Jump to content
Dogomania

4-letniemu azjacie zostało 7 dni życia - potem właściciele go uśpią ! BAKAR MA DOM !


Aquirre

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, nie wiem co zrobić kobieta miala sie ze mna skontaktować wczoraj i dogadać szczegóły, na maila miala mi wyslać wszystkie dane...a tu cisza...zaczynam się martwić...
Jest dużo telefonów, ale żadna z osób nie nadawala się na nowego wlasciciela dla Bakara, tu potrzeba doświadczenia ...

Link to comment
Share on other sites

[URL="javascript:oknoAdresat('napisz.html?to=azjaty17%40interia.pl',10,10,650,540,1);"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL]
treść wiadomości:
Witam,czy jesli zdecydowalibysmy sie na tego psa w przypadku gdyby nikt inny go niechcial czy jest mozliwosc przywiezienia go nam do Rudy Slaskiej?Pozdrawiam

mam wrażenie,że to jakiś miłośnik azjatów może by mu odpisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saga_86'][URL="http://javascript<b></b>:oknoAdresat('napisz.html?to=azjaty17%40interia.pl',10,10,650,540,1);"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL]
treść wiadomości:
Witam,czy jesli zdecydowalibysmy sie na tego psa w przypadku gdyby nikt inny go niechcial czy jest mozliwosc przywiezienia go nam do Rudy Slaskiej?Pozdrawiam

mam wrażenie,że to jakiś miłośnik azjatów może by mu odpisać?[/quote]

Odpisałam - czekam na odpowiedź .

Link to comment
Share on other sites

Ja moge go zawieść, moge jej doradzić jak z nim postepować,czy ta osoba ktora jest zainteresowana ma telefon??
dziewczyny jak coś to przypominam 502 010 328 można w tej sprawie dzwonic o kazdej porze...kurcze bo czas nagli...A ta pani co taka zainteresowana byla chyba sie rozmyślila bo nie zadzwonila:(

Link to comment
Share on other sites

Mamy chętną na Bakara .
Wydaje się sensowną osobą , ma doświadczenie z psami .
Nie ekscytuję się na wyrost , bo ostatnia pani była już na 100% zdecydowana , a ostatecznie nie raczyła przyjechać , ani nawet zadzwonić . :mad:

Należy przeprowadzić kontrolę przedadopcyjną nowego domu w okolicach Poznania . Niestety brak chętnych . [B]Szukamy ochotników !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam. Leżę złożona niemoca okrutną, ale postaram się pojechac, tylko że ja mogę w weekend - sobotę np. Czy to nie za późno? Bo w piątek mam kontrole domku dla kota - umówioną. Wszelkie konkrety najlepiej emailem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Napiszcie namiary, adres, telefon i uprzedźcie Panią o wizycie. Chyba że ktos inny zdecyduje sie podjechać w tygodniu.
Przeczytałam historie psa - mam nadzieje, że to będzie dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']JUtro zadzwonię i jeśli bęzie można pojadę w piątek po południu. Kota domek sprawdzę w sobotę po wykładach. [B]Jak zejdę złożona niemocą, to mnie chociaz z kwiatami i sp[iewem na ustach odwiedźcie, bo będę straszyć! :diabloti: [/B]
W piatek wieczorem napiszę.[/quote]

Zrobi się zgodnie z zaleceniami !
Dużo zdrówka i jeszcze raz dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...