Jump to content
Dogomania

Masz niewybieganego psa, mieszkasz w okolicy Poznania - przeczytaj ten post!


norton

Recommended Posts

Witam Dogomaniaków po dość długiej przerwie!

Niestety jak pewnie cześć z was wie, nie mam już psa – Norton musiał zmienić właściciela – po szczegóły odsyłam do wątku zamieszczonego na Dogomanii w zakładce dotyczącej psów w potrzebie.

Brak psa spowodował zaniedbanie mojej zakładki dogtrekkingowej, bo trochę trudno uprawiać dogtrekking bez psa :D

Ostatnio wpadłem na pomysł, by połączyć przyjemne z pożytecznym... może ktoś z okolicy Poznania potrzebuje by jego pies wybiegał się w zaprzęgu dogtrekkingowym? Oferuję swój czas w sobotnie (ew. niedzielne) przedpołudnie – trasy dostosuję do możliwości psa (od kilku do kilkudziesięciu kilometrów).

Mam swój sprzęt – pas dogtrekkingowy, szelki w rozmiarze L-XL oraz szorki (L), linę z amortyzatorem dla 1 psa.

Szelki i szorki były dostosowane do samca ONka (dość dużego) oraz suki ON, wszystkie psy o podobnej wielkości mogę wyprowadzać w tym zestawie bez problemu.

W ramach mojej "oferty" proponuję podstawowe przyszkolenie psa jak również właściciela psa do zestawu dogtrekkingowego (zapoznanie z szorkami, szelkami, linką i ogólnie techniką chodzenia na linie amortyzowanej w terenie leśno-polnym.

Nie jest to w jakimkolwiek elemencie oferta handlowa - chodzi mi o możliