Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

[quote name='nuuska']No właśnie cały czas kombinuję :) I narazie cena tych chust jest tylko orientacyjna. Jak już wykombinuję (mam nadzieję że będzie to w najbliższym czasie) to będziemy uzgadniać co dalej :) Ale jeszcze jest trochę czasu do zlotu więc proszę się nie martwić :)[/quote]

[B][COLOR=magenta]Dzięki, ale jak kogoś nie będzie na zlocie, to można odebrac chusty w inny sposób??;) [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nuuska']No właśnie cały czas kombinuję :) I narazie cena tych chust jest tylko orientacyjna. Jak już wykombinuję (mam nadzieję że będzie to w najbliższym czasie) to będziemy uzgadniać co dalej :) Ale jeszcze jest trochę czasu do zlotu więc proszę się nie martwić :)[/quote]

Znalazłam firmę we Wrocławiu, która robi nadruki na odzieży, nawet pojedyncze sztuki:
[URL]http://www.serigraf.net.pl/[/URL]
Jakbyś Nuuska nic nie znalazła u siebie, to mogłabym w ostateczności się tym zając, ale niestety dopieto pod koniec czerwca albo w lipcu, bo teraz mam urwanie głowy. :roll:

Chyba,że jest ktoś z Wrocławia kto mógłby się tym zając. :cool3:
Jedzie ktoś z Wrocławia lub okolic na Zlot i mógłby się zając chustami? :razz:
Halo! Ujawniac się! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']Znalazłam firmę we Wrocławiu, która robi nadruki na odzieży, nawet pojedyncze sztuki:
[URL]http://www.serigraf.net.pl/[/URL]
Jakbyś Nuuska nic nie znalazła u siebie, to mogłabym w ostateczności się tym zając, ale niestety dopieto pod koniec czerwca albo w lipcu, bo teraz mam urwanie głowy. :roll:

Chyba,że jest ktoś z Wrocławia kto mógłby się tym zając. :cool3:
Jedzie ktoś z Wrocławia lub okolic na Zlot i mógłby się zając chustami? :razz:
Halo! Ujawniac się! ;)[/quote]
Ja się moge dowiedzieć, ale podajcie mi konkrety- jakie to miałyby być wymiary, kolor, napis, etc... I ile mniej więcej. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']czy wiadomo cos kiedy bede chusty-Diana czyżby jeszcze jakieś wpłaty nie doszły do Ciebie i trzeba grzecznie kogoś ścignąć?[/quote]
[B][COLOR=magenta]Dianko, więc jak doszły moje pieniążki, czy nie, bo już zaczynam się martwic:roll: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Ja się moge dowiedzieć, ale podajcie mi konkrety- jakie to miałyby być wymiary, kolor, napis, etc... I ile mniej więcej. ;)[/quote]

Ulvhedinn super! :multi:
Trzebaby zrobic chusty co najmniej w dwóch rozmiarach, dla małych/ średnich i dużych psów (lub nawet w trzech).
Ta mniejsza mogłaby byc takiej wielkości jak ta, która była dodawana do "Mojego Psa". Później obmierzę jakby było trzeba.
A napis to chyba: Dogomania, pod spodem :bluepaw: i na samym dole imię psa.
Jak ktoś ma jakiś inny pomysł to zgłaszac proszę. :cool3:
Tylko nie wiem skąd wziąc chusty, czy ta firma sama zrobi, czy my musimy im dac gotowe.
Ulv, jak się czegoś dowiesz to daj znac. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Aga bardzo proszę - odpisz mnie od listy ... :( Niestety rozchorowała mi sie suczka.. kilka przewlekłych chorób na raz... musze wydac majatek na jej leczenie.. :( Z chust tez zrezygnuje... :( Sory ze tak wyszło ale musze suczke wyleczyc a to mnie duzo kosztuje :( Pozdro...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']mrowa ja też lubię dogi :lol:
Agga: one będą od nas uciekały po 2 dniach :evil_lol:[/quote]
eeee na pewno nie:D a im wiecej ludzi do opieki nad moimi konikami tym lepiej na narzekac nie bede bo daja mi popalic na codzien wiec raz na jakis czas moge miec swieto :D

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam zameldować, że z chustami dalej działam i szukam najkorzystniejszej oferty. (chyba już znalazłam, ale będę dzwonić po długim weekendzie i zobaczymy co powiedzą). Tylko z komputerem pewne problemy i mam ograniczony dostęp :( Więc ostatnio się zaniedbałam w pielęgnowaniu mojego dogo-uzależnienia ;)
Btw - życzę wszystkim udanego dłuuuugiego weekendu :)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam takie pytanko - chociaż to jeszcze nie do końca uzgodnione z innymi "spanielomaniakami" - czy można wynająć cały domek dla spanielomaniaków? I czy ta cena jest od osoby, czy za wynajęcie domku? Oraz co będziemy tam robić? I czy trzeba koniecznie przyjechać na nocleg?

Link to comment
Share on other sites

Agata, ta kwota, czyli 130 zł to jest za pobyt jednej osoby w domku przez cały zlot (5 dni). Moze bedzie troche taniej, jeśli w domku bedzie 5 osób, a nie 4 (jak to jest oficjalnie napisane). ;)

Można też nocowac w namiocie (10 zł/osoba/doba).
Mozna przyjechac na tyle dni na ile ma się ochotę (chodzi o namiot) lub przyjechac tylko w odwiedziny.

Można też zabrac kogoś ze sobą, o psie nie muszę chyba wspominac, bo to oczywiste, że jeżeli psiak jest dobrze nastawiony do innych psów i ludzi, to oczywiście jest baaardzo mile widziany. :loveu:

Co do domków, to nie mam pewności czy są jeszcze wolne, trzeba by zadzwonic, albo może Efra się orientuje. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...