwójnie.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']Ja oczywiście z psiakiema nawwt dwoma:D i w tym roku już na 100% z koleżanką:D

A ty Bora śpisz znów ze mną w namiocie?? jak nie to mogę przygarnąć "Gajuśkę" bo widzę że szuka mieszkania:D:D:D[/quote]
Patikujek kilka stron wcześniej pytałam czy mnie przygarniesz, ale moje pytanie nie zostało zauważone :eviltong: :D Jak nas przygarniesz to super :lol:

Link to comment
Share on other sites

BORA - przepraszam ale niezbyt dokładnie nadrabiałam zaległości w tym wątku i musiałam nie zauważyć.
Tylko jest jedna sprawa najprawdopodobniej w naszym namiocie jeszcze jedna osoba będzie ale to nie jest pewne:D(mam nadzieję żę ci to przeszkadzać nie będzie:)

KOMAR - czemu nie jedziesz???:o:o:o Kto nam będzie na gitarce grał???:o:o:o
To straszne:o:o:o

Link to comment
Share on other sites

Na pewno tylko przyznać się nie chce:evil_lol:

A ty wiesz co Grzesiu ja mam tą zapalniczkję (żółtą), która drogę oświecała co z nią na harcerzy w zeszłym roku się wybraliśmy, i dalej świeci i jest nawet podpisana:D

Chciałam ci ją oddać ale chyba nie ma szans:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']Na pewno tylko przyznać się nie chce:evil_lol:

A ty wiesz co Grzesiu ja mam tą zapalniczkję (żółtą), która drogę oświecała co z nią na harcerzy w zeszłym roku się wybraliśmy, i dalej świeci i jest nawet podpisana:D

Chciałam ci ją oddać ale chyba nie ma szans:shake:[/quote]
Poczta mu wyslij:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak jak ja ladowarke i jeszcze marudzil,ze koperta nie wytrzymala:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']OOO kolejny minizlocik

Ja muszę sobie chyba pracę znaleźć, żeby mieć kasę na podróże do was:D:D:D[/quote]
Te mini zlociki sa teraz czestym zjawiskiem u mnie:evil_lol: Komar juz wie wszystko gdzie ja w domu co mam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']BORA - przepraszam ale niezbyt dokładnie nadrabiałam zaległości w tym wątku i musiałam nie zauważyć.
Tylko jest jedna sprawa najprawdopodobniej w naszym namiocie jeszcze jedna osoba będzie ale to nie jest pewne:D(mam nadzieję żę ci to przeszkadzać nie będzie:)[/quote]
Nie będzie przeszkadzać, najwyżej będziemy miały mniej komfortowe warunki :evil_lol: Ale ja nie mam nic do gadania, Twój namiot, Ty rządzisz :grins: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Nie będzie przeszkadzać, najwyżej będziemy miały mniej komfortowe warunki :evil_lol: Ale ja nie mam nic do gadania, Twój namiot, Ty rządzisz :grins: :evil_lol:[/quote]

[B][COLOR=darkorange]nie będzie tak źle, w zeszłym roku i tak niewiele czasu w namiocie spędziłam:D[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Olku tylko nie Pati*****:mad:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]bo mój wilczur cię zagryzie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange](uczę go sztuk walk9i na kukiełce o twoim wyglądzie:evil_lol: )[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...