Jump to content
Dogomania

3miesieczny łaciaty ASTus - juz w nowym domku! :)


ms_arwi

Recommended Posts

Porobilam maluszkowi troszke ogloszen - na najwiekszych portalach ogloszeniowych, zobaczymy kto bedzie sie zglaszal po naszego slodziaka.
Z innych rzeczy, caly czas borykamy sie z problemem nieciekawej kupki - 4 (i ostatni) dzien podajemy srodek na kokcydia i mam nadzieje, ze to paskudztwo bedziemy mieli z glowy. Gorzej, ze po odstawieniu lekow regulujacych prace ukladu pokarkowego w sobote, znow kupka jest luzna :shake: Maluszek caly czas na intestinalu. Zobaczymy co jutro powie wet podczas wizyty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Astus jednak nie pojedzie do Warszawy - pani ma juz innego szczeniaczka. Byli tez zainteresowani panstwo ze Swarzedza bardzo fajni, ale niestety wlasciciel mieszkania nie zgadza sie na psa tej rasy. Takze maly bedzie potrzebowal wiecej ogloszen i wsparcia w znalezieniu domku...

Link to comment
Share on other sites

Nasz uroczy maluszek, jesli wszystko dobrze pojdzie (a zakladam, ze tak), zamieszka w Poznaniu z pancia i panciem bardzo lubiacym spedzac czas na dworze :)
Z rzeczy bardziej przykrych - rachunek za leczenie maluszka i karme wyniosl 208 zl... Gdyby ktos mogl mnie wspomoc w tym, bylabym bardzo wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']super :) a ty natalia nie becz tylko szukaj szczylka kolejnego :)[/QUOTE]

Jak tu nie beczec, kiedy ten kroliczek podbil moje serce :roll: I Dusia jest smutna ze nie ma jej najlepszego kumpla do zabaw... Ale na pewno za jakis czas znow przygarniemy jakies malenstwo coby Duszka ozywic :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam złe wieści... Maluszek z powrotem u mnie w domu... Właściciel mieszkania (wynajmowane), do którego pojechał, podobno przyszedł po czynsz i zmienił zdanie jak zobaczył małego i dał czas do poniedziałku na wyprowadzkę albo pozbycie się psa. Podobno pytany wcześniej o to czy może w tym mieszkaniu mieszkać pies nie widział problemu. Nowi właściciele Maluszka obdzwonili wszystkie mieszkania z ogłoszeń żeby znaleźć nowe, bo nie chcieli oddawać małego, ale wszędzie widziano problem :/ Mają jeszcze szukać w tym tygodniu, ale póki co Maluszek jest znów do adopcji… W ogóle nam nie przeszkadza tutaj co prawda, tylko muszę jakimś sposobem zebrać na karmę dla niego, albo znaleźć kogoś kto mu ją kupi, bo już wydałam ponad 200 zł ze swoich prywatnych na jedzenie i leczenie go przez 2 tygodnie...

Link to comment
Share on other sites

ms_arwi - mówiłam, jak potrzebujesz pieniążków, moge zrobić bazarek usługowy, to zawsze jakieś 50-100zł wpadnie, wystarczy że wyrazisz cheć. Moge Ci tez przekazać kilka rzeczy na bazarek ale Ty byś sie nim musiała zajac bo ja niestety nie mam za bardzo czasu mam za dużo pracy i teraz skrajnie wychudzonego doga niemieckiego który jest tymczasowo w klinice w śremiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']ms_arwi - mówiłam, jak potrzebujesz pieniążków, moge zrobić bazarek usługowy, to zawsze jakieś 50-100zł wpadnie, wystarczy że wyrazisz cheć. Moge Ci tez przekazać kilka rzeczy na bazarek ale Ty byś sie nim musiała zajac bo ja niestety nie mam za bardzo czasu mam za dużo pracy i teraz skrajnie wychudzonego doga niemieckiego który jest tymczasowo w klinice w śremiu.[/QUOTE]

To bardzo chetnie skorzystam z pomocy bazarku uslugowego :) Uzbiera sie chociaz na jedzonko i doszczepianie (wirusowki jeszcze raz).

Link to comment
Share on other sites

ms_arwi - żeby wszystko przebiegło zgodnie z regulaminem forum, chciałabym abyś wstawiła jakieś moze skany rachunków od weta czy chociaż jakis wypis, zeby było jasne ile wydałas i ile ptrzebujesz.
Mozesz np najpierw ty kupic karme, zeskanowac paragon i wtedy bedziemy robic rozliczenie bo inaczej łamie sie regulamin forum a przecież kolejnej zadymy na dogo nie chcemy.

Bazarek jest tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224460-Portret-Twojego-psiaka-malowany-farbami-na-d%C5%82ug-ma%C5%82ego-astusia-!-Do-18.03-do-20-00?p=18810819#post18810819[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']ms_arwi - żeby wszystko przebiegło zgodnie z regulaminem forum, chciałabym abyś wstawiła jakieś moze skany rachunków od weta czy chociaż jakis wypis, zeby było jasne ile wydałas i ile ptrzebujesz.
Mozesz np najpierw ty kupic karme, zeskanowac paragon i wtedy bedziemy robic rozliczenie bo inaczej łamie sie regulamin forum a przecież kolejnej zadymy na dogo nie chcemy.

Bazarek jest tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224460-Portret-Twojego-psiaka-malowany-farbami-na-d%C5%82ug-ma%C5%82ego-astusia-!-Do-18.03-do-20-00?p=18810819#post18810819[/url][/QUOTE]

Dzieki wielkie - dobrze, jutro wskanuje paragon, jaki mam od weta za leczenie malego + karme jaka zjadl do tej pory - 208 zl dokladnie. Ten koszt biore na siebie, ale pozostaje jeszcze kwestia zamowienia karmy dodatkowej zeby mial co jesc do czasu znalezienia domku + odrobaczanie jeszcze jedno w tym tygodniu i ponowne szczepienie wirusowek. A co do tego, zebym najpierw kupila te karme, to ok, zamowie tez jutro i bedziemy wiedziec jaki to koszt, a jak przyjdzie to wstawie skan rachunku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Super,
żebym miała aparat to bym wystawiła jeszcze kilka rzeczy ale nie mam aparatu. Moze Ty bys zrobiła ten bazarek? Mogłabys do mnie podskoczyc przy okazji i wziac kilka tych rzeczy.[/QUOTE]

Byc moze podjade do Poznania w czwartek albo piatek i Fundacja Głosem Zwierząt podzieli sie z malym karma z darow :) Wiec zebrane przez Ciebie pieniazki beda na doszczepianie.

Rachunek:
[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/831/rachunek.jpg/[/IMG][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg831/scaled.php?server=831&filename=rachunek.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jutro jade nad Gniezno z malym zwizytowac nowy potencjalny domek :) Co prawda to sa 43 km w jedna strone, ale nie wiem czy ktos mialby blizej, wiec podjade sama. Panstwo mieli 12 lat amstaffa Borysa, odszedl bardzo niedawno i nie moga bez niego zyc... Jesli wszystko pojdzie dobrze, Maluszek zostanie juz jutro u Panstwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...