Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Mam wątpliwości, czy one wytrzymają do wystawy! Przecież to jeszcze ponad miesiąc...
Może jeden taki baniaczek schowaj do lodówki, to z lekka wstrzymasz proces kiszenia się, co?
Pzdr.[/quote]

Wytrzymać,wytrzymają:evil_lol: :eviltong: w mojej piwnicy jak w lodowni;) Ja tam nie chodze od...6 lat,jak spadł mi na łeb pająk /tłusty i czarny,duży był:angryy: / fuuujjjjjjjjj:angryy: .Te w baniakach robione "dojrzewają" wolniej niż słoikowe,a po za tym zalewałam zimnym,nie wrzątkiem;) .
A gdyby nawet-ja cały czas produkuje nowe:eviltong: ;) :evil_lol: ,w takim kamionkowym saganku,wchodzi 2 kg i ...starcza na ..jakis tydzień:diabloti: .
Ogóreczki będą-nie bój żaby!:evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']A czytałam,Kasia,czytałam:eviltong: ;) ja cierpliwa jestem ,choć ciekawa tego Twego malucha:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: ;)[/quote]

Tyle Ci zdradzę: będzie biało-rudy... :cool3: Ale sama wiesz, że dużo stworzonek może mieć taką maść. :p

[quote name='Matagi']
kochasz mnie???:roll:
[URL]http://img451.imageshack.us/img451/3231/ssa44153azq3.jpg[/URL]

Mówisz,że TAK,więc po co mi tego Bibiego przywiozłaś!!!!?????:mad: :angryy: [URL]http://img412.imageshack.us/img412/8346/ssa44156aem9.jpg[/URL]

Noooo...grzecznie pytam????:mad: :diabloti:
[URL]http://img451.imageshack.us/img451/5443/ssa44157adh8.jpg[/URL]
[/quote]

Kapitalne zdjęcia... :evil_lol:

[quote name='Matagi']Wytrzymać,wytrzymają:evil_lol: :eviltong: w mojej piwnicy jak w lodowni;) Ja tam nie chodze od...6 lat,jak spadł mi na łeb pająk /tłusty i czarny,duży był:angryy: / fuuujjjjjjjjj:angryy: .Te w baniakach robione "dojrzewają" wolniej niż słoikowe,a po za tym zalewałam zimnym,nie wrzątkiem;) .
A gdyby nawet-ja cały czas produkuje nowe:eviltong: ;) :evil_lol: ,w takim kamionkowym saganku,wchodzi 2 kg i ...starcza na ..jakis tydzień:diabloti: .
Ogóreczki będą-nie bój żaby!:evil_lol: :diabloti:[/quote]

Oj, to ja proszę jakąś magiczną przesyłką jeden saganek małosolnych do Katowic. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, do mojego ciasta będą jak znalazł!:evil_lol:
Pzdr.[/quote]

Ale jaja!!!!:crazyeye: Wiesz,co:roll: ....ja napisałam ,że do Twego ciasta będą jak znalazł,ale wykasowałam......bo pomyślałam,że sie może obrazisz:stupid: ,nooo wiesz....różnie to można odczytać.....:roflt: :evil_lol: :hmmmm: A co poniektórzy ,to czytają "inaczej":evil_lol: :turn-l: Hiiihiiiiii:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akitka']Tyle Ci zdradzę: będzie biało-rudy... :cool3: Ale sama wiesz, że dużo stworzonek może mieć taką maść. :p



Kapitalne zdjęcia... :evil_lol:



Oj, to ja proszę jakąś magiczną przesyłką jeden saganek małosolnych do Katowic. :cool3:[/quote]

Biało-rudy,biało-rudy....później o tym pomyślę;) Choć mnie to intryguje;)
Ciesze się,że zdjęcia sie podobają!:lol:
Miałam relacjonować na bieżąco:
Baba właśnie chce wyrwac Martynie kawał chałwy tureckiej,tupie przed Martyna nogami,ehhh-ciężarnym sie nie odmawia....:roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Akitka - po prostu przyjedź do B-stoku na wystawę, a będziesz miała cały saganek do dyspozycji... hahaha...
Pzdr.[/quote]
Dokładnie TAAAK!!!!:multi: :lol: Ale:saganka nie dam /:diabloti: zabytek rodzinny:eviltong: /,dam baniaczek!!!!:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Hej, dziewczynki!!!
Lilka - a nie zapomnij o sałatce dla mnie :eating: :evil_lol:
A co ja mam przygotować - jakieś specjalne życzenia??????
Pzdr[/quote]
[B]Kasiula!:lol: [/B]Pamiętam o sałatce!!!;)

