Jump to content
Dogomania

Ostrava CAC 14-15.04.2012


Jagoodka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Co ciekawe, napisalem im 20 min temu mejla i dostalem dwie odpowiedzi ;)

1. jest taka, ze mozna za ta wystawe placic na miejscu (wtedy oplata za 1. psa bedzie 700 CZK), 2. jeszcze lepsza, bo zgloszenie mozna wyslac mejlem ;)

Edited by pawelg
literowka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

my juz po wystawie, nie bylo zle ;) nasz Keru wzial BOBa w japonskich terierach, chodzil ladnie, coraz mniej sie boi, jest juz naprawde dobrze! jestesmy bardzo zadowoleni :)

Co do samych warunkow, ringi nie za duze, podobnie na BISach, podczas ktorych byl straszny balagan i chaos. Niestety, tak slabo zorganizowanych BISow dawno nie widzialem. Parking 150 Kc, wstep 50 Kc.

Slabe swiatlo do zdjec, ale robilem, co sie dalo...


Chetnych odsylam na [url]http://pies.tv/index/movie/id/211/ostrava-cac-14-04-2012-r-.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pawelg - gratulacje!

Wystawa przygotowana nieźle, poza finałami, na których faktycznie był ścisk i chaos - brakowało ringu przygotowawczego. Cerber wystepował w otwartej: 1dosk. CAC, Czech Winner, BOB :multi:
Gdyby nie ciągle padający deszcz, to z przyjemnością zakończylibyśmy dzień spacerem po Ostrawie, bo okolice bardzo przyjemne.

Edited by Patsi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Patsi tam tez byl zwyciezca Czech (Czech Winner)? Národní vítěz to ichniejsza nominacja na CH. CZE ;)[/QUOTE]

A z tej nominacji dalej coś wynika? Bo CAC to wiadomo, a z Národní vítěz to znajomi Czesi mówili, że dla nas nic więcej.
My też wróciliśmy z miłym wynikiem: wszystko w rasie co było do zdobycia przyjęliśmy ale na grupie dla Sędziny byliśmy "niewidzialni" ;)
Pozdrawiam

p.s.
fatalne światło do zdjęć na ringach łącznie z głównym :( pogoda mokra tak więc ringi na zewnątrz to masakra , chyba nikt tam prognozy nie oglądał, sprzedaż na stoiskach zewnętrznych raczej mizerna nam się nawet oglądać nie chciało :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Patsi tam tez byl zwyciezca Czech (Czech Winner)? Národní vítěz to ichniejsza nominacja na CH. CZE ;)[/QUOTE]

Jaka nominacja? Przecież CAC są nominacją do championatu Czech i są przyznawane w klasach, jak u nas. NV jest na płeć i jest to osobny tytuł. W Presovie na Słowacji karteczka z NV była tłumaczona i było napisane Winner of Slovakia.
Dzwoniłam przed chwilą do organizatora i dowiedziałam się, że można to tłumaczyć jako Zwycięzca Czech.

Dopiszę jeszcze, że psy z NV mogą być zgłaszane do klasy Zwycięzców na wystawach krajowych. I to chyba wszystko ;)

Edited by Patsi
Link to comment
Share on other sites

Tytul "Zywiezca Czech" jest chyba na innej wystawie. Wy za CAC macie NV, a ja za JCAC i BOB tego nie mam...to troche dziwne, prawda? Na Slowacji za JCAC tez byl Ml. Zwyciezca Slowacji, ale to byla specjalistyczna wystawa. Na tej wystawie w Ostrawie na 100% nie bylo "Zwyciezcy Czech" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Tytul "Zywiezca Czech" jest chyba na innej wystawie. Wy za CAC macie NV, a ja za JCAC i BOB tego nie mam...to troche dziwne, prawda? Na Slowacji za JCAC tez byl Ml. Zwyciezca Slowacji, ale to byla specjalistyczna wystawa. Na tej wystawie w Ostrawie na 100% nie bylo "Zwyciezcy Czech" :)[/QUOTE]
Takiego Zwycięzcy Czech jak u nas Zw.Polski nie ma chyba wcale. Nie dostaliście NV bo on jest przyznawany od klasy pośredniej - tutaj o tym piszą:
[URL]http://www.cmkj.info/4_3.html[/URL]

Może i zgrabniej jest to tłumaczyć z angielska jako National Winner ale tak jak mówiłam, pan organizator zapytany dzisiaj, czy mogę to tłumaczyć jako Zwycięzca (Vitez) Czech zgodził się jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']Jaka nominacja? Przecież CAC są nominacją do championatu Czech i są przyznawane w klasach, jak u nas. NV jest na płeć i jest to osobny tytuł. W Presovie na Słowacji karteczka z NV była tłumaczona i było napisane Winner of Slovakia.
Dzwoniłam przed chwilą do organizatora i dowiedziałam się, że można to tłumaczyć jako Zwycięzca Czech.

Dopiszę jeszcze, że psy z NV mogą być zgłaszane do klasy Zwycięzców na wystawach krajowych. I to chyba wszystko ;)[/QUOTE]

[quote name='pawelg']Tytul "Zywiezca Czech" jest chyba na innej wystawie. Wy za CAC macie NV, a ja za JCAC i BOB tego nie mam...to troche dziwne, prawda? Na Slowacji za JCAC tez byl Ml. Zwyciezca Slowacji, ale to byla specjalistyczna wystawa. Na tej wystawie w Ostrawie na 100% nie bylo "Zwyciezcy Czech" :)[/QUOTE]

[quote name='Patsi']Takiego Zwycięzcy Czech jak u nas Zw.Polski nie ma chyba wcale. Nie dostaliście NV bo on jest przyznawany od klasy pośredniej - tutaj o tym piszą:
[URL]http://www.cmkj.info/4_3.html[/URL]

Może i zgrabniej jest to tłumaczyć z angielska jako National Winner ale tak jak mówiłam, pan organizator zapytany dzisiaj, czy mogę to tłumaczyć jako Zwycięzca (Vitez) Czech zgodził się jak najbardziej.[/QUOTE]

Tak czy inaczej to całkiem miłe :) otrzymać dodatkowy tytuł :) z którego można jeszcze coś wydobyć
Pozdrawiam i gratuluję zwycięzcom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...