Jump to content
Dogomania

HAMA - śliczna i kochana sunia prosi o dom - mix Pitbulla


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś byliśmy u Hamy i reszty, tragedia, sunia wygląda z dnia na dzień gorzej.....
jutro weterynarz schroniskowy ma się ustosunkować do tego...
jak na moje teraz to trzeba będzie jej zrobić komplet badań, czy jakieś narządy od tej głodówki nie są uszkodzone, tylko co zabrać ją ze schroniska a jak wydobrzeje oddać? w hotelach nie mamy miejsca, kasy też nie ma, DT też.....

pomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

Ona nie ma z tego co mówi opiekun ze schroniska rozwolnienia, czasami zrobi luźna kupę, to nie jest kupa wskazująca na trzustkę. Poza tym Hama jak trafiła do przytuliska nie była taka wychudzona. Podejrzewam że tak jak napisała What May NN jest to wynik stresu i za małych porcji jedzenia. Wszytskie psy w przytulisku są za chude.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boogie']Ona nie ma z tego co mówi opiekun ze schroniska rozwolnienia, czasami zrobi luźna kupę,[/QUOTE] ufff czyli sraczynka odpadła... jam zaprawiona w bojach bo me oba smrodki wiecznie coś z kupami :roll:
[quote name='Boogie']Poza tym Hama jak trafiła do przytuliska nie była taka wychudzona. Podejrzewam że tak jak napisała What May NN jest to wynik stresu i za małych porcji jedzenia. Wszytskie psy w przytulisku są za chude.[/QUOTE]
W sumie z dwojga złego lepiej ze stresu niż z choroby :shake:
A daleko od Poznania przebywa??? Nie ma nigdzie info... Kombinator mi się załączył...
Jak do psiaków??? Wiemy coś więcej???
Pewnie o dzieci i koty nie mam co pytać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boogie']Przebywa w Łęczycy k/Lubonia.[/QUOTE]
ooo dzięki za info :modla:
[quote name='Boogie']Z nasza Dubby bawiła się ładnie choc intensywnie, więcej napiszą dziewczyny które częściej bywają w przytulisku ;) [/QUOTE]
oki ;) mam nadzieję że ta intensywność zmalała :razz: i że nie próbuje dominować za dużo... ależ mam wymagania :evil_lol:
[quote name='Boogie']Kotów i dzieci brakuje nam do testów ;)[/QUOTE]
Z kotem może być ciężko ale dziecia mogę wypożyczać do testów :diabloti: Podobno się nadaje :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boogie']Ona nie ma z tego co mówi opiekun ze schroniska rozwolnienia, czasami zrobi luźna kupę, to nie jest kupa wskazująca na trzustkę.[/QUOTE]

Przepraszam, ale to co widziałam wczoraj określiłabym jako rozwolnienie właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Dwa tygodnie temu miałam ją na spacerze to w czasie spaceru był "prysznic" 3 może nawet 4 razy.
Tydzień temu nie byłam, więc nie wiem.
Wczoraj Kasia ją miała, to może napisze czy w czasie spaceru coś się działo. Osobiście widziałam tylko efekt w boksie, kiedy niecałe 10 minut po zjedzeniu karmy była kałuża kupy.
Powtarzam i podkreślam: [B]dla mnie[/B] to wygląda na rozwolnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloonia']Przepraszam, ale to co widziałam wczoraj określiłabym jako rozwolnienie właśnie.[/QUOTE]
[quote name='eloonia']Dwa tygodnie temu miałam ją na spacerze to w czasie spaceru był "prysznic" 3 może nawet 4 razy.
Tydzień temu nie byłam, więc nie wiem. [/QUOTE]
Czyli jednak sraczynka :roll: moze nie toleruje gluten... zbóż... mięsa drobiowego... mój pies i kot są na karmie bez zbóż i kuraka... tylko na takiej mogą normalnie żyć... i na wadze przybrać...
[quote name='eloonia']Wczoraj Kasia ją miała, to może napisze czy w czasie spaceru coś się działo.[/QUOTE]
Czekam na wieści
[quote name='eloonia']Osobiście widziałam tylko efekt w boksie, kiedy niecałe 10 minut po zjedzeniu karmy była kałuża kupy.
Powtarzam i podkreślam: [B]dla mnie[/B] to wygląda na rozwolnienie.[/QUOTE]
To by po części wyjaśniało dlaczego tak schudła :roll:
mój kot jak go adoptowałam miał to samo... ważył 4kg a powinien 9/10kg(jadł ale tyłem wylatywało zaraz)... oczywiście RC gastro wet zalecił (jeszcze zanim do mnie trafił) i leki na trzustkę/sraczyne... no cóż kot długo by na tym szajsie nie pożył :shake: daliby już spokój z promowaniem g...na zwanego RC... echhh
ale odbiłam od tematu :oops:
Mam pytanie odnośnie schronu w którym Hama przebywa.... jest może jakaś strona www lub chociaż adres w necie??? Szukam i szukam... chciałam do Małej podjechać ale nie wiem gdzie i o której można się zjawić :oops: Sprawdziłam dziś połączenie mpk mniej więcej w tamte okolice i... potrwa dojazd jakieś 2 godziny (minimum)więc w ciemno jechać nie mogłam... jam "cielok" i autem po remontach jeździć i nieznanych terenach nie potrafię :roll:
Myślałam też nad tym żeby córkę zabrać i sprawdzić jak Hama zareaguje...

Link to comment
Share on other sites

nie ma strony www i nie wiem czy na pewno, ale wydaje mi się, że jak pojedziesz sama to nie będziesz mogła wyjść z psem jako osoba nie znana, nie z fundacji!
najlepiej jeśli pojedziesz tam z kimś od nas, podaj na siebie namiary na pw to jeśli ktos będzie jechał, da Tobie znać!
jesli napiszesz mi na pw jak Cię znaleźć na fb (jesli jestes na fb) to dodam Cię do grupy wyprowadzaczy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']nie ma strony www i nie wiem czy na pewno, ale wydaje mi się, że jak pojedziesz sama to nie będziesz mogła wyjść z psem jako osoba nie znana, nie z fundacji![/QUOTE]
Ojjj to jam nie wiedziała...
[quote name='What May NN']najlepiej jeśli pojedziesz tam z kimś od nas, podaj na siebie namiary na pw to jeśli ktos będzie jechał, da Tobie znać![/QUOTE]
oki :) dziękuję i zaraz pw wysyłam
[quote name='What May NN']jesli napiszesz mi na pw jak Cię znaleźć na fb (jesli jestes na fb) to dodam Cię do grupy wyprowadzaczy :-)[/QUOTE]
musiałam założyć żeby moją Balbinke na fb zobaczyć więc od niedawna jestem ;) dzięki :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']

Tines - musisz zaakceptować moje zaproszenie na fb..[/QUOTE]
ale ja nic nie dostałam
dobra odwołuje jednak coś jest
jeszcze nie bardo czaje o co tam chodzi :oops: sorki:oops:

Edited by Tines
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...