A co masz przygotować......;) może jakies ...amerykańskie danie....:roll: WIEM!!!!!!!!!!!!Kukurydza!!!!!:multi: :multi: :multi: może być na sucho/prażona znaczy;) /,może być pieczona we maśle jakim:roll: ;) Weżmiesz jakis kubeł,albo te maslane we folie zamotasz...tylko jak Wy z Beatą tym pociągiem i z tym nabojem ...to nie wiem...:shake: :evil_lol: Rosołem kurzaczym smaku mi narobiłas niedawno:eviltong: ,ale z tym to chyba ...nie zajedziecie dalekoooooo:shake: :diabloti:
Co przywieziesz-będzie dobre!:loveu: Masz wolna rękę!;) :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Akitka - po prostu przyjedź do B-stoku na wystawę, a będziesz miała cały saganek do dyspozycji... hahaha...
Pzdr.[/quote]

Uhm... Trochę daleko ten Białystok ode mnie... No i jeszcze ten dzieciaczek w domu, chyba nie będę go stresować taką podróżą. :cool1: Choć kusicie tymi ogóreczkami... :cool3:

[quote name='Matagi']Biało-rudy,biało-rudy....później o tym pomyślę;) Choć mnie to intryguje;)
Ciesze się,że zdjęcia sie podobają!:lol:
[/quote]

Jakoś już przylgnęły do nas te rudości... Ja ruda, Ambra rudo-biała i dzieciaczek rudo-biały. :p

[quote name='Matagi']Dokładnie TAAAK!!!!:multi: :lol: Ale:saganka nie dam /:diabloti: zabytek rodzinny:eviltong: /,dam baniaczek!!!!:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

Och... Baniaczek też niezły. A taki saganek też jako zabytek rodzinny mam. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ale jaja!!!!:crazyeye: Wiesz,co:roll: ....ja napisałam ,że do Twego ciasta będą jak znalazł,ale wykasowałam......bo pomyślałam,że sie może obrazisz:stupid: ,nooo wiesz....różnie to można odczytać.....:roflt: :evil_lol: :hmmmm: A co poniektórzy ,to czytają "inaczej":evil_lol: :turn-l: Hiiihiiiiii:loveu:[/quote]
Coś, Ty! Mój jumorek jeszcze działa...

[quote name='Matagi']
Miałam relacjonować na bieżąco:
Baba właśnie chce wyrwac Martynie kawał chałwy tureckiej,tupie przed Martyna nogami,ehhh-ciężarnym sie nie odmawia....:roll: ;)[/quote]
Wyobrażam sobie tę sytuację...:biggrina::roflt:

[quote name='Matagi'] WIEM!!!!!!!!!!!!Kukurydza!!!!!:multi: :multi: :multi: może być na sucho/prażona znaczy;) /,może być pieczona we maśle jakim:roll: ;) Weżmiesz jakis kubeł,albo te maslane we folie zamotasz...tylko jak Wy z Beatą tym pociągiem i z tym nabojem ...to nie wiem...:shake: :evil_lol: Rosołem kurzaczym smaku mi narobiłas niedawno:eviltong: ,ale z tym to chyba ...nie zajedziecie dalekoooooo:shake: :diabloti:
Co przywieziesz-będzie dobre!:loveu: Masz wolna rękę!;) :loveu: :lol:[/quote]
Dziewczyny dadzą radę, bo.... jadą z nami! Tylko nie wiem, jak ta kukurydza dojedzie, bo wiesz, trzeba spróbować, czy aby dobra...:evil_lol: czy nie słona, nie słodka, nie gorzka, no, wiesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dziewczyny dadzą radę, bo.... jadą z nami! Tylko nie wiem, jak ta kukurydza dojedzie, bo wiesz, trzeba spróbować, czy aby dobra...:evil_lol: czy nie słona, nie słodka, nie gorzka, no, wiesz...[/quote]


