Jump to content
Dogomania

ROMANA skandalicznie zaniedbana przez właściciela! W nowym domu!!!


Qeeriefire

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem pracownikiem schroniska "Kundelek". Gorąco Wam dziękuję za podnoszenie wątku Romanki, za piękne ogłoszenia,zdjęcia, za poświęcony czas, za niesamowite zaangażowanie, za serce jakie wkładacie w to wszystko, bez Was byłoby ciężko pokazać Romankę światu, bo ręce pełne roboty a doba za krótka. Wszystkich Was mocno ściskam i dziękuję w imieniu Romanki i całego zespołu schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Witamy cieplutko pracownika schroniska :) Liczymy zatem na częste relacje z wizyt u Romanki. Dziękujemy za tak wspaniałą opiekę nad Romką - nie znam lepszego schroniska niż "Kundelek", bardzo dziękuję za serce jakie okazujecie bezdomniakom :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy! ;)
Romka miała i ma wspaniałą opiekę, ciężko o lepszą, również bardzo, bardzo dziękujemy za tyle uwagi poświęconej zwierzakom :)

To sunia z naprawdę nieziemskim charakterem, oby domek znalazła tak szybko jak tylko się da.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Roma ma teraz na imię Nel :)
Ma się świetnie. Szybko się zaaklimatyzowała. Nie ma problemów z poruszaniem sie po domu. Na spacerach też już chodzi pewnie. W końcu się bawi :) Nawet się domaga gdy bawię sie z moją drugą sunią Szanti. Miziasta miśka z niej :) Tuli się, chce głaskania. Spacery po lesie uwielbia- ach te zapachy!
To że nie widzi w niczym nam nie przeszkadza- jak ćwiczymy sobie troszkę i mam smaczki w saszetce to wygląda jakby nawet utrzymywała kontakt wzrokowy podczas chodzenia na luźnej smyczy.
Wydaje mi się jakby była u mnie od zawsze. Ona też tak się zachowuje. Żadnych problemów. ani na spacerach ani w domu.
Z Szanti dobrze się dogadują. Mała musiała się najpierw nauczyć, że Nel nie widzi, ale juz jest ok.
Cieszę się, że jest u mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...