Jump to content
Dogomania

FANTAZJA FEFI Alma-Woz - Moja najdroższa Heroina


Guest Reyes

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

To ja sie sobą pochwale - kiedyś wymarzyłam sobie tatuaż na 17 urodziny tak jak moja starsza siostra : oto i on! Marzenia się spełniają - zacznijmy od tych małych.
[URL="http://img244.imageshack.us/my.php?image=pic0146ba5.jpg"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/4584/pic0146ba5.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img244.imageshack.us/my.php?image=pic0147um0.jpg"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/7284/pic0147um0.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']To ja sie sobą pochwale - kiedyś wymarzyłam sobie tatuaż na 17 urodziny tak jak moja starsza siostra : oto i on! Marzenia się spełniają - zacznijmy od tych małych.

[/quote]
Tia :eviltong:,
już to widziałam w pudelkowym dziale :lol:.
Ja niestety nie bylam taka odważna :oops:,
ale chetnie bym sobie Cherisia :loveu: wytatulowała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheritka']Ale obiecuje, że jak jeszcze raz bedę miała 17 lat,:razz::razz:
to sobie zrobie :eviltong: dwa a nie jeden :multi::multi:[/quote]
Ok odliczam Ci czas do 34 urodzin :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Fajny kontur... on tak zostanie? :roll:

Mi osobiście się nie podoba :cool3:
Podoba mi się kontur - bardzo, ale nie SAM kontur w TAKIM rozmiarze ;)

Rozumiem jak by był o połowe przynajmniej mniejszy, ale takiej wielkości kontur moim zdaniem nie wygląda za dobrze... co innego gdybyś go chciała wypełnić - oczywiście to mój gust, nie koniecznie Twój :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Fajna dziarka!
Taka subtelna:cool3:
Nie obraziłabym sie gdyby nastepna dziara przedstawiała boksera:diabloti:
Pozdrawiam![/quote]
Fundnę Ci na 18

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='marymek']:mdleje:
Szalejesz Danka :razz: Tatuaż rewelacyjny :loveu: Z bernardynem byłby lepszy :lol: Ale ten też jest git :loveu:[/quote]
Popieram :cool3:
Co tu tak cicho? Szykujesz się psychicznie na wyjazd do Rzeszowa? Uważaj, my to jak szczęśliwy czerwony autobus, śpiewamy podczas podróży, krzyczymy, bijemy się i śpimy :evil_lol::evil_lol:
Nie martw się będzie fajnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

;-) nie martwię
My mamy teraz taką galopadę ze wszystkim... na nic nie mam czasu i w weekend też nie odpocznę :diabloti: - dobrze że na DGM dostaje więcej PW niż maili na skrzynkę, przynajmniej mam pretekst żeby tu wpadać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anika*']no i znalazłam wreszcie galerię Hery, sliczna krówecka :))
na ringu prezentue sie z takim spokojem a w domu morduje misie, czysty dr jekyll and mr hyde w nakrapianym wydaniu :evil_lol:
mam nadzieję, ze uda mi sie ją kiedyś poznać osobiście[/quote]
A ja nie widziałam że masz tutaj konto :multi: Cześć !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Reyes Ty masz tatuaż? Mi by szkoda było wydać na to kasy bo wolałbym sobie coś takiego narysować zmywalną henną (po co sobie na starość skórę brudzić czymś co może się mi potem nie spodobać?). Kiedyś próbowałem robić rysunki długopisem albo pisakiem na ciele i całkiem fajnie to wychodziło bo skóra jest całkiem niezłym materiałem dla plastyka. Gdybyś chciała jakiegoś zwierza albo ktoś z Twojej rodziny lub znajomych to mogę Ci zaprojektować wzór, który w studiu sobie wytatuujesz. Przynajmniej będzie to profesjonalna praca animalisty a nie człeka co może i profesjonalnie robi tatuaże (raz na wystawie w Katowicach znajoma właścicielka kaukaza pokazała mi pięknie i fachowo zrobionego psa tej rasy i było to całkiem miłe dla oka) ale ma mierne pojęcie o psach i ich rasach. Mogę służyć Ci pomocą i innym forumowiczom czy forumowiczkom.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Reyes Ty masz tatuaż? Mi by szkoda było wydać na to kasy bo wolałbym sobie coś takiego narysować zmywalną henną (po co sobie na starość skórę brudzić czymś co może się mi potem nie spodobać?).[/QUOTE]
:mad: Ja CI DAM HENNE!
Ja ufam swojemu gustowi i nie będę żałować na starość - zestarzeje się z pudlem na kolanach :evil_lol:
[QUOTE]

Gdybyś chciała jakiegoś zwierza albo ktoś z Twojej rodziny lub znajomych to mogę Ci zaprojektować wzór, który w studiu sobie wytatuujesz[/QUOTE]
Dzięki za propozycje! :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Odsłona odwołana z powodu tajfunu :cool1:
Moja mama szła ulicą i obok... wyrwało z korzeniami drzewo :roll:

Ja daje upust mojej pedanterii zapisując od dzisiaj co mój pies je i co sobie sierota robi - sierota się wczoraj oblała herbatą >dobrze że już nie bardzo gorącą< podczas nalotu na kredens :-o - i ogólnie odreagowywuję (sprzątając dom) to że mnie niema na zebraniu klubu pudla w poznaniu :shake:
Ostatnio coś jej szkodzi w diecie i muszę wy haczyć co :roll: . Zresztą lubię mieć wszystko poukładane podatowane...

A chwaliłam się że myślałam że mój pies ma skręt żołądka dzień po rzeszowskiej wystawie? Nieszczęsną [B]pierożek_monika[/B] obudziłam o 01.00 w nocy
Na szczęście okazało się fałszywym alarmem ale co się wystraszyłam to moje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...