Jump to content
Dogomania

Xv Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Wrocław, 29-30.09.2007


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jovanna']Mam pytanko czy na pewno beda sprawdzac rodowody, bo pisza zeby zabrac ze soba A rodowod mojej Angie zginal, wlasnie przekopuje wszystkie papiery w domu i nie ma :(. Wszystko przez to wozenie po wystawach :(... W koncu sie zgubil...
Nigdy sie nie nikt o niego nie pytal a nuz ktos tutaj bedzie chcial go ogladac ;(...[/quote]

Na pewno nie. Z tego co się orientuje to nigdy nie sprawdzają nawet tego czy ten pies jest na pewno tym. Równie dobrze zamiast Roxy mogłabym wziąć Igora:lol:. No chyba, że znajdzie sie jakiś upierdliwy, no ale za dużo czasu by to zajeło a i tak zawsze są długie kolejki do wejścia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ja wczoraj dzwoniłam się zapytać czy mi podadzą stawkę i mi podano. Fakt faktem części nie zapamiętałam ale mniej więcej wiem kto będzie.
Jak mi sie uda to przyjadę jako widz. W przyszłym tygodniu się dowiem.[/quote]
[B]Błyskotka[/B] - liczę na Ciebie we Wrocku!
A u nas w skrzynce pocztowej nadal pusto..
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Napiszmy do nich petycje:lol:.
Tak podają, ja w sumie nie dzwoniłam bo teraz to nie ma znaczenia.[/quote]
Mogę od razu powiedzieć,że jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć na temat wystawców to niech dzwoni do związku....Ponieważ oni nic na ten temat nie napiszą:shake::shake::shake:

A jeśli kogoś obchodzi Młody Prezenter w sobotę to mogę powiedzieć iż eliminacje zaplanowane są na godzinę jedenastą takie informacje podano mi w związku:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']O ile dobrze pamiętam to w zeszłym roku była podana stawka chyba dzień przed wystawą :roll:.[/quote]
Moze tak było ale ja jestem w odziale Wrocławskim i wiem że w tym roku nic nie będzie podane a wszelkie informacje telefonicznie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Zupelnie nie rozumiem tego - czy nie latwiej usiasc na godzinke przy komputerze i wrzucic stawki do internetu niz siedziec tygodnie przy telefonie i czytac stawki wystawcom...[/quote]


Właśnie! I mieliby w du.... tzn. święty spokój z zawracającymi im głowę dzwoniącymi :mad:, bo wiadomo, że każdy chce wiedzieć więc dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...