Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

Też trzymam najmocniej jak się da!!!
Lala, Lalunia - może to jej los się odmieni...Maleńka i stareńka już a chyba jeszcze nie zaznała prawdziwego, dobrego domu.
Która by jednak nie była - czary,mary, abrakadabra, hokus-pokus i inne takie - Niech się stanie!!!! I niech będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'][quote name='Malgoska']
Byłam podglądnąć nowy bazarek. :lol: Duzo atrakcyjnych rzeczy.



Foty prześliczne. :lol:

Na [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] czekają na akceptację ogloszenie malej suni (od Ikusi/Hell Angel/Bączek) i Diega; na gumtree : Diega i Lali. Jak będą aktywne - wkleję linki.[/QUOTE]
Jak to się robi???= Podglądanie. Pomocy! Proszę!
Na temat "marzeń" się nie wypowiadam. A to marzenie. Na zdjęciach przynajmniej.
Dziękujemy z całego serca.

[quote name='iwoniam']Proszę - trzymajcie dziś kciuki za jedną z naszych podopiecznych !
Ważą się jej losy !
na razie nie piszę która, bo nie chcę zapeszać, ale...
oby się udało ![/QUOTE]

Trzymam od wczoraj! I marzę o powodzeniu, cierpliwości, zrozumieniu, o rozwadze i wszystkim tym, co domek dać powinien...

A ja nie mogę się dodzwonić. Próbuję dalej...do skutku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Ok, jutro zatelefonuję, ale muszę odszukać ten nr tel na wątku,
Wiedziałam, że działasz więc nie ingerowałam.
[/QUOTE]
[B]
telefon jest tu:[/B]

telefon do tej pani: 783485117 a to jej mail: [COLOR=#4444ff][email protected] [/COLOR]

rozpisalam sie meilowo, ale nikt sie nie odezwal :(
a ode mnie telefonow ludzie nie odbieraja, bo sie boja jak widza nr z za granicy...
przestalam wiec w sumie jz probowac...

napisalam raz jeszcze meila (nigdy nic nie wiadomo), poki co cisza....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia'][quote name='barb']
Jak to się robi???= Podglądanie. Pomocy! Proszę!

[/QUOTE]

bo bazarek się dopiero robi, ale przecież mozna podglądać, by sobie coś upatrzyć ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230289-nie-pisać?p=19473615#post19473615[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna'][quote name='Ikusia']

bo bazarek się dopiero robi, ale przecież mozna podglądać, by sobie coś upatrzyć ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230289-nie-pisać?p=19473615#post19473615[/URL][/QUOTE]


tylko nie pisac bo dużo do wstawienia jeszcze zostało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia'][quote name='barb']
[...]

Trzymam od wczoraj! I marzę o powodzeniu, cierpliwości, zrozumieniu, o rozwadze i wszystkim tym, co domek dać powinien...

A ja nie mogę się dodzwonić. Próbuję dalej...do skutku...[/QUOTE]


nie dobrze...
Ikusia, coś Ci podeślę to sobie zobaczysz
:)

Iiiiii......... IIIIIIIIIIIIIIIII........... iiiiiiiiiiiiii
kciuki się przydały, bo Szczęściara pojechała do domu :)
Na razie jeszcze nic na 100% pewnego, ale...
sądzimy z Iwonką że będzie dobrze
Niedługo będzie wizyta po-adopcyjna i wówczas pewnie wszystko będzie jasne :)

U Kafirka dobrze. Rozluźnia się powoli i sądzę, że będzie ok.
Odwiedzę go juz za kilka dni po ustaleniu z panią Anią spotkania :)

Link to comment
Share on other sites

[I]"I mam wieeeelką walizkę rzeczy na bazarek. :smile:
Poprzedni bazarek jeszcze do końca nie rozliczony.Obecnie mamy 468 zł ale jeszcze wpłaty spływają. Mam jeszcze bardzo dużo rzeczy. Dużo się sprzedało ale dużo jeszcze jest, dostałam fanty od Alojzyny z przeznaczeniem na olkuszaki i diabełka (bardzo dziękujemy); tak więc będziemy bazarkować nieustannie...."

[/I]ten tez chyba jest wpisem Malgoski, a jest podpis, ze to mój ;)
CIEKAWIE się robi :)
tak czy inaczej podglądnęłam bazarek i dziękuję ślicznie za jego tworzenie !

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][quote name='iwoniam'][/SIZE][/B][I][B][SIZE=3]"I mam wieeeelką walizkę rzeczy na bazarek[/SIZE][/B]. :smile:


[SIZE=4][B]to jest Twój cytat:)
[/B][/SIZE]

[SIZE=4][B]Poprzedni bazarek jeszcze do końca nie rozliczony.Obecnie mamy 468 zł ale jeszcze wpłaty spływają. Mam jeszcze bardzo dużo rzeczy. Dużo się sprzedało ale dużo jeszcze jest, dostałam fanty od Alojzyny z przeznaczeniem na olkuszaki i diabełka (bardzo dziękujemy); tak więc będziemy bazarkować nieustannie...."


a to mój :) w odpowiedzi na tą walizkę rzeczy.....
[/B][/SIZE]
[/I]ten tez chyba jest wpisem Malgoski, a jest podpis, ze to mój ;)
CIEKAWIE się robi :)
tak czy inaczej podglądnęłam bazarek i dziękuję ślicznie za jego tworzenie ![/QUOTE]




dziwnie się robią te cytaty pewnie znowu coś gruchnie.......na dogo

Link to comment
Share on other sites

ps. walizka taka cięzka, że jej podnieść nie mogę :) heh
Malgoska, duzo masz jeszcze tych "moich" rzeczy?
miałam od Nutusi wziąć rzeczy, ale nie wzięłam niestety..
WIEM, ze ktoś Ci tam poza Alojzyną dawał rzeczy na bazarek, ja mam spooooooooooooro jeszcze do wyprania i uprasowania,
i jedyne, do których się nie mogę dostać to takie "zamówione" Lwa Starowicza, ale to kwestia dni i je będę mieć.
Nie chciałabym Cię zamęczyć bazarkami, bo wiem, że masz ich kilka jednocześnie.

Link to comment
Share on other sites

moje jeszcze nie
ssie ;)))))
jestem przymocowana do stołu i tylko dłoń mam wolną zatem piszę
ruszyć sie jeszcze do prasowania nie mogę ;)



[quote name='Malgoska']no cóż...
samo życie.....
moje dziecko usnęło....
można zacząć coś robic......[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

ach,
i tych Lwa.. (książek) na szczęście prac i prasować nie będzie trzeba ;) hehehehe

[quote name='iwoniam']ps. walizka taka cięzka, że jej podnieść nie mogę :) heh
Malgoska, duzo masz jeszcze tych "moich" rzeczy?
miałam od Nutusi wziąć rzeczy, ale nie wzięłam niestety..
WIEM, ze ktoś Ci tam poza Alojzyną dawał rzeczy na bazarek, ja mam spooooooooooooro jeszcze do wyprania i uprasowania,
i jedyne, do których się nie mogę dostać to takie "zamówione" Lwa Starowicza, ale to kwestia dni i je będę mieć.
Nie chciałabym Cię zamęczyć bazarkami, bo wiem, że masz ich kilka jednocześnie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Linki do ogloszeń :
malej suni
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Daj-mi-dom-pomoz-uwierzyc-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-W0QQAdIdZ401946308[/URL]
[URL]http://www.adopcje.org/adopcja79397.html[/URL]
Diego
[URL]http://www.adopcje.org/adopcja79401.html[/URL]
Lala
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lala-mila-grzeczna-mikrosunia-szuka-domu-W0QQAdIdZ402155650[/URL]
[URL]http://www.adopcje.org/adopcja78329.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia'][SIZE=5][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/SIZE][/B][/QUOTE]

Ikusiu, powklejać info na krakowskich watkach ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...