Jump to content
Dogomania

A mnie to maminka bardzo kocha i Ewa mnie kocha,no i ta...no...Hana chyba też!


Bgra

Recommended Posts

[quote name='Sonka95']Miejsce te ze zwierzakami jest cudowne :cool3:[/QUOTE]

w środku miasta,dobrze,że ktoś na takiego lekkiego fioła:evil_lol:a my dzięki temu tak urokliwe miejsce:loveu:

[IMG]http://i40.tinypic.com/5xqsdi.jpg[/IMG]
Maleńka następnym razem przynieś coś na ząb,tu masz ściągę:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10'][URL]http://i39.tinypic.com/33trqlw.jpg[/URL]
słodkości:)
a to chyba nie daleko mnie jak dobrze kojarzę...;)[/QUOTE]

tego to nie wiem:evil_lol:
pola pomiędzy Oś.Paderewskiego a Bielszowicami:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']Rzut beretem;)
[URL]http://i39.tinypic.com/33trqlw.jpg[/URL]
napatrzeć się nie mogę...ona te oczy ma świetne:loveu:[/QUOTE]


noo proszę:loveu:jak jeszcze powiesz,że gdzieś tam na zdjęciu widać Twój dom to...nie uwierzę:evil_lol:
Hana czasami tak z ukosa zerka ,jakby była zła
ale nieee ...Hańci czasami głowy się nie chce odwrócić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']My to mamy fajne miejsce całkiem niedaleko nas , gdzie przy kościółku jest w zagrodzie osiołek i 3 owieczki :) Blisko też jest las więc dużo osób tam przychodzi ;)[/QUOTE]

trzy owieczki przy kościółku?u nas to w określone godziny pod kościołem dużooooo owieczek:razz::eviltong:
widzę,że to nierozłączne...miłość do zwierząt i natury:loveu:

[quote name='Figunia']Przyszłam pogłaskać maminkowe pieszczoszki...:lol:[/QUOTE]

wygłaskane,wymiziane:loveu:dziękujemy

[quote name='Paulinka10']Nie,domu nie widać hihi ale prawie;)[/QUOTE]

czyli kierunek Zabrze:razz:

[quote name='Figunia']Zazdroszczę tych cudownych zielonych terenów. Nawet bez egzotycznych zwierzaczków...:lol:
We Wrocławiu tuż obok Lasku Osobowickiego jest...schronisko dla zwierząt...[/QUOTE]

cieszą nas te miejca
nasza Fauna jest w innej dzielnicy,po starcie Stefanki chciałam od razu pojechać...nigdy tam nie byłam

[quote name='Sonka95']Witamy się w ten gorący dzionek :)[/QUOTE]

u nas też bardzo gorąco,za gorąco jak dla mnie:cool3:

[quote name='Figunia']u nas popadało, pogrzmiało i się ochłodziło...[/QUOTE]

wczoraj postraszyło burzą,kilka kropli spadło,pewnie przeszło bokiem
a teraz lecę do Maksia,poczytać co u niego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']No w sumie też ten kierunek;)
co tam u dzieciaczków?[/QUOTE]


czyli blisko:evil_lol:
moje maluchy ok,nooo trza by je wyprać,ale znowu nie mogę ich kąpać 3x w tyg
więc po spacerku tylko łapki i brzuszki
"trochę" jestem zalatana w tym tygodniu
niby mam urlop,ale mam zastępstwo w innej pracy:razz:godziny dla mnie fatalne od 10 do 17-tej
więc rano spacer i po powrocie spacer a potem jeszcze zakupy i opieka nad ojcem
więc z leksza mam dość
raz wzięłam Miśki ze sobą,nigdy więcej,tzn Hana ok,ale Aleś...strasznie był podenerwowany
ani jeść ani pić,wywalał miski z wodą:razz:co do niego niepodobne...na samym środku zrobił koopkę:crazyeye:
no miał dość i już nie miał chyba pomysłu jak mi to uzmysłowić:shake:
wiem już na 100%,że na urlop Alesia zabrać nie mogę

Link to comment
Share on other sites

No to faktycznie z leksza sajgon...ja nie pracuje ale czasem dzień przelatuje mi nawet nie wiem kiedy...bidulek Aleś,widać czuje sie dobrze w swoim domciu ale pomysł żeby to pokazać miał świetny :evil_lol:
Mam ten sam problem z Majką,tylko że nie chce jej zabierać bo znowu mnie to za dużo stresu kosztuje,jakby mi uciekła w nieznanym miejscu to koniec,poza tym drze się na inne psy,szczególnie duże,zachowuje się jak rozbestwiona smarkula i wstyd mi za nią,dwa razy z nami była na wczasach i miałam dość,raz mi uciekła na szczęście do domku niedaleko nas i wskoczyła ludziom do łóżka,facet sie wystraszył :evil_lol: także Maja zostaje z dziadkami:)
a Ty masz z kim Alesia zostawić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']No to faktycznie z leksza sajgon...ja nie pracuje ale czasem dzień przelatuje mi nawet nie wiem kiedy...bidulek Aleś,widać czuje sie dobrze w swoim domciu ale pomysł żeby to pokazać miał świetny :evil_lol:
Mam ten sam problem z Majką,tylko że nie chce jej zabierać bo znowu mnie to za dużo stresu kosztuje,jakby mi uciekła w nieznanym miejscu to koniec,poza tym drze się na inne psy,szczególnie duże,zachowuje się jak rozbestwiona smarkula i wstyd mi za nią,dwa razy z nami była na wczasach i miałam dość,raz mi uciekła na szczęście do domku niedaleko nas i wskoczyła ludziom do łóżka,facet sie wystraszył :evil_lol: także Maja zostaje z dziadkami:)
a Ty masz z kim Alesia zostawić?[/QUOTE]

w odwiedziny Aleś chodzi,im krócej tym lepiej:razz:jak idzie z nami na dłużej,to sobie na nas potem odbija:evil_lol:
wie gdzie stawiam wodę i szklankę przy kanapie,kto zgadnie ile wywalił?(szklanek już nie stawiam dla jego bezpieczeństwa)
a jeszcze robi kółeczko i sprawdza czy butelka leży:evil_lol:że radio jeszcze żyje to cud:evil_lol:
jak gdzieś wybywam Miśki zostają z moją córcią:loveu:która je kocha nie mniej niż ja:loveu:
zeszłego roku pojechałam z Haną nad morze,chyba całe Rowy się w niej zakochały:loveu:


[quote name='Figunia']Uśmiałam się z tej Majeczki...ale ma pomysły dziewczynka...:lol:

W ogóle to psiaczki wszelkie są cudowne i tyle![/QUOTE]

to dopiero:evil_lol:dobrze,że nie zwiała,ja czekam na moje zamówione na allegro adresatki

[quote name='Sonka95']Och Aleś i te jego pomysły :evil_lol:[/QUOTE]

mój maleńki mądraliński,no i jak nie miał mi zaczarować świata:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Jak dużo mleczy :)[/QUOTE]


w końcu to najpiękiejszy miesiąc...maj:)

[quote name='Figunia']kochane cudeńko w pięknej majowej scenerii :lol:[/QUOTE]

teraz leży sobie spokojnie na maminkowych kolankach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']W końcu pora na spanko...

Proszę wygłaskać i utulić oba piękne dzieciaczki, od ciotki wrocławskiej :lol:[/QUOTE]

ja się pomału też zbieram do spania
dziękuję ciociu,dobranoc:bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

Aleś wie jak nie dać się nudzić swojej Mamci:)kochany jest :loveu: a to dobrze że masz z kim zostawić chłopaka, moja teściowa stara sie jak może żeby Maje dopilnować chociaż łatwo nie jest...no i zawsze wszyscy sąsiedzi są powiadomieni w razie wizyt Majki,a ona uwielbia zwiedzać sąsiadów i ich łóżka...
mimo że nie raz mam nerwy na tego łobuza mojego to ogólnie podoba mi się ten jej charakterek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...