Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

 

Ale narobiłaś fotek Żabci 

 

Ja proszę męża, żeby kupić rolki już chyba z 5 lat, ale jemu wiecznie się nie chce jeździć, więc po co kupować :/

No a teraz, to i tak muszę poczekać, aż urodzę, bo z brzuchem nie będę ryzykować 

Tyle się nie widziałyśmy to musiałam nadrobić :D I dzisiaj znowu tyle zdjęć zrobiłam, że sama twierdzę iż mam nie po kolei w głowie :D

Gratulacje Madziu!!!!!! :) O rety to faktycznie trochę mnie na tym dogo nie było...

 

Ale ona mimo lat, wygląda jak słodki młodizutki cukiereczek i jaka pełna werwy  Mojej już spada kondycja a ma dopiero 9 lat...

Ja z chęcią ostrzygłabym ją, ale rodzice wolą ją kudłatą. Mnie ona taka denerwuje, bo ledwo oczy jej widać :P A bez tej długiej sierści wygląda o wiele lat młodziej :) Ale teraz bez sensu bym ją strzygła jak już mamy minusowe temp. O ile dobrze pamiętam, wy mieszkacie w  bloku? Które piętro? My mieszkamy na 4, Żaba ma o tyle dobrze ze stawami, że ja ją biorę na ręce i wnoszę/znoszę. Dlatego widać zdecydowaną różnicę niż kiedyś. Dostaje codziennie rano tabletkę na stawy i muszę przyznać, że naprawdę bardzo dobrze się trzyma. Jedyny mankament to jej głuchota :P

I dziękujemy za miłe słowa :)

Link to comment
Share on other sites

 

Ale radocha!!!  :D

Nooo dziecko się cieszyło, jakby od lat na dwór nie wychodziło :P  Ale ile mi radości sprawił taki widok :)

 

Jaaaka radosna  :)

Się powodzi babci :D 

 

 

 

 

Dzisiaj mama mnie baaaaaaaaaaaaaaaaardzo zaskoczyła. Jest ciepłolubna a tu proszę bardzo wykąpała się w jeziorze (Morsy). Spodobało się mamie i czeka na kolejne niedziele :)

Ja za to męczę się na studiach. :P plan do d.upy.

 

Mam mnóstwo zdjęć, mnóstwo........

_DSC6102_zpsaovlyvls.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Ja z chęcią ostrzygłabym ją, ale rodzice wolą ją kudłatą. Mnie ona taka denerwuje, bo ledwo oczy jej widać :P A bez tej długiej sierści wygląda o wiele lat młodziej :) Ale teraz bez sensu bym ją strzygła jak już mamy minusowe temp. O ile dobrze pamiętam, wy mieszkacie w  bloku? Które piętro? My mieszkamy na 4, Żaba ma o tyle dobrze ze stawami, że ja ją biorę na ręce i wnoszę/znoszę. Dlatego widać zdecydowaną różnicę niż kiedyś. Dostaje codziennie rano tabletkę na stawy i muszę przyznać, że naprawdę bardzo dobrze się trzyma. Jedyny mankament to jej głuchota :P

I dziękujemy za miłe słowa :)

 

 

Mieszkamy w domku szeregowym, ale żeby gdizekolwiek dalej isć pojechać musimy iść po schodach i tak...Ja daję Lejdi Can-vit i tran, wydaje mi sie że jest lepiej dzięki temu, ale mimo to troch widac problem.

 

 

 

To gdzie te zdjęcia? :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :*

Widzisz ile Cię ominęło :D

 

Gratulacje dla mamy. To był jej pierwszy raz?

Zaraz do Waszej galerii przybędę :D

Pierwszy :D Teraz kolej na mnie :D

 

Gratulacje dla mamy

Dziękuję Aga :)

 

Mieszkamy w domku szeregowym, ale żeby gdizekolwiek dalej isć pojechać musimy iść po schodach i tak...Ja daję Lejdi Can-vit i tran, wydaje mi sie że jest lepiej dzięki temu, ale mimo to troch widac problem.

 

 

 

To gdzie te zdjęcia? :D

Ja teraz cały czas (codziennie) daję tabletkę dla Żaby i jest mega lepiej. Nie wiem czy to te tabletki, że cały czas ją wnoszę/znoszę po schodach, nie chodzimy na długie spacery, czy po prostu gwiazda przeżywa drugą młodość :D

Mówisz i masz :))))

 

Dziś rano był u nas mróz, założyłam Żabci nowy sweterek, który kupiłam w Anglii, sąsiedzi jak się zachwycali :P

Ogólnie żyjemy z dnia na dzień.

Nuda nudy. Poza tym byłam u dentysty - mam 4 ósemki w tym dwie prawdopodobnie do wyrwania; mam skoliozę; a dziś poszłam zrobić badania krwi - tarczyca, glukoza, bla bla.....

 

_DSC5830_zpsihhmzcow.jpg

 

_DSC5831_zpssj2wo6kn.jpg

 

_DSC5841_zpsvufchhw6.jpg

 

_DSC5843._zps7u4fxflj.jpg

 

_DSC5846_zpsmifvd99e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...