Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

[quote name='KaRa_TC']Nie miała jak na stoku nawet uciec bo miała linke zrobioną z kilku smyczy a na końcu linki rotek podgryzający linke:evil_lol:[/quote]

Hej!

Nie musisz dziekowac:evil_lol::evil_lol:W rottka obowiazku bylo zaganiac i pilnowac "owcy":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Diana14']Dokładnie, każdy powinień brać pełną odpowiedzialność za psiaka i jesli jest świadomy, że wykazuje on oznaki agresji to po prostu go ze sobą nie brać na zlot.[/QUOTE]

co rozumiesz pod pojęciem "oznaki agresji" ,czy jak pies pokaze zeby na jazgota lub szczeknia ostrzegawczo to oznaka agresji dla Ciebie??Ja tam nie bede sie cieszyc jak wszystkie psy beda latac luzem bo niech którys podleci do mojej suki kiedy bedzie przypięta na łańcuch koło domku a zle sie to skonczy i bynajmniej nie bedzie to moja wina tylko nieodpowiedzialnego opiekuna zwierzęcia ze pozwala mu biegac i zaczepiac inne psy:angryy:

Pozdrawiam wraz z moim mordercą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam suczke amstaffke, i rzeczą normalną u suczek tej rasy jest to ze nie lubi psów.:cool1:
Moja sunia agresywna nie jest, jak podejdzie do niej jakis pies to stoi i nawet sie nie ruszy ale wystarczy ze skoczy na nią nawet dla zabawy to juz warczy.:roll:
Z wieloma psami świetnie sie dogaduje i bawi sie tak ze nie mozna jej od nich odciągnąć:evil_lol: :lol:
Myśle ze na zlocie udami sie ją bardziej zesocjalizować z innymi dagami:loveu: bo jak nie to...:mad:
:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
wESOŁYCH ŚWIĄT I POGODY DUCHA NA CODZIEŃ!!
A dla waszych pupili zycze zeby zawsze były szczesliwe u boku swoich pańciów:P:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']co rozumiesz pod pojęciem "oznaki agresji" ,czy jak pies pokaze zeby na jazgota lub szczeknia ostrzegawczo to oznaka agresji dla Ciebie??Ja tam nie bede sie cieszyc jak wszystkie psy beda latac luzem bo niech którys podleci do mojej suki kiedy bedzie przypięta na łańcuch koło domku a zle sie to skonczy i bynajmniej nie bedzie to moja wina tylko nieodpowiedzialnego opiekuna zwierzęcia ze pozwala mu biegac i zaczepiac inne psy:angryy:

Pozdrawiam wraz z moim mordercą :diabloti:[/quote]


Twoja sunia jest taka sama jak moja.zresztą podobna rasa.Normalka ze rzuca sie na inne psy.
Moja sie nie rzuca ale warczy:P
PozDro

Link to comment
Share on other sites

Casia to np że pies dominant źle ułozony musi pokazac każdemu innemu napotkanemu na drodze psu kto tu rządzi warczać, jeżąc się i wykazujac postawę do ataku to uważam za objawy agresji. I jeden pies oleje to i pojdzie dalej, a drugi nie da sobie w kasze dmuchać i już będzie kocioł.
Byłam na zlocie dwa razy i psów było naprawde dużo. Biegały sobie luzem pod okiem włascicieli. Bawiły się razem piłęczką, patykami i fresbee. Chcesz jechać na zlot zeby psa uczepić pod domkiem? To lepiej zostaw go w domu. Jasne, ze jak go uczepisz to inny pies do niego podleci! Ale jak masz normalnego psa to mu to bedzie zwisać i nie zachowa się w takiej sytaucaji agresywnie! A jeśli wiesz, że będzie inaczej to go po prostu ze soba nie bierz. I nie licz, ze wszyscy bedzą tam chodzić z psami na smyczy albo przyczepiać je łańcuchami(?) do domków bo Ty tak chcesz. Od razu Ci moge powiedzieć, ze na 100% tak nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Casia_i_Figa tam, od rana do wieczora psy biegają luzem przy namiotach i domkach (przynajmniej większość;) ). I tak ten zlot wygląda...a nie,że my sobie siedizmy a psy po kątach poprzyczepiane do drzew,domków,ławek itp...Wiadomo co niektóre były np. jak moja bo to uciekinierka no i nie przapadała za niektórymi psami wiec były od siebie zawsze daleko.

Link to comment
Share on other sites

UUhuhu... EmIl'u Ale Twojej Vegi Strach Puszczać do Innych Psów.. jak By MOgła To By Im Tchawice Wygryzła :P:shake:


Bedziesz musiała ją chyba gdzieś Do namiotu uwiązać :P

Hihi... Koffana Vegunia

---------------

:loveu: hihi

$%U*$^$^%&$^&^$^&$^&$&^$^&$^$&$^&$^&$^&$^&$&

Wszystkim także życzę z całego Serducha Pogodnych i Wspaniałych Swiąt ...;]

Link to comment
Share on other sites

Nie oceniaj tak tragicznie mojego suczyska :roll:
Wiesz dobrze ze z wieloma sie bawi, a niektórych nie lubi...
,,Tchawice by wtgryzła" - az tak tragicznie by nie było , ona nie "morderca"...
Widac wuelu ludzi tę rase tak właśnie kojarzy...
Iga zaraz do ciebe wpade tylko cos szamne:evil_lol:
SieMx

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Casia to np że pies dominant źle ułozony musi pokazac każdemu innemu napotkanemu na drodze psu kto tu rządzi warczać, jeżąc się i wykazujac postawę do ataku to uważam za objawy agresji. I ejden pies oleje to i pojdzie dalej, a drugi nie da sobie w kasze dmuchać i już będzie kocioł.
Byłam na zlocie dwa razy i psów było naprawde dużo. Biegały sobie luzem pod okiem włascicieli. Bawiły się razem piłęczką, patykami i fresbee. Chcesz jechać na zlot zeby psa uczepić pod domkiem? To lepiej zostaw go w domu. Jasne, ze jak go uczepisz to inny pies do niego podleci! Ale jak masz normalnego psa to mu to bedzie zwisać i nie zachowa się w takiej sytaucaji agresywnie! A jeśli wiesz, że będzie inaczej to go po prostu ze soba nie bierz. I nie licz, ze wszyscy bedzą tam chodzić z psami na smyczy albo przyczepiać je łańcuchami(?) do domków bo Ty tak chcesz. Od razu Ci moge powiedzieć, ze na 100% tak nie będzie.[/QUOTE]


Otwórz oczy na chwile i pomyśl ze nie da rady zeby psy non stop latały luzem po ośrodku-bo jak wiesz oprócz nas w domkach beda zakwaterowni weselnicy i może im sie nie podobac ze wszedzie psy luzem:shake: - łancuch tak dokładnie bo zrywa smycz czy przegryza linke a ja czasmi bede musiała wyjsc do toalety np. a psa luzem bez kontroli nie zostawie-a jezeli ktos lubi płacic za leczenie mojego psa bo jej pies porysuje mi suke to prosze bardzo...

Mój kot jest bardziej agresywny niz moja suka wiec wrzućmy na luz

Smacznego jajca i mokrego... :lol:

Pozdrawiam


EDIT:
zreszta Czarna jak ją wymęcze frisbee to nawet nie bedzie miał siły spojrzec na innego psa-biada psu który bedzie próbowałm dorwac jej niebieskiego JAWZa :P

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej żebyście obejrzały zdjęcia z poprzedniego zlotu i tam widać,że co chwila i wszedzie psiaki latały w okól dogomaniaków;) .
A co do pokazywania zębów na inne psów... to drażni też inne psy np. moja sunie to drażni bardzo bo wtedy tak samo zaraguje albo oleje...na zlocie przeważnie takie coś olewała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Nie oceniaj tak tragicznie mojego suczyska :roll:
Wiesz dobrze ze z wieloma sie bawi, a niektórych nie lubi...
,,Tchawice by wtgryzła" - az tak tragicznie by nie było , ona nie "morderca"...
Widac wuelu ludzi tę rase tak właśnie kojarzy...
Iga zaraz do ciebe wpade tylko cos szamne:evil_lol:
SieMx[/quote]


[COLOR=DarkOrchid]Vega jest Lux .. Aż tak źle to jej nie "oceniajmy" :P

Boy 4-EvEr :loveu:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Najlepiej żebyście obejrzały zdjęcia z poprzedniego zlotu i tam widać,że co chwila i wszedzie psiaki latały w okól dogomaniaków;) .
A co do pokazywania zębów na inne psów... to drażni też inne psy np. moja sunie to drażni bardzo bo wtedy tak samo zaraguje albo oleje...na zlocie przeważnie takie coś olewała.[/quote]

[SIZE=3][B][COLOR=DarkOrchid] A gdzie te Zdięcia można obejrzeć ?[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']Otwórz oczy na chwile i pomyśl ze nie da rady zeby psy non stop latały luzem po ośrodku-bo jak wiesz oprócz nas w domkach beda zakwaterowni weselnicy i może im sie nie podobac ze wszedzie psy luzem:shake: [/quote]

[quote name='Casia_i_Figa']Mój kot jest bardziej agresywny niz moja suka wiec wrzućmy na luz

Smacznego jajca i mokrego... :lol:

Pozdrawiam[/quote]
Hej!

Czesc w ktorej my jestesmy zakwaterowani jest z boku osrodka i nigdy sie nie zdarzylo zeby psy lataly tam gdzie sa goscie mieszkajacy w hotelu

Z Twoich wczesniejszych postow odnioslam inne wrazenie,ale niech bedzie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']Otwórz oczy na chwile i pomyśl ze nie da rady zeby psy non stop latały luzem po ośrodku-bo jak wiesz oprócz nas w domkach beda zakwaterowni weselnicy i może im sie nie podobac ze wszedzie psy luzem:shake: - łancuch tak dokładnie bo zrywa smycz czy przegryza linke a ja czasmi bede musiała wyjsc do toalety np. a psa luzem bez kontroli nie zostawie-a jezeli ktos lubi płacic za leczenie mojego psa bo jej pies porysuje mi suke to prosze bardzo...

Mój kot jest bardziej agresywny niz moja suka wiec wrzućmy na luz

Smacznego jajca i mokrego... :lol:

Pozdrawiam


EDIT:
zreszta Czarna jak ją wymęcze frisbee to nawet nie bedzie miał siły spojrzec na innego psa-biada psu który bedzie próbowałm dorwac jej niebieskiego JAWZa :P[/quote]

Casiu nie wiesz jaki tam jest teren, nie wiesz jak to wygląda i mi każesz otwierać oczy:evil_lol: No rozbawiłaś mnie. Psy są praktycznie 15 lub więcej godzin na dobę luzem! Bo niekiedy siedzimy do 12 w nocy lub później i psiaki siedza z nami na dworzu. I psy nie latają "wszedzie luzem". Pilnują się swoich wlaścicieli, a nie zwiedzają ileś tam km kwadratowych okolicy.
Przykro mi jak nie potrafisz sobie tego wyobrazić bo Twój pies przegryza linki i smycze. Moje na szczeście nie musza bo są posłuszne.

P.S. Na pierwszym zlocie kiedy nie mialam wynajętego domku tylko nocowałam w namiocie pies chodził do toalet razem ze mną:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IgUsIoLeK'][SIZE=3][B][COLOR=DarkOrchid] A gdzie te Zdięcia można obejrzeć ?[/COLOR][/B][/SIZE][/quote]
Hej!
III-[url=http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16001&highlight=zlot+dogomaniakow]klik[/url]
IV-[url=http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29557&highlight=zlot+dogomaniakow]klik[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IgUsIoLeK'][SIZE=3][B][COLOR=darkorchid] A gdzie te Zdięcia można obejrzeć ?[/COLOR][/B][/SIZE][/quote]
Na fotoblogach możesz znaleść galerie z różnych lat szczególności widać na III i IV jak psiaki latają luzem;)

Link to comment
Share on other sites

Mrówa ratuj bo z Czarnej potwora robią... :(


Asiunia nie wiesz co mój kot robi z psami na dworze wiec nie masz porównania ale mozesz śmiało myslec że pit bulle to mordercy nikt Ci tego nie zabroni-a szczegół że kobieta dzisiaj nie mogła utrzymać Swojego labka jak próbował zezrec mi psy na spacerze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']Mrówa ratuj bo z Czarnej potwora robią... :(


Asiunia nie wiesz co mój kot robi z psami na dworze wiec nie masz porównania ale mozesz śmiało myslec że pit bulle to mordercy nikt Ci tego nie zabroni-a szczegół że kobieta dzisiaj nie mogła utrzymać Swojego labka jak próbował zezrec mi psy na spacerze...[/quote]

Jaaa Ty chyba nas nie rozumiesz. Podziwiam. Nie wmawiamy Ci jaki to Twoj pies jest czy nie. Opieramy się jedynie na tym co sama napisałaś, a podpieranie się historyjką, że inny pies się rzucal na Twojego. No i co? To Ci daje prawo żeby Twój zachowywal się tak samo? Bo z tej wypowiedzi właśnie taki wniosek wynika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']Mrówa ratuj bo z Czarnej potwora robią... :(


Asiunia nie wiesz co mój kot robi z psami na dworze wiec nie masz porównania ale mozesz śmiało myslec że pit bulle to mordercy nikt Ci tego nie zabroni-a szczegół że kobieta dzisiaj nie mogła utrzymać Swojego labka jak próbował zezrec mi psy na spacerze...[/quote]

Hej!

Moj kot doskonale zna komende atak wiec zdolnosci kotow znam:evil_lol:

Kasiu nie mowie ze pit to morderca bo sama obcuje z psami uznanymi za ludobojcow,ale przyznam ze troszke przeraza mnie to co wczesniej pisalas:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']Mrówa ratuj bo z Czarnej potwora robią... :(


Asiunia nie wiesz co mój kot robi z psami na dworze wiec nie masz porównania ale mozesz śmiało myslec że pit bulle to mordercy nikt Ci tego nie zabroni-a szczegół że kobieta dzisiaj nie mogła utrzymać Swojego labka jak próbował zezrec mi psy na spacerze...[/quote]

Asiunia tez ma psa morderce bo rottka:evil_lol: :lol: :lol: tylko,ze na zlocie biedny rottek zostal lekko poszkodowany

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy z Was widze uwazaja ze ich pieski sa super hiper posłuszne,grzeczne i ze nie wszczynaj bójek... moje psy mają jasne przedstawione że jak pies ujada na nie maja go olać i iść dalej(sa karne i posłuszne-nawet 4 letni schroniskowy AST)

Jezeli chodzi o rottki to nikt mi nie wmówi ze pies morderca-to cudne i piękne psiaki z duzym potecjałem i możliwosciami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Asiunia tez ma psa morderce bo rottka:evil_lol: :lol: :lol: tylko,ze na zlocie biedny rottek zostal lekko poszkodowany[/quote]

Ok... TO się nie Kłućcie ;]

Zobaczymy jak Będze a nie z góry ustalacie;]

-------------
:loveu: Boy (und Vega) 4-ever

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']Niektórzy z Was widze uwazaja ze ich pieski sa super hiper posłuszne,grzeczne i ze nie wszczynaj bójek... moje psy mają jasne przedstawione że jak pies ujada na nie maja go olać i iść dalej(sa karne i posłuszne-nawet 4 letni schroniskowy AST)

Jezeli chodzi o rottki to nikt mi nie wmówi ze pies morderca-to cudne i piękne psiaki z duzym potecjałem i możliwosciami :)[/quote]

Ja tam nie uwazam,ze moja posluszna i to czesto podkreslam;). Tez byla przed domkiem na lancuchu bo uciekinierka i nie mogla wiec sobie luzno latac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...