Jump to content
Dogomania

Xv Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Wrocław, 29-30.09.2007


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dumisiowa']Hej wszystkim!! Mam pilną sprawę!! dziś dowiedziałam się, że nie mam transortu do wrocławia:( a zależy mi żeby być tam w niedzielę...szczególnie leży mi na sercu ring wyżłów...jeżeli ktoś z białegostoku bądź okolic wybiera sie na niedziele i ma miejsce w aucie to bardzo proszę o pilny kontakt!!! najlepiej na kom. 607358377 bo moj net rzadko kiedy działa:) chodzi mi tylko o miejsce dla osoby-nie zabieram psa!! jadę tam jako fotograf:) z góry bedę wdzięczna za pomoc!!

Pozdrawiam wszystkich![/quote]
My mamy miejsce w busie na niedzielę do Wrocławia, ale z W-wy... A wyjazd jest o 3.00 rano...

[quote name='asia_pie']Asiaczek, a czy w drodze powrotnej moglibyście zabrać starszego spanielka do Warszawy? :cool3:[/quote]
Tak. Tylko proszę o PW z dokładniejszymi informacjami, OK?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="3"]jak ktoś wróci to bardzo proszę o uzupełnienie stawki [B]AKIT[/B]

PSY
kl.szczeniąt 1 1745
kl.młodzieży 3 1746-1748
kl.pośrednia 2 1749-1750
kl.otwarta 3 1751-1753
kl.championów 2 1754-1755

SUKI
kl.młodzieży 3 1756-1758
kl.pośrednia 3 1759-1761
kl.otwarta 2 1762-1763[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dumisiowa']Asiaczku byłoby miło Cię poznać i się z wami zabrać ale niestety ostatni pociąg do warszawy mam o 20.15 więc w warszawie jestem o 23...Trochę strach siedzieć samemu na dworcu do 3 nad ranem:) Dzięki za informacje...Pozdrawiam[/quote]

No tak...szkoda.
Pzdr.

Trochę późno piszę, ale trzymam kciuki za dzisiejszych wystawiających!!!Wracajcie zadowoleni!!!
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Mam prośbe do Ciebie.Napisz mi proszę jakie rasy idą przed pudlami toy,bo zmienili nam sedziego i teraz nie wiem jak kolejność.
Z góry wielkie dzięki :*[/quote]


w katalogu sa u Opary na ringu 7
od 12:15 jest pudel sredni bialy, brazowy sztuk 9
pudel sredni morelowy i srebrny 6 sztuk
i po nich toyki

[quote name='Ula_czarnuszka']Elitesse, a możesz w katalogu sprawdzić, gdzie jutro będą czarne teriery? Dojadę pewnie w ostatniej chwili (bez psa) i jeśli nie będę musiała szukać to zaoszczędzę trochę czasu :p
Z góry dziękuję :cool3:.[/quote]


ring 11 od godz 12:15, na stadionie lekkoatletycznym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']ja bym prosila bardzo na ktorym ringu sa pudle i w jakiej kolejnosci i po jakich rasach ida :D bardzo bardzo porsze :)[/quote]


ring 7 stadion lekkoatletyczny
boston teriery, papillon, pudel duzy, sredni, toy, miniaturowy

jak mi sie baterie naladuja to wstawie fote z rozkladem ringow :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...