Jump to content
Dogomania

Megi,bita suczka z Chrzanowa woj.małopolskie wróciła do domku,ale jest pod kontrolą.


Adzia&Senka

Recommended Posts

[B][SIZE="4"][COLOR="Red"][U]Pomocy potrzebuje ta oto suczka:[/U][/COLOR][/SIZE][/B]


[URL=http://img300.imageshack.us/my.php?image=20070130231117a4cef6eazz1.jpg][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/580/20070130231117a4cef6eazz1.th.jpg[/IMG][/URL]

[B][SIZE="3"]Sunia znajduje się w chwili obecnej w domku tymczasowym w Chrzanowie, ale nie może tam zostać na stałe, ponieważ właścicielka ma już jednego pieska.

Dokładnych szczegółów nie znam[/B].[/SIZE] [COLOR="Red"][U][B][U]Więcej wie mój Rafał. Podaję nr na gg do Niego w razie kontaktu: 9027154[/U][/B][/U][/COLOR]

[B][COLOR="Black"][SIZE="3"]Na tyle na ile udało mi się zorientować to sunia w poprzednim domku była bita i ogólnie się nad nią znęcano.

Dziewczyny pomóżcie znaleleźć tej małej domek!! Już nieraz zdziałałyście cuda, więc może i tym razem??[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cały czas czekamy z Rafałem na więcej informacji odnośnie suni, mniej więcej ile ma latek, czy była szczepiona, itp.

Tak jak wspominałam suczka była bita. Znęcał się nad nią mężczyzna związany z koleżanką obecnej tymczasowej właścicielki.

W tej chwili sunia jest bezpieczna, ale nie może zostać długo na tymczasie. Obecni opiekunowie mają małe dzieci i tak jak pisałam psa.

Nie wiem też, jak sunia zachowuje się wobec innych zwierząt czy dzieci. Jak tylko odezwie się do Rafała tymczasowa opiekunka - odrazu dajemy znać.

Miejscowośc Chrzanów znajduje się na południu Polski, na trasie pomiędzy KAtowicami a Krakowem o ile jestem dobrze zorientowana.

Link to comment
Share on other sites

Z ostatniej chwili - sunia jest młodziutka, ma około 10 miesięcy. Z obserwacji tymczasowj opiekunki wychodzi na to, że jest przyjaznym psiaczkiem. Dzieci uwielbia, a i z pieskiem też się fajnie bawi:)
Ale jedzenie wręcz pożera i to z prędkością światła.

Jutro będzie więcej zdjeć.

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma na imię MEGI i w marcu skończy roczek.

Niestety nie była szczepiona, bo nie było kasy na szczepionki . . . :lmaa:

Jest niedożywiona i bardzo lękliwa. Boi się głośnego tonu i jak ktoś krzyczy. Ten mężczyzna, u którego przebywała oprócz przemocy fiz. stosował też psychiczną. Raz Megi ze strachu uciekła na jakieś pole i nie chciała wrócić.

Megi jest kundelkiem, ale bardzo ładnym i naprawdę pilnie potrzebuje domku, bo w przeciwnym razie bedzie musiała wrócić do dotychczasowego opiekuna-tyrana:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia&Senka']Sunia ma na imię MEGI i w marcu skończy roczek.

Niestety nie była szczepiona, bo nie było kasy na szczepionki . . . :lmaa:

Jest niedożywiona i bardzo lękliwa. Boi się głośnego tonu i jak ktoś krzyczy. Ten mężczyzna, u którego przebywała oprócz przemocy fiz. stosował też psychiczną. Raz Megi ze strachu uciekła na jakieś pole i nie chciała wrócić.

Megi jest kundelkiem, ale bardzo ładnym i naprawdę pilnie potrzebuje domku, bo w przeciwnym razie bedzie musiała wrócić do dotychczasowego opiekuna-tyrana:-([/quote]
Megi nie może wrócić do tego człowieka:shake:
Pomoc potrzebna:modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...