Jump to content
Dogomania

[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ramzes powoli odzyskuje humor :)
Dzisiaj niestety nie dojechalismy do weta, z dobrych wiesci...guz pekl, wyciekla ropa i jest tylko mala ranka i skora bez siersci na okolo. Przemylam, zdezynfekowalam...narazie ladnie wyglada ale pewnie wetki beda chcialy jakis antybiotyk podac, albo spiskac takim kolorowym w sprayu. Kaszlec tez dzisiaj nie kaszlal.
Jeszcze troszke skacze na drzwi, czasem poszczeka ale o niebo lepiej jak na poczatku.
Przed wizyta u weta nie chce za bardzo podschodzic do innych psiakow, w razie gdyby cos zarazliwiego ale nie wykazuje najmniejszego zainteresowania nimi.
Znowu zakopal jedzenie w poslaniu...

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, zabraklo mi na zaplacenie hotelu Ramzesowi :( Zle policzylismy nadplate za Adiego, kazda z nas byla przekonana ze Adi ma oplacony hotel do konca marca, a sie okazalo ze do konca lutego :( Hotel kosztuje 400zl, a na koncie jest 260zl... wiem, ze Jarek przelal obiecane 50zl, ale zostaje jeszcze brakujace 90zl, a ja nie mam z czego dolozyc, na koncie prywatnym do konca miesiaca zostalo mi 81zl :(

Jest mi juz tak strasznie glupio, ze latam i ciagle zebram, meeega glupio, gdyby nie ta pomylka, uzbierala bym z bazarkow i znalazla moze jeszcze jakies deklaracje stale, a tak jestem lekko w d.... :(

Link to comment
Share on other sites

NO na zdjeciach wychodza podobnie, jak moronki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jest przeslodki :loveu:

Gosiu daj znac co powiedzial wet, pewnie nic nowego czego nie udalo sie wypatrzec golym okiem, ale zawsze co wachowiec to wachowiec ;)

Edited by ageralion
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gosia jakis czas bedzie nie obecna, z powodu klopotow osobistych, a ja ja staram sie nei meczyc z tych samych powodow. Z Ramzesem ok, zdrowie ok, zachowanie bardzo dobre, jego poczatkowe placze w boksie hotelikowym ustaly. Uczy sie podstawowych komend, bawi jak szczeniak. Jego wiek zostal oceniony na 2-3 lata. Bardzo fajnie, ze jest obojetny do innych zwierzat na spacerach, nie bylo jednak mozliwosci sprawdzenia go w kontakcie bezposrednim. Raczej nie powinien trafic do osoby zaczynajacej z rasa, lepiej zeby opiekowala sie nim osoba, ktora troche zna asty oraz preferuje aktywny tryb zycia - spacery, bieganie, rower, wypady za miasto itd :) Fajnie tez sie bedzie czul w domu z ogrodem, chociaz mieszkaniem nie wzgardzi, byle mial zapewniona codzienna dawke ruchu.

I jeszcze jedno musze napisac, chciaz chcialam tego uniknac. Ramzes nie jest pod opieka Nadziei, jest tylko i wylacznie pod opieka moja :( Stowarzyszenie odmowilo wziecia go pod swoje skrzydla, wiec jestem sama z jego kosztami leczenia i hotelowania. Bez Was nie dam rady... ostatnio zaplacilam za hotel lobuza 400zl, z czego 90zl pozyczylam. Ostatni bazarek zaledwie starczyl na splate tego dlugu, a kwiecien tuz tuz :(

Edited by ageralion
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']
I jeszcze jedno musze napisac, chciaz chcialam tego uniknac. Ramzes nie jest pod opieka Nadziei, jest tylko i wylacznie pod opieka moja :( Stowarzyszenie odmowilo wziecia go pod swoje skrzydla, wiec jestem sama z jego kosztami leczenia i hotelowania. Bez Was nie dam rady... ostatnio zaplacilam za hotel lobuza 400zl, z czego 90zl pozyczylam. Ostatni bazarek zaledwie starczyl na splate tego dlugu, a kwiecien tuz tuz :([/QUOTE]
marta, tak jak ci mówiłam, za kwiecień bb zapłaci za ramzesa, ty zbieraj na maj. przelew zrobię do gosi za kilka dni, jak będę płaciła za naszego dolara.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']marta, tak jak ci mówiłam, za kwiecień bb zapłaci za ramzesa, ty zbieraj na maj. przelew zrobię do gosi za kilka dni, jak będę płaciła za naszego dolara.[/QUOTE]
Nie wiem co bym bez Was zrobila, szans na uzbieranie na kwiecien nie mam najmniejszych, ale na maj juz zaczynam bazarkowac w weekend. Mam krasnale ciuszki do przebrania i wystawienia, wiec sie szykujcie :)

Czy ktos jeszcze jest mi w stanie pomoc z bazarkiem albo rozreklamowaniem watku? Bede bardzo bardzo wdzieczna za wsparcie kazdego rodzaju...

Edited by ageralion
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666'][B]ageralion[/B] będę zabierać się na dniach za ogłaszanie Paco,bo chyba jego ogłoszenia są stare więc mogę i Ramzesem się zająć tylko potrzebuję fot i tekstu :)[/QUOTE]
Martus tekstu jesczez nie mam, usiade nad nim w weekend, bo teraz mam male urwanie glowy... zdjecia jakies wybierzemy, a moze Gosia do nas zawita i wstawi cos nowego ze spacerku w sloneczku... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...