Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

[quote name='KaRa_TC']Nie boicie sie takich psow brac? w tamtym roku byly dwie walki i najlepiej sie dla niektorych psow nie skonczyly....[/quote]

mi chodzi tylko o to, że Mój Tobiasz jest po prostu agresywny do innych psów, ale tylko psów, do suk nie... ale co ja mam zrobić... nie wiem.... zastanawiam się czy go brać czy nie... ma 6 lat, miał już problemy z kręgosłupem bo to jamnik jest... nie chce go męczyć podróżą i tym innym wszystkim....

jeszcze nie wiem co tak na prawdę zrobię...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ale tam tez inni będą co będą mieli psy...
A jeli pies agresywny to po co psa stresowac tym,ze tam bedzie pelno psow biegalo, samego siebie stresowac bo trzeba swojego milusinskiego pilnowac, no i innych ludzi,ktorzy beda bali sie o swoje psy. Wiadomo,ze nie kazdy pies idealny i sie zdarzy,ze czasem pies na innego pokaze zeby, moja Delta tez na zlocie ze dwa razy zabki pokazala ale nie,ze chce zjesc tylko ostrzegawczo ;-)

Link to comment
Share on other sites

znam Aresa na tyle ze wiem ze moge go spokojnie zabrac, a z tymi psami to naprawde roznie jesli jest gdzies na otwartej przestrzeni to nic sie nie dzieje moze biegac i sie bawic poprostu sam omija psy ktorych nie trawi. I on do psow nie jest agresywny czasami cos tam mruknie ale nie zeby sie odrazu na nie rzucal,

Link to comment
Share on other sites

moj kon to facet z jajami i jak prawdziwy facet kocha wszystko 2-4 nozne 3 nozne jednonozne :razz: ale jak ktory ymusi go do walki to nie bedzie dluzny- przybiegnie do mnie i z placzem poprosi o wsparcie a ja juz nie recze za siebie bo nie lubie jak ktos mi dziecko terorryzuje:mad: a tak serio serio to ja sie nie przejmuje agresywnym jamnikiem bo wiem ze astor da noge od takiego zawadiaki, gorzej jak jakis wiekszy go zaatakuje- chlopak moze mi wycwalowac do sasiedniej wioski :P

proponuje te na prawde agresywne to w domu zostawic- ja tam chetnie sie dziecmi podziele :P
ja gdyby nagle zaczely jajka doskwierac mojemu malenstwu na pewno go zostawie, co jak co ale juz tyle razy rylam twarza po ziemi za nim, nim sie zorientowal ze nadal trzymam drugi koniec smyczy ze wole nie,to ma byc relaks dla wszystkich..:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak pies Mateusza, ale ja ze swoim spotykam sie z dogomaniakami na spacerach i jeszcze zadnych konfliktow nie bylo.
o np z taka banda biegal (pierwszy raz sie z nimi spotkal):
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/151/70d377f7568a25f2.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/206/bf6bb922169a7a33.jpg[/IMG][/URL]
moj to ten najmniejszy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Ja mam pytanie z innej beczki- czy jest gdzie wodę zagotować, jak sie jedzie pod namiot? Bo ja bez kawy rano, to albo padnę, albo kogoś zagryzę.... :diabloti:[/quote]
Hej!

Kochana moja:evil_lol:w domkach sa czajniki elektryczne z ktorych mozna smialo korzystac;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Ja mam pytanie z innej beczki- czy jest gdzie wodę zagotować, jak sie jedzie pod namiot? Bo ja bez kawy rano, to albo padnę, albo kogoś zagryzę.... :diabloti:[/quote]
W domku są czajniki;)wiec mozesz podejsc

Link to comment
Share on other sites

Może za mocno powiedziałem mówiąc "agresywny" co prawda przez 6 lat nie doszło między moim Tobim a jakimś innym psem do walki i pogryzienia, chodzi o o to, że mój Tobi np. jak jestem z nim na spacerze to jak przechodzi jakiś inny pies to jeży się i szczeka...

w końcu to jamnik, duży nie jest :evil_lol::evil_lol: i pewnie do niejdnego nie da rady podskoczyć na krótkich łapkach

przy okazji zapraszam do Galerii mojego Tobiasza, w podpisie" Galeria mojego jamniora:loveu:"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Takie zachowanie prowokuje podobne zachowanie u innych psow czasem;) Tez kiedys mialam jamnika i dla mnioe osobiscie to dosc nieprzewidywalna rasa:evil_lol: :lol: :lol:[/quote]

nom, dla mnie też nieprzewidywalna rasa:evil_lol::evil_lol: a szczególnie mój Tobiasz;) no nie wiem, zobaczę jeszcze... jeszcze trochę czasu do sierpnia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matusz5']Może za mocno powiedziałem mówiąc "agresywny" co prawda przez 6 lat nie doszło między moim Tobim a jakimś innym psem do walki i pogryzienia, [B]chodzi o o to, że mój Tobi np. jak jestem z nim na spacerze to jak przechodzi jakiś inny pies to jeży się i szczeka...[/B]

w końcu to jamnik, duży nie jest :evil_lol::evil_lol: i pewnie do niejdnego nie da rady podskoczyć na krótkich łapkach

przy okazji zapraszam do Galerii mojego Tobiasza, w podpisie" Galeria mojego jamniora:loveu:"[/quote]
Hej!

