Jump to content
Dogomania

wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę że już mnie dodałyście, dzięki :multi:
Championaty Bila nie przeszły, ale walczyliśmy i dosyłaliśmy z uporem maniaka, żeby być w kl.ch, jak przegrywać to chociaż z klasą:lol:.
89 toyów - rozkosz dla moich oczu:loveu:, wybieram się z dwoma kamerami (na toye i miniatury) i aparatem. Szkoda że nie mam trzeciej bo chętnie bym jeszcze duże nagrała, ech powinni zrobić każdą wielkość innego dnia, żeby można było wszystko dokładnie obejrzeć:lol: :lol: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

W dużych będzie też Asia z [FONT=Arial][COLOR=black]Ever Lasting Love Minaret pies w championach i [COLOR=black]Quane White Sabine Ami-Ra suka w ...? nie wiem czy Asia ma już potwierdzone championatu dla Sabiny więc albo kl.otw albo ch. Będzie też Magda i Ania z Szelmą SAMANTA Szemrowicki Dworek, dziewczyny przyznawać się jaka klasa.[/COLOR][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

my oczywiście w klasie chmpionów :evil_lol: [QUOTE]jak przegrywać to chociaż z klasą:lol:.[/QUOTE] dokładnie dlatego idzemy w championach :eviltong:
Sabina będze chyba w pośredniej z tego co pamiętam bo ona dopiero 17.11 kończy 24miesiące więc się łapie,
z dużych będzie jeszcze Danvik Magic Johnson, jak rozmawiałam z Ritą to mówiła że w młodzieży (ale nie wiem tego na 100% bo nie pamiętam :oops: )

a kamerę na duże będę miała najprawdopidobniej JA :D
Ania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Oooo, cześć Asia :hand: - podglądaczu jeden:mad:
Może należałoby zapytać się kogo w Poznaniu nie będzie:crazyeye: :evil_lol: bo widzę, ze będzie dużo pudli i nie mniej pudlarzy i pudlarek[/quote]
O cześć Irenko ,tylko nie podglądaczu:) Nawet nie wiesz jakie miałam problemy żeby tu się zalogować :placz: :mad: :mdleje: Ale wkońcu mi się udało ,więc teraz napewno będe sie tu pojawiać częściej.Jeszcze tylko musze się dowiedzieć jak sobie wstawić awatarka i podpis pod postami ,no ale cóż jak się nie ma zielonego pojęcia o komputerach to tak jest ;)

Link to comment
Share on other sites

miniatury b.c.b.
psy klasa pośrednia
Konek Garbunok iz Zzimnih Grez

psy klasa championów
Krasavchik ot Madam Sarmont

miniatura b.c.b.
suki klasa otwarta lub championów
Miss Mercedes od Lalanki

średni apricot
suki klasa pośrednia
Graal Zolotaya Pectoral

toy
pies klasa otwarta
Yankee Boss of Lubako

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Santy']Cześć Asiu :hand: Nareszcie udało Ci się zalogować :multi:


Ja też dorzucam 3 delikwentów do miniatur c,b,b :lol:

-Kudos Lexus -kl.championów
-Kudos Absolut-kl.pośrednia
-Kudos Timeout-kl.młodzieży[/quote]
Cześć Aniu ,no udało mi się wkońcu ,ale żebyś wiedziała ile nerwów mnie to kosztowało:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Sredniaczek czarny peis w klasie młodzieży
?? Złocisty Jastrun - niestety nie znam imienia :shake:[/quote]
noooo:) to mój, to mój Taffik- Taffy Fori Złocisty Jastrun ten na avatarku.To jego i moja absolutnie pierwsza wystawa- oboje mamy wielgachną tremę i kompletnie nie wyobrażamy sobie jak my się w ogóle damy radę należycie zaprezentować.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Kamaz nie przejmuj się, chyba wszyscy mamy te same problemy i tremy, mimo tego że moje psy już były wystawiane, też nigdy nie wiem jak się pokażą, czy będą miały humor tego dnia, czy nie. W końcu to tylko wystawa, nasze hobby i nasza przyjemność. I tak naprawdę nie liczę na nic tylko na dobrą zabawę, obejrzenie pięknych psów, podglądnięcie tych najlepszych, jak oni pokazują i przygotowują swoje psy. Może na nawiązanie jakiejś ciekawej znajomości i upatrzenie sobie jakiegoś fajnego psa na przyszłość;)

No i żeby nie było offa to, oprócz Sabiny w pośr jeszcze:
pudel duży b,b,c
pies
kl.otw
[FONT=Arial]PRINCE GREZ Zirka Antares[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...