Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Lofty

2 x CACIB Satu Mare 21-22 kwietnia

Recommended Posts

Wybieram się na te wystawy, jeśli ktoś jest chętny na wspólną podróż zapraszam.
Tu można znaleźć więcej informacji:
[url]http://www.achrsm.ro/index.php/exhibition/schedule/ro[/url]

Lofty mogę prosić o info na pw. o kosztach, noclegu, transporcie i skąd jedziesz w ogóle?

[quote name='Ganzi']Lofty mogę prosić o info na pw. o kosztach, noclegu, transporcie i skąd jedziesz w ogóle?[/QUOTE]

Przepraszam, ale mam już komplecik.

A gdzie macie nocleg bo w Satu Mare dosyć drogie hotele . My szukamy czegoś w okolicy . Niestety jeszcze niczego nie zarezerwowaliśmy

Wytawa fajnie zorganizowana, pogoda troszkę w kratkę - szczególnie w pierwszy dzień.
Klimat i atmosfera iście polska:) Fajnie jechać na zagraniczną wystawę i w zasadzie czuć się jak u siebie:)
Super atmosfera !!!
No i wyniki też jak dla nas super:)
Dessi (Lofty Desperado) - 2 x CAC, CACIB, BOB i BOG I !!!!
Dziś odpoczynek i w czwartek w drogę tym razem do Chorwacji :) może ktoś się wybiera ??
Było by miło się spotkać :)

My też bardzo zadowoleni . Dziękujemy za towarzystwo .
Nasza Luśka My fair Lady Ruvido - 2x CACIB , tym samym skończyny inter championat ,
Nasz Gucio - 2xCACIB , 2x BOB ,

Hej
nam też udało się szczęsliwie powrócić ... fajny wyjazd, miła atmosfera ,dużo zdobytych tytułów i nowych doswiadczeń .
... jutro podam link do fotek .... z wystawy .

Bardzo dziękuję ENDRIUTRACKEROWI za zawiezienie do Satu Mare ! Atmosfera wspaniała, wygodny bus, szybki transport! A najważniejsze to to, że ENDRIUTRACKER troszczył się o wszystko : naszą wygodę, nasze samopoczucie, był pomocny, dwoił się i troił, załatwiał, ułatwiał itd. Jestem pod wrażeniem. Przy następnych wyjazdach nie zapominajcie o mnie - chętnie pojadę.
Dzięki temu wyjazdowi pies urodzony u mnie skończył Interchampionat jako czwarty Interchampion z miotu. ENDRIUTRACKER - masz u mnie naleweczkę domowej roboty

wreszcie udało się .....[url]https://picasaweb.google.com/endriutracker/WystawyWSatuMare12122IV2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCISKtt_7n73WzAE&feat=directlink[/url]

My też wróciłyśmy z czterema charcikami włoskimi i czterema championatami RO. Zibibbo All Italica skończył Intera.
Dziękujemy za miłą atmosferę i pogawędki z naszą Polską Ekipą.