Jump to content
Dogomania

Xv Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Wrocław, 29-30.09.2007


cenzo

Recommended Posts

[quote name='Natalia:)']Tutaj mozna cos znaleść.
[URL]http://www.wroclaw.pl/m8946/p64872.aspx?select=hotel[/URL]
[URL]http://www.noclegi-wroclaw.pl/[/URL][/quote]

Dziekuję Ci bardzo za pomoc!!!
A czy ktoś się orientuje, które "noclegownie" są na prawdę "dwa kroki" od terenu wystawy? Wiem, że przy każdym jest mapka, ale nie zawsze się to pokrywa z rzeczywistością. Więc może jakiś Wrocławianin mi pomoże. Dla nas to bardzo ważne, gdyż musimy pojechać na dwa dni:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak dobrze sie orientuje to tanio i blisko nie ma. A jeśli chodzi o tani to trzeba sie liczyc z choćby minimalnym dojazdem. Są dość blisko 2 motele, ale trzeba dojechać (ew. podejść kawałek do przystanku tramwajowego, podjechać kilka przystanków i wysiada się pod stadionem) i nie znam cen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Ja zgłosiłam, zapłaciłam a potwierdzenia odebrania maila nie dostałam.Wogóle te zgłoszenie jakieś dziwne.[/quote]
musisz zadzwonić - ja też nie dostałam potwierdzenia mailowego - ale bez problemu się dodzwoniłam i od miłej Pani dowiedziałam że zgłoszenie dotarło:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Ja zgłosiłam, zapłaciłam a potwierdzenia odebrania maila nie dostałam.Wogóle te zgłoszenie jakieś dziwne.[/quote]

Ja też nie dostałam potwierdzenia ale wiem że dostali :) bo znajomy od Gryfoników jest z Wrocławia. A czemu zgłoszenie dziwne dla mnie normalne bardziej uproszczone :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Ja też nie dostałam potwierdzenia ale wiem że dostali :) bo znajomy od Gryfoników jest z Wrocławia. A czemu zgłoszenie dziwne dla mnie normalne bardziej uproszczone :)[/quote]

a dlatego,że nie jest elektroniczne tak jak zawsze na międzynarodówki a i nawet na Warszawską krajówke jest taki prawdziwy elektroniczny:lol: a ten dla mnie jest dziwny:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']GRRRR:angryy:....popołudniu posłałam zgłoszenia pocztą...a teraz widzę,że zmienili nam sędziego...a specjalnie zgłaszałam do zagranicznego:mad:
Mówi się trudno - przelew poszedł wczoraj...nie cierpię zmian sędziego :shake:[/quote]

Niech sprobuja nam zmienić :mad:
Jutro jadę do związku zgłaszać, więc będziemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Jest ktos z wrocławia i podpowie mi o ktorej musze być we wrocławiu na dworcu głównym PKP czeby zdązyć dojść na nogach pod wystawe ?? bądż ewentualnie jest inny bliższy wystawy przystanek pkp :D ??[/quote]

Śnieżynka z tego co wiem to z Dworca Głównego PKP na Stadion Olimpijski najlepiej dojechać tramwajami 9 lub 17 w kierunku na Sępolno.Trzeba wysiąść na przystanku na 9-go Maja,to jest już bardzoniedaleko Stadionu. Jedzie się 12 przystanków ok. 20 min.,ale pewnie więcej.

Natalia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...