No właśnie - lepiej za wczasu spróbować co by Warszawa nie dała plamy przed Białymstokiem z potrawą :megagrin: a droga dłuuuuuuuuuuuuuuga do Was że ho ho :eviltong:
No to my se pomyślimy nad czymś co by pasowało i do ogóreczka i do ciasta i do sałatki. Lilka tylko Ty jakiś stolik przytargaj na plecach bo na czym my się rozłożymy z tą imprezką ;-)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No właśnie - lepiej za wczasu spróbować co by Warszawa nie dała plamy przed Białymstokiem z potrawą :megagrin: a droga dłuuuuuuuuuuuuuuga do Was że ho ho :eviltong:
No to my se pomyślimy nad czymś co by pasowało i do ogóreczka i do ciasta i do sałatki. Lilka tylko Ty jakiś stolik przytargaj na plecach bo na czym my się rozłożymy z tą imprezką ;-)
Pzdr[/quote]

Próbujcie,degustujcie po drodze,a napchacie sie tak,że Was własne psy ciągać będą po ringu:evil_lol: :diabloti: :evil_lol: :diabloti:
Za stół moja klatka będzie robić/za darmo:eviltong: /,a ja musze co innego wykombinować-dach nad głową:roll: .Jakbyście miały miejsce w samochodzie i w domu jakoweś siedziałki,to bierzta ze sobą,bo z tym to u mnie cienko:cool1: .

Link to comment
Share on other sites

Już załatwiłam dach nad głową:eviltong: :lol: Duuuży!:lol: To będzie tych dachów troszku :mój dorodny,Piotrka,Asiaczka,Kasi-Kadziumi;) :eviltong: Klatek tez troszke będzie,nooo nooo ,może my jakie stragany zrobimy:roll: tylko czym handlowac będziemy?:crazyeye: :evil_lol: ogórkami?:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lady_m']Ooooo... Jakas impreza? :roll:

Nikt nas nie zaprosil... :-(

Baby wstretne jestescie :diabloti: ;)[/quote]

Marudzisz!:eviltong: ;) Właśnie z myślą o Was załatwiam dużą chałupę:p I trzeba będzie podumać,jakby tu makity nie zeżarły emeryta bajgla.....:roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Wiesz,o kogo mi chodzi?:eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Już załatwiłam dach nad głową:eviltong: :lol: Duuuży!:lol: To będzie tych dachów troszku :mój dorodny...................[/quote]


No tak Twój musi być najdorodniejszy jakże by inaczej :eviltong:
Kukurydzy nie będzie (nie chce mi się bawić :eviltong: ), ale wymyśliłam coś pod ogórka - tylko muszę sprawdzić czy na zimno to też jest zjadliwe ;-)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No tak Twój musi być najdorodniejszy jakże by inaczej :eviltong:
Kukurydzy nie będzie (nie chce mi się bawić :eviltong: ), ale wymyśliłam coś pod ogórka - tylko muszę sprawdzić czy na zimno to też jest zjadliwe ;-)
Pzdr[/quote]

Ojjj,tam,najdorodniejszy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja tylu ludzi znam,tylu lubię:loveu: i chciałabym mieć wszystkich ...pod jednym dachem!!!!:lol: ;)

Wierzę,że dobrze wymysliłaś i na pewno będzie to SMAKOWITE!!!!:loveu: :eviltong:
Uprzedzam:smalczyk i ciemny chlebek będom obecne.....tyż:eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Uprzedzam:smalczyk i ciemny chlebek będom obecne.....tyż:eviltong: ;)[/quote]


A tą potrawę to baaaaaardzo lubi Beata.
Kurczę to się jakaś balanga do późnej nocy szykuje :cool3: - czy ktoś z nas w takim razie będzie w stanie wystawić swoje psy :cooldevi: :evil_lol: A chociaż uda nam się wrócić tego samego dnia do domu - bo tu co poniektórzy następnego dnia rano do pracy idą :hmmmm:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']A tą potrawę to baaaaaardzo lubi Beata.
Kurczę to się jakaś balanga do późnej nocy szykuje :cool3: - czy ktoś z nas w takim razie będzie w stanie wystawić swoje psy :cooldevi: :evil_lol: A chociaż uda nam się wrócić tego samego dnia do domu - bo tu co poniektórzy następnego dnia rano do pracy idą :hmmmm:
Pzdr[/quote]

Cieszę sie,że Beata lubi to co i ja!:evil_lol:
Dla mnie może być i do świtu,nie tylko do poźnej nocy:eviltong: :evil_lol: :diabloti:
A psy.....no jakos sie ...poturlamy i wystawimy:diabloti: :evil_lol: ;)
A jak sie nie uda wrócic tego samego dnia....to tez mamy i na to sposoby,cos tam wydumamy,mam namiotów+dodatki spooooro!;)
A praca- nie zając:diabloti: -chodzita tam codziennie,a wystawa w Białymstoku raz w roku.....;) :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...