Jump to content
Dogomania

Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]


Jagoda1

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no i nie uciekłam sprzed ołtarza :D:D:D

A poważnie - moja rodzina już nie może się na Kajunię doczekać - ciekawe jak ro wszystko się ułoży. Póki co ja próbuję przeprowadzić moją kicię do nowego mieszkania. To jej pierwsza noc tutaj...bardzo ciężko to znosi. Stoi pod drzwiami i tak smutno miauczy.....boję się, że sie nie przyzwyczai :(

Link to comment
Share on other sites

Przyzwyczai się,na pewno przyzwyczai.Mój Rufus jak pojechaliśmy z nim pierwszy raz na wakacje, a miał wtedy 1 rok, też stał wieczorem pod drzwiami i płakał, bo chciał jechać do domu, do swojego łóżka. Ale następnego dnia już było wszystko dobrze.

Link to comment
Share on other sites

póki co Klara jest na mnie obrażona - schowała się do środka do wersalki !!!!

Kajuniu przepraszam, że Ci śmiecę, ale piszę o Twojej nowej rodzine, żebyś wiedziała w co się pakujesz :D :D: :D

A tak wogóle to chyba niedługo wyruszasz w podróż - spakowana już ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Chyba juz niedlugo Kajunia wsiadzie do samochodu i wyruszy w podroz swojego zycia :multi: Beatka na pewno da znac czy juz Kajunia jest w drodze.[/quote]
Niedawno wyjechali ze stalowej woli tak ,że w mielcu będą za jakąś godzinke .dam znać jak juz będzie jechać do karkowa , a na razie gotuje kurczaczka i ryzyk oczywiście dla kajuni bo moje są juz tak spanoszone ,że żaden ryżyk i makaronik nie jadaja tylko samo mięsko i ewentualnie sucha karme ,jagnięcinke lub renalki.

Link to comment
Share on other sites

Niecierpliwie czekam na wieści juz z Niepołomic:iloveyou::iloveyou:
Ale sie cieszę :bigcool: .

Kiedy odbierałam ALDĘ, Mulinka tak mi pisała, że marzy jej się, że przywieziemy do Łodzi i ALDĘ i Kaję i że tu znajdzie się dla niej dom.
Wtedy niestety sie nie udało, ale jak widać tak było pisane.
Kajunia miała trafić do Krakowa :loveu: .

Ogromnie się cieszę :p .

Link to comment
Share on other sites

kajunia piła wody ile wlezie i zwróciła kiełbaske ,która jej podrodze dali.Niestety sa nie doświadczenie mysleli że biedna głodna ,a nie wiedzieli ,że psu trzeba wody dac a nie jeść.Bardzo Kajunia kaszlała i widać że była zdenerwowana ale coraz lespiej chodzi po mieszkaniu i zwiedza nawet szczeka i chce na siebie zwrócić uwagę.Jak podjechali pod blok to pani Wanda w drodze postanowiła tez podjechac i jeszcze Kajunie zobaczyć.tabi wogóle nie reagowała i koło siebie spokojnie stały.Nawet jak pani Wanda Kajunie trzymała nie wykazywała cienia agresji w stosunku do niej.

Link to comment
Share on other sites

cd dalszy zdjec przeslanych mi mmsami przez kochana Beatke :multi:

[img]http://img504.imageshack.us/img504/1627/0808071517rs7.jpg[/img]

[img]http://img74.imageshack.us/img74/6130/0808071520lx9.jpg[/img]

[img]http://img74.imageshack.us/img74/6171/0808071550uu9.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

kAJUNIA JEST PRZESŁODKA ,na spacerku zrobiła kupke ale w domku 3 razy się zesiusiała tak,że pani Wanda musi podpatrzyć u mnie sposób(pampersy).kaja chodzi za mna krok w krok i poszczekuje.jak tylko siąde ona przy mni.Czekam na samochód i jedziemy do niepołomic.kajunia została wyczesana ale dziewczyny będa musialy ja okąpać.

Link to comment
Share on other sites

Beatko, to Kajunia jest u Ciebie jeszcze przez chwilke :p
Ale dobrze, ze pojechala do Ciebie, ze moglas ja zobaczyc jako pierwsza :multi: Straszna z niej pieszczocha, prawda ?


Czyli Kajunia nie byla kapana? Sadzac z wygladu siersci na jednym ze zdjec, chyba byla przed wyjazdem, ale ten schroniskowy zapach jeszcze dluuugo sie utrzymuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...