Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiunia']Hej!

Orzech bedzie sie wsciekal za offa,ale trudno:evil_lol:


na forum amstaff-pittbull[/QUOTE]

Sa swieta i mam wiecej czasu wiec wybaczam :evil_lol:
Poza tym to w koncu galeria psiego uczestnika zlotu :lol:
Integrowac sie pozwalam :PP

p.s.
"emdziolek:"Ja mam suczke amstaffke, i rzeczą normalną u suczek tej rasy jest to ze nie lubi psów";" Twoja sunia jest taka sama jak moja.zresztą podobna rasa.Normalka ze rzuca sie na inne psy."
Szkoda, ze do tego nie doczytalem :D
Teraz wiem, ze czasem warto wytrzymac i przeczytac temat do konca :D Zawsze trafi sie cos ciekawego :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']Sa swieta i mam wiecej czasu wiec wybaczam :evil_lol:
Poza tym to w koncu galeria psiego uczestnika zlotu :lol:
Integrowac sie pozwalam :PP

p.s.
"emdziolek:"Ja mam suczke amstaffke, i rzeczą normalną u suczek tej rasy jest to ze nie lubi psów";" Twoja sunia jest taka sama jak moja.zresztą podobna rasa.Normalka ze rzuca sie na inne psy."
Szkoda, ze do tego nie doczytalem :D
Teraz wiem, ze czasem warto wytrzymac i przeczytac temat do konca :D Zawsze trafi sie cos ciekawego :D[/quote]

^:roll:
___________________________________________________'
a tutaj mozecie oblukac fotki mojego "mordercy"
[URL]http://www.dogomania.pl/gallery/27/36/3386.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

emdziolek wybacz moj smiech.
Bo szczerze mowiac nawet nie jest mi do smiechu, gdy sobie wyobraze 14letnia dziewczynke z agresywnym amstaffem, ktora w dodatku twierdzi, ze jest to norma i nie widzi nic w tym zlego... Mysle, ze kazdy rozsadny czlowiek zastanawia sie czy w razie zagrozenia bedziesz potrafila utrzymac takiego psa lub interweniowac gdy zajdzie taka potrzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Ja mam suczke amstaffke, i rzeczą normalną u suczek tej rasy jest to ze nie lubi psów.:cool1:
Moja sunia agresywna nie jest, jak podejdzie do niej jakis pies to stoi i nawet sie nie ruszy ale wystarczy ze skoczy na nią nawet dla zabawy to juz warczy.:roll:
Z wieloma psami świetnie sie dogaduje i bawi sie tak ze nie mozna jej od nich odciągnąć:evil_lol: :lol:
Myśle ze na zlocie udami sie ją bardziej zesocjalizować z innymi dagami:loveu: bo jak nie to...:mad:
[/quote][B][I]:shake:[/I][/B][I]źle się to czyta ......
piszesz że to NORMALNE że twoje suczydło nie lubi psów ......masakra .....znam wiele osobników tej rasy zarówno psów i suczek i takie stwierdzenie mnie zszokowało :crazyeye:
jeśli psisko ma jechać na zlot to jak można czekać z socjalizacją do tego czasu ...:crazyeye:
sorki ze wtrącam ale poczytuję sobie temacik ...bo mam nadzieję ze wpadnę na odwiedzinki .....może wreszcie mi się uda:oops:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IgUsIoLeK']
JEst bardzo miła , i przyjazna w stosunku do ludzi ;)[/quote]

większość bullowatych jest przyjazna w stosunku do ludzi, co nie oznacza że mają taki sam stosunek do zwierząt:roll: Znam jednego bullowatego co nie cierpi ani ludzi ani innych zwierząt-zapatrzony tylko w "pana" , znam następnego co nie toleruje dorosłych psów, ale znam też [B]takiego co kocha wszystko co sie rusza.[/B]

[I][quote]Ja mam suczke amstaffke, i rzeczą normalną u suczek tej rasy jest to ze nie lubi psów.:cool1: [/quote][/I][quote]
[I]Moja sunia agresywna nie jest, jak podejdzie do niej jakis pies to stoi i nawet sie nie ruszy ale wystarczy ze skoczy na nią nawet dla zabawy to juz warczy.:roll: [/I]
[I]Z wieloma psami świetnie sie dogaduje i bawi sie tak ze nie mozna jej od nich odciągnąć:evil_lol: :lol: [/I]
[I]Myśle ze na zlocie udami sie ją bardziej zesocjalizować z innymi dagami:loveu: bo jak nie to...:mad: [/I][/quote]

Pamiętaj że jadąc z psem jesteś całkowicie za niego odpowiedzialna. Co zrobisz jeżeli Twojemu psu nie spodoba sie inny? No przepraszam Cię, ale ja jadę z małym yorkiem i jeżeli taki wpadnie w szczęki takiemu psu jak Twój to mój nie ma [B]żadnych [/B]szans! Nawet się nie może próbować obronić. Znam trochę tę rasę. Pozatym no wybacz, ale pisanie takich rzeczy jak to że u psów tej rasy to norma że nie lubią innych świadczy tylko o Twojej niedojrzałości i nieznajomości rasy... :roll: Przepraszam jeżeli Cię uraziłam, ale takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Alicja mam nadzieje,ze wpadniesz bo wkoncu chcialabym poznac Ozziego;)[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]to czy wpadne samam czy z Ozzym to zależy od tego czy TZ zmieni pracę .......bo jeśli tak to przywlekę się sama:cool3:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Słuchajcie, czy na zlot można brać tylko takie psy, które w ogóle nie warczą i kochają wszystko i wszystkich? Bo teraz, po przeczytaniu tych wszystkich postów, to ja już sama nie wiem...[/quote]
Hej!

Psów pozbawionych agresji nie ma(z reszta czy jakakolwiek istota jest pozbawiona jej calkowicie?)ale z drugiej strony nie uwazasz ze pies ktory nie toleruje np. innych psow i warczy na nie, ma szanse bytu w takim miejscu?

Link to comment
Share on other sites

[B]mrówa 23 napisała:[/B]
[QUOTE]z racji tego ze jestes tak odwazna agga to dorzuce ci po jednej glutszmatce do kazdego doga ewentualnie po jednej rolce recznika papierowego[/QUOTE]

[B][COLOR="DarkGreen"]Ok dam rade z glutszmatkami.[/COLOR][/B]

[B]anastacia napisała:[/B]
[QUOTE]A ile wyjdzie dojazd??
I czy autobusy tam jeżdżą, a jak nie to co??
A czy ktoś jedzie ze Szczecina do Morska????[/QUOTE]

[B][COLOR="DarkGreen"]Ze Szczecina jedzie XXL.
Jeżdżą PKS, busy.[/COLOR][/B]

[B]mateusz 5 napisał:[/B]
[QUOTE] czy można dać odpowiedź na namiot tuż przed samym wyjazdem ??[/QUOTE]

[B][COLOR="DarkGreen"]tak można dać znać przed zlotem[/COLOR][/B]

[B]mateusz napisał:[/B]
[QUOTE]czy tam w Morsko jest dostęp do prysznicy itd. poza domkami ??? czy będzie od 11-15 dzień dziecka??[/QUOTE]

[COLOR="DarkGreen"][B]tak są prysznice w domkach i poza domkami. WIEC NIE MA DNIA DZIECKA przez cały zlot. MYJEMY SIĘ:diabloti: [/B][/COLOR]

[B]IgUsIoLeK [COLOR="Magenta"][SIZE="4"]czy dopisać ciebie do listy???[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Słuchajcie, czy na zlot można brać tylko takie psy, które w ogóle nie warczą i kochają wszystko i wszystkich? Bo teraz, po przeczytaniu tych wszystkich postów, to ja już sama nie wiem...[/quote]

nie o to chodzi oto aby pies kochał wszystkich. W tamtym roku nie raz się zdarzyło, że mój pies warknął na innego. Ale jakoś sobie nie wyobrażam zlotu z psem, który nie toleruje innych,a przyjazd na zlot ma być próbą jego socjalizacji.:roll: No sory...
Samo warknięcie jako ostrzeżenie nie jest złe. Czasami nawet jest ono potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja mam pytanie z innej beczki- czy jest gdzie wodę zagotować, jak sie jedzie pod namiot? Bo ja bez kawy rano, to albo padnę, albo kogoś zagryzę.... :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=DarkGreen][B]Pewnie, że jest gdzie wodę zagotować. ja tez z rana kawę:diabloti:

[COLOR=Black]Orzech napisał:
[/COLOR][/B][/COLOR][QUOTE] Na poczatku dziekuje niektorym za syf-topic
Niestety nie mam tyle czasu co niektorzy... i ciezko mi siedziec godzine dziennie czytajac temat, zeby znalezc w nim jedna cenna informacje.
Oczywiscie nie dalem rady przeczytac tego do konca:roll:
Proponuje zalozyc drugi temat na ktorym bedzie mozna gadac o pupie maryny a ten zostawic dla konkretnych informacji i wymianie wiadomosci na temat swoich pupili. P.s. Info do wrzucania zdjec jest w dziale "galeria" :shake:[/QUOTE]

[B][COLOR=DarkGreen]Niestety Orzech moje prośby zostały całkowicie olane. Pisałam i prosiłam żeby nie zaśmiecać tematu nie potrzebnymi rzeczami. Przychodzą nowe osoby pytaj o coś i muszą przebrnąć masę nie potrzebnych zdań.

[COLOR=Red][U]Ostatni raz proszę kochani nie gadać i pierdołach
Wróciłam po 2 dniach a miałam chyba z 8 stron do czytania.:mad:[/U][/COLOR]
[/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen][B][COLOR=Black]
Alicja napisała:
[/COLOR][/B][/COLOR][QUOTE]to czy wpadne samam czy z Ozzym to zależy od tego czy TZ zmieni pracę .......bo jeśli tak to przywlekę się sama:cool3:[/QUOTE]

[COLOR=DarkGreen][B]Alicja fajnie by było jakbyś przyjechała z Cezarym. No ale jak się nie da to przyjeżdżaj sama.[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkGreen][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Słuchajcie, czy na zlot można brać tylko takie psy, które w ogóle nie warczą i kochają wszystko i wszystkich? Bo teraz, po przeczytaniu tych wszystkich postów, to ja już sama nie wiem...[/QUOTE]

Jak dla mnie mozesz wziac ze soba lwa, krokodyla, chupacabre i 4 wilki jezeli tylko bedziesz w stanie ich upilnowac i nie bedziesz narazac innych zlotowiczow na przykre sytuacje. A tak na serio to nie popadajmy w skrajnosci. Idealnych psow nie ma. Chodzilo nam raczej o naprawde agresywne psy z nieodpowiedzialnymi wlascicielami... mloda osoba ktora uwaza, ze rzucanie sie jej psa na inne jest normalne i pozwala mu biegac luzem, nie jest dla mnie odpowiedzialna. Nikt tu nikomu niczego nie zabrania, ja jedynie apeluje o odrobine rozsadku i nie chce co chwile sprawdzac czy moj pies jeszcze zyje. Fakt, ze w zeszlym roku doszlo do ostrej wymiany zębow, ale wlascicielka klotliwej suczki, : P ... caly czas jej pilnowala i nie puszczala ze smyczy - do takich zlotowiczow nie mam zadnych zastrzezen : ) Ja np. nie bralbym bojowo nastawionego do swiata psa na zlot, bo jest to klopot... zwlaszcza przy takiej ilosci psow. Jednak nikomu nie odbieram do tego prawa. Jezeli ktos chce 24h pilnowac psa lub przywiazac go pod drzewem to prosze bardzo. Powtorze po raz ostatni: dla mnie mozecie wziac ze soba wszystko co sie rusza, ale napewno nie pozwole na to, zeby moj pies byl zabawka w jakis zebach : )
[quote]Niestety Orzech moje prośby zostały całkowicie olane. Pisałam i prosiłam żeby nie zaśmiecać tematu nie potrzebnymi rzeczami. Przychodzą nowe osoby pytaj o coś i muszą przebrnąć masę nie potrzebnych zdań.[/quote] No trudno... musimy sie jakas nauczyc z tym zyc : D

Link to comment
Share on other sites

Ok dzięki za odpowiedzi. Więc czy moge zabrać Felka, który ogólenie lubi inne psy, ale pojawia się u niego agresja kontrolująca. Jak poleży przez pół godziny pod drzewem, to to drzewo jest jegodopuki nie opuści tego miejsca. Ale jeździmy na szkolenia, gdzie spędzamy cały weekend z 12 innymi psami, wszystkie biegają ludzem i nic się nie dzieje. Częso chodzimy na spacery w kilka psów i też nie ma problemu. Więc chyba mogę go wziąć. Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Ok dzięki za odpowiedzi. Więc czy moge zabrać Felka, który ogólenie lubi inne psy, ale pojawia się u niego agresja kontrolująca. Jak poleży przez pół godziny pod drzewem, to to drzewo jest jegodopuki nie opuści tego miejsca. Ale jeździmy na szkolenia, gdzie spędzamy cały weekend z 12 innymi psami, wszystkie biegają ludzem i nic się nie dzieje. Częso chodzimy na spacery w kilka psów i też nie ma problemu. Więc chyba mogę go wziąć. Co o tym sądzicie?[/quote]
Hej!

Kochani ale nie popadajmy w paranoje:eviltong:Kazdy chyba zna najlepiej swogeo psiura i sam jest w stanie ocenic czy jego pupil nadaje sie na takie imprezy czy tez nie;)

Osobiscie nie znam psa który nigdy w zyciu na kogos/cos nie warknal(dzisiaj np moja Meta obszczekala i obwarczala worek na smieci:shake:):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie właśnie pomyślałam, apropo tej kontroli nad psem, że do zlotu jest jeszcze trochę czasu, więc możnaby zrobić sobie 100% przywołanie na gwizdek. Takie na zasadzie odruchu. To by znacznie poprawiło bezpieczeństwo. Chyba się za to wezmę, bo działa rewelacyjnie.

PS Mój pise wraca na zawołąnie w 95% idealnie. Żeby nie było, że niewychowany jest ;).

Link to comment
Share on other sites

to moze ja tez powinnam sie zastanowic nad braniem koniopsow bo przeciez jak dojedziemy na miejsce to najpierw beda musialy biegiem obleciec i poznac nowych kumpli a ja za nimi glowa po ziemi...a potem dopiero beda mogly pokazac klase i z ogluconymi faflami czekac co dalej:lol:
ja wiem ze moj da sie zdominowac ratlerkowi nawet ale sadze ze na tak duzej przestrzeni kazdy pies bedzie omijal tego ktorego nie lubi i przy ogolnopolskim spuszczeniu psow nie bedzie wiekszych awantur tylko psy beda sie bawily z tymi na ktore beda mialy ochote (nie interpretowac tego inaczej niz tak jak jest:eviltong: )ludzie ze spokojem....bo niedlugo bede sie bala ze jak moj koniopies zmieli jakiegos podczas biegu miedzy lapami to mnie zatluczecie smyczami :diabloti:
do zlotu tyle czasu ze na prawde warto zainwestowac go w socjalizacje psiaka i na zdobywanie pelnej kontroli a ludzie z bull maja ulatwione zadanie bo to bardzo inteligentne psiaki i chetne do pracy z czlowiekiem a nie jak moj gluche gdy mowie "astro to jest gosc nasz nie zrzucaj go z kanapy....astor nie siadaj na gosciach!....astor..."

Link to comment
Share on other sites

Moja Sara też musi wszystkie psy najpier obwąchać, żeby być już wobec nich zupełnie obojętna do końca pobytu ;p
Bo jak zobaczy nową mordkę, to (mimo, ze w większości przypadków niepocieszona się mnie słucha) czasami chęć bywa silniejsza i biegnie się pobawic z nadzieją, że nie zauważę. :eviltong: Tyle, ze normalnie to mnie nie odstępuje na krok i w parku inne psy nie bywają atrakcją, bo skupiona jest na tym, zeby mnie nie zgubić :cool3: Jak każdy pies ma chwile słabosci, a zbyt natrętne roczne szczeniaki potrafi odganiać warczeniem. Muszą się jakoś porozumieć, nie ;p

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie do osób które były juz w Morsku na zlocie-jak sie ma sprawa kleszczy,jest ich strasznie duzo tak że widac jak łażą po psie(jak sie dzieje u mnie w miescie) czy raczej w normie??Chyba jednak oprócz kropli kupie i załóze suce obroże Preventic dla podwojnego zabazpieczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...