Jeden pies odpusci(jak moja Meta) a inny moze niezle nim poszarpac za takie zachowanie:roll:

Link to comment
Share on other sites

off sie zrobił straszny...

a tak wtrace Swoje 3 grosze:ja tylko licze że kazdy który przyjedzie ze Swoim psem bedzie nad nim panował i nie beda miały miejsca niespodzianki w postaci luzno biegajacych psów bo ktos wypuscił psa na siura naprzykład-ludzie troche odpowiedzialności bo bedzie tragedia i niepotrzebne stresy-wiec pieski na smyczach te jazgoczące w kagancach,a wspolne bieganie dopiero jak psy sie poznaja i gdzies w bezpiecznym miejscu!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']off sie zrobił straszny...

a tak wtrace Swoje 3 grosze:ja tylko licze że kazdy który przyjedzie ze Swoim psem bedzie nad nim panował i nie beda miały miejsca niespodzianki w postaci luzno biegajacych psów bo ktos wypuscił psa na siura naprzykład-ludzie troche odpowiedzialności bo bedzie tragedia i niepotrzebne stresy-wiec pieski na smyczach te jazgoczące w kagancach,a wspolne bieganie dopiero jak psy sie poznaja i gdzies w bezpiecznym miejscu!![/quote]


Byłam na dwóch zlotach i psy biegały sobie luzem. Niektóre tylko były na smyczy ostatnio bo miało miejsce spięcie między dwiema suczkami.
Poza tym żadnych innych "psich sprzeczek" sobie nie przypominam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Byłam na dwóch zlotach i psy biegały sobie luzem. Niektóre tylko były na smyczy ostatnio bo miało miejsce spięcie między dwiema suczkami.
[B] Poza tym żadnych innych "psich sprzeczek" sobie nie przypominam[/B].[/quote]
Hej!

Bo i nie było..a przynajmniej nic powaznego:roll:Wydaje mi się że kazdy kto decyduje się jechac na taki wypad z psem musi byc 100% pewien swojego pupila żeby nie było takich "akcji"jak w ubiegłym roku bo to naprawde nie jest nic przyjemnego:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Bo i nie było..a przynajmniej nic powaznego:roll:Wydaje mi się że kazdy kto decyduje się jechac na taki wypad z psem musi byc 100% pewien swojego pupila żeby nie było takich "akcji"jak w ubiegłym roku bo to naprawde nie jest nic przyjemnego:shake:[/quote]


Dokładnie, każdy powinień brać pełną odpowiedzialność za psiaka i jesli jest świadomy, że wykazuje on oznaki agresji to po prostu go ze sobą nie brać na zlot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Dokładnie, każdy powinień brać pełną odpowiedzialność za psiaka i jesli jest świadomy, że wykazuje on oznaki agresji to po prostu go ze sobą nie brać na zlot.[/quote]

A jak Jeszcze stanie się coś naprawde poważnego to już naprawde problem będzie :( i tylko mogą z tego nieprzyjemności wyniknąc..

Link to comment
Share on other sites

Wiekszosc psow tam luzem biega po osrodku dogomaniackich ;) Moja tam na smyczy bo uciekinierka, chociaż na stoku była spuszczana za namową co niektórych;). I psy dominaci były na stoku zapoznawane i dobrze się za każdym razem to kończyło;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Wiekszosc psow tam luzem biega po osrodku dogomaniackich ;) Moja tam na smyczy bo uciekinierka, chociaż na stoku była spuszczana za namową co niektórych;). I psy dominaci były na stoku zapoznawane i dobrze się za każdym razem to kończyło;) .[/quote]



No to masz wyjątkowo grzeczną sunię ;]

[COLOR=DarkOrchid]---------------------------------------------------[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IgUsIoLeK']No to masz wyjątkowo grzeczną sunię ;]

[COLOR=darkorchid]---------------------------------------------------[/COLOR][/quote]
Nie miała jak na stoku nawet uciec bo miała linke zrobioną z kilku smyczy a na końcu linki rotek podgryzający linke:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Nie miała jak na stoku nawet uciec bo miała linke zrobioną z kilku smyczy a na końcu linki rotek podgryzający linke:evil_lol:[/quote]


:evil_lol: Ale Przynajmniej nie Rzuca Się Na Inne Psy..;]

------------------------------------------------
A jakiej rasy jest twoja sunia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...