Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='barb']Ojej to świetnie :multi:tylko przed chwilą poleciłam Sonię osobie ktora szukala "szalonego" szczeniaka. Muszę napisać, że to już nieaktualne. A ja wczoraj jeszcze odświeżałam małej ogłoszenia.

Iwoniam, Boksio przesłany:lol:[/QUOTE]

Podeślij im tą sunię od Iwoniam, nie pamiętam imienia, ona ma ciemną - czarną mordkę. Może nie jest taka szalona, ale też "żywa i aktywna", na tyle ile zdążyłam ją poznać. I gotowa do adopcji, zdrowa.
Edit:
Zdjęcia w poście 4 na domowym wątku Iwoniam. To Alma.

Edited by Ikusia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Podeślij im tą sunię od Iwoniam, nie pamiętam imienia, ona ma ciemną - czarną mordkę. Może nie jest taka szalona, ale też "żywa i aktywna", na tyle ile zdążyłam ją poznać. I gotowa do adopcji, zdrowa.
Edit:
Zdjęcia w poście 4 na domowym wątku Iwoniam. To Alma.[/QUOTE]
Alma wlaśnie sie spodobała ale niestety jest za duża.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Hmm, ona będzie mniej więcej taka jak Sonia, kiedy dorośnie. Może jakiś inny szczenior z wątku Iwoniam? Sporo ich.[/QUOTE]
Pani jest na tym wątku.
Iwonka napisala, że Alma będzie zdecydowanie dużym psem.
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page682[/URL]

pani szuka szczeniaka na wątku krakowskim, Iwonka może masz jakiegoś który by odpowiadał?[/QUOTE]
Wkleję tu post
[quote name='Rudzia-Bianca']Dzwoniła do mnie kobieta, mieszka sama z 12 letnią córką , szuka szczeniaka, suki docelowo max do 15 kg bo ma chory kręgosłup i dmucha na zimne gdyby coś się działo i trzeba by było sunię nosić - wygląd obojętny .
Domek nie sprawdzony ale pani brzmiała rozsądnie bardzo :) Szuka szczeniaka z Krakowa lub okolic. Może wiecie o jakiejś suni .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj oglaszalam jednego "z moich" pieskow dokladnie labradora. On juz znalazl domek ale nadal mam o niego duzo zapytan. Przesle e-maila do mnie, odpowiedzcie moze ktorys z waszych pieskow znajdzie domek:

[B][email protected][/B] [URL="http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/BxuJ/"] [/URL] Witam, Chciałabym się zapytać czy ogłoszenie jest dalej aktualne. W przyszłym tygodniu wybieramy się po psa do schroniska, ale jeśli nie znajdziemy jakiegoś odpowiedniego dla nas (mamy dwoje małych dzieci), to byłabym zainteresowana adopcją tego psiska.. Pozdrawiam, Anna Srebroa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Wczoraj oglaszalam jednego "z moich" pieskow dokladnie labradora. On juz znalazl domek ale nadal mam o niego duzo zapytan. Przesle e-maila do mnie, odpowiedzcie moze ktorys z waszych pieskow znajdzie domek:

[B][email protected][/B] Witam, Chciałabym się zapytać czy ogłoszenie jest dalej aktualne. W przyszłym tygodniu wybieramy się po psa do schroniska, ale jeśli nie znajdziemy jakiegoś odpowiedniego dla nas (mamy dwoje małych dzieci), to byłabym zainteresowana adopcją tego psiska.. Pozdrawiam, Anna Srebroa[/QUOTE]
Wielkie dzięki ale czy to musi być labek ? Może być jakiś inny lubiący dzieci i jakie mialby mieć gabaryty ?
Nie wiesz czy zainteresowania Państwo mieszkają w bloku czy domu ?
Dzieciolubna jest np. Kora Iwonki, Diego - piesek w typie boksera, Lala missieek.

Link to comment
Share on other sites

Tylko taki e-mail, mysle ze nie tylko o labka chodzi, pisalam Pani ze cos jej podrzucicie.
A tu jeszcze inny e-mail:

witam ,jesteśmy zainteresowani adopcją pieska. mieszkamy na wsi we własnym domu z dużym podwórkiem dookoła ogrodzonym. Mieliśmy psa,który był u nas przez 18 lat,niestety musieliśmy go uśpić ze względu na jego chorobę. Szukamy psa który zostałby nowym przyjacielem rodziny. Jesteśmy gotowi podpisać umowę adopcyjną i zagwarantować psiakowi dobrą opiekę . Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 512 206 982
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Tylko taki e-mail, mysle ze nie tylko o labka chodzi, pisalam Pani ze cos jej podrzucicie.
A tu jeszcze inny e-mail:

witam ,jesteśmy zainteresowani adopcją pieska. mieszkamy na wsi we własnym domu z dużym podwórkiem dookoła ogrodzonym. Mieliśmy psa,który był u nas przez 18 lat,niestety musieliśmy go uśpić ze względu na jego chorobę. Szukamy psa który zostałby nowym przyjacielem rodziny. Jesteśmy gotowi podpisać umowę adopcyjną i zagwarantować psiakowi dobrą opiekę . Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 512 206 982
pozdrawiamy[/QUOTE]

A Trufla nie pasowalaby do żadnego ogloszenia. Nie wiadomo jaka ona jest do dzieci ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Wielkie dzięki ale czy to musi być labek ? Może być jakiś inny lubiący dzieci i jakie mialby mieć gabaryty ?
Nie wiesz czy zainteresowania Państwo mieszkają w bloku czy domu ?
Dzieciolubna jest np. Kora Iwonki, Diego - piesek w typie boksera, Lala missieek.[/QUOTE]

Pani wlasnie odpisala: Bardzo dziękuję, szukam raczej młodego psa, od szczeniaka do 1,5-2 lat max. Po psa wybieram się w środę, więc będę czekać na informacje z innych miejsc. Pozdrawiam, Ania Srebro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Pani wlasnie odpisala: Bardzo dziękuję, szukam raczej młodego psa, od szczeniaka do 1,5-2 lat max. Po psa wybieram się w środę, więc będę czekać na informacje z innych miejsc. Pozdrawiam, Ania Srebro[/QUOTE]
Czyli Korę można by zaproponować. Lala i Diego odpadają a to takie fajne psiaki. Poczekamy jednak na Iwonkę do środy zdązymy jakieś podesłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Trufla boi sie jak ktos obcy sie do niej zbliza, przed dziecmi uciekalaby az by sie za nia kurzylo:evil_lol:[/QUOTE]
Biedna Trufla - trzeba jej szukać spokojnego domu bez dzieci. Będzie ciężko.

A jeśli chodzi o ogloszenie w prawie psa do domu na wsi - możesz podać adres mailowy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ja oczywiscie Panstwu podrzucilam innego"mojego" pieska ale tez powiadomilam ja ze i wy cos podeslecie[/QUOTE]
Już Iwoniam na pewno wytypuje psiaki jeśli nie stąd to z wątku missieek.
Wielkie dzięki za namiary na potencjalne domki.
A zagladałas na bazarek na splate dlugu pieskow w hoteliku ? Link w moim podpisie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Dziś zrobiłam przelew na konto iwoniam z bazarku Diabełkowego: 710.00 zł. Poproszę o potwierdzeniu na wątku bazarku jak pieniążki dotra.[/QUOTE]
Dziękujemy baaaardzio ! Jak tylko przelew dotrze od razu napiszę i tu i na bazarku

[quote name='barb']Iwoniam, wczoraj jednak wysłalam info i napisalam, że będziesz mieć nowe -zaraz wyślę jeszcze raz.

Czyli Diego jest jednak mlodszy niż napoczątku ustalono ? Było 7-8 lat jest 5-7 ?
[I]edit[/I]
To chyba pomylka bo wyżej napisałaś jednak 7-8 lat?

I kontakt na Ciebie ? Wcześniej był na Ingę ? Ok - podam na Ciebie.[/QUOTE]

To mój błąd - sorry - 7-8 lat ma Diego
kontakt na mnie - dzięki
[quote name='Ikusia']Hepatic..Zastanawiałam się nad tym, ale nie chciałabym zaszkodzić Ferbiemu, niech jego wątroba pracuje bez wspomagaczy. Karmi na razie dostaje kapsułki, a kiedy maluch pójdzie do DS, włączę karmę. Nie chcę ich rozdzielać jeszcze teraz, ponieważ, tak jak Ci mówiłam, od czasu wyjazdu Kowu do DS Ferbi również był w depresji, o czym świadczy choćby to, że znów zaczął ssać kocią mamę, a ona, choć już nie wyczuwam mleka w piersiach, pozwala mu na te chwile bliskości. To samo było po odejściu Kiary. Boję się, że w nowym domu objawy depresji mogą się nasilić. Tam zostanie całkiem sam!

Hell-angel się nie odzywa, może nie chce zapeszać. Ale minął tydzień, odkąd zawiozłyśmy szczeniaka Sonię do DS do Olkusza. Jeszcze nie wróciła hehehe, więc myślę, że można się powoli cieszyć. W domku nie ma dzieci, tylko dorośli i wyrośnięta młodzież. Myślę, że powinno starczyć rąk do pracy nad skierowaniem nadmiaru energii w odpowiednim kierunku.
Ogłoszeń Sonii nie usuwam. Inne szczeniaki czekają.[/QUOTE]

Hepatic nie zaszkodzi - tam po prostu nie ma złych tłuszczów

Nie usuwaj ogłoszenia :)
a Soni na pewno się uda. Musi się udać!
Oby brak wiadomości oznaczał dobre wieści
[quote name='barb']Ojej to świetnie :multi:tylko przed chwilą poleciłam Sonię osobie ktora szukala "szalonego" szczeniaka. Muszę napisać, że to już nieaktualne. A ja wczoraj jeszcze odświeżałam małej ogłoszenia.
Iwoniam, Boksio przesłany:lol:[/QUOTE]

Dziękuję za Diegusia
I zamiast Soni szczeniaka można podsyłać Almę. :) spokojnie
Będzie raczej większa, jak bokserek, ale nie jakaś olbrzymia.
[quote name='Ikusia']Podeślij im tą sunię od Iwoniam, nie pamiętam imienia, ona ma ciemną - czarną mordkę. Może nie jest taka szalona, ale też "żywa i aktywna", na tyle ile zdążyłam ją poznać. I gotowa do adopcji, zdrowa.
Edit:
Zdjęcia w poście 4 na domowym wątku Iwoniam. To Alma.[/QUOTE]

Oj, tak... Alma jest dla ludzi aktywnych.
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page682[/URL]

pani szuka szczeniaka na wątku krakowskim, Iwonka może masz jakiegoś który by odpowiadał?[/QUOTE]

Już sie z tą panią widzialam :)
dzięki
[quote name='hotelamok']Wczoraj oglaszalam jednego "z moich" pieskow dokladnie labradora. On juz znalazl domek ale nadal mam o niego duzo zapytan. Przesle e-maila do mnie, odpowiedzcie moze ktorys z waszych pieskow znajdzie domek:

[B][email protected][/B] Witam, Chciałabym się zapytać czy ogłoszenie jest dalej aktualne. W przyszłym tygodniu wybieramy się po psa do schroniska, ale jeśli nie znajdziemy jakiegoś odpowiedniego dla nas (mamy dwoje małych dzieci), to byłabym zainteresowana adopcją tego psiska.. Pozdrawiam, Anna Srebroa[/QUOTE]
napiszę do tej pani - dzięki !
edit: email przesłałam
[quote name='agaga21']dostałam pw, dziękuję:) dieguś już zgłoszony do ogłoszeń[/QUOTE]
Dziękuję za ogłoszenia - wszystko aktywowałam ! :)
[quote name='hotelamok']Tylko taki e-mail, mysle ze nie tylko o labka chodzi, pisalam Pani ze cos jej podrzucicie.
A tu jeszcze inny e-mail:

witam ,jesteśmy zainteresowani adopcją pieska. mieszkamy na wsi we własnym domu z dużym podwórkiem dookoła ogrodzonym. Mieliśmy psa,który był u nas przez 18 lat,niestety musieliśmy go uśpić ze względu na jego chorobę. Szukamy psa który zostałby nowym przyjacielem rodziny. Jesteśmy gotowi podpisać umowę adopcyjną i zagwarantować psiakowi dobrą opiekę . Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 512 206 982
pozdrawiamy[/QUOTE]

[quote name='barb']A Trufla nie pasowalaby do żadnego ogloszenia. Nie wiadomo jaka ona jest do dzieci ?[/QUOTE]
oj.. zdecydowanie nie..
[quote name='hotelamok']Trufla boi sie jak ktos obcy sie do niej zbliza, przed dziecmi uciekalaby az by sie za nia kurzylo:evil_lol:[/QUOTE]
heh :)
[quote name='barb']Czyli Korę można by zaproponować. Lala i Diego odpadają a to takie fajne psiaki. Poczekamy jednak na Iwonkę do środy zdązymy jakieś podesłać.[/QUOTE]
Tak,
Kora po weekendzie spędzonym wszędzie ze mną ma się lepiej
wspaniała z niej mama..
[quote name='hotelamok'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ja oczywiscie Panstwu podrzucilam innego"mojego" pieska ale tez powiadomilam ja ze i wy cos podeslecie[/QUOTE]

wysłałam i tej pani email :)
dzieęęęki !
[quote name='Justyna Lipicka']tej "pani od labka" można by było podesłać szczeniaki z domowego wątku Iwoni, młode to one są:):)[/QUOTE]

tak, tylko o nich więcej na moim wątku domowym..
co tu mówić.. póki co jest źle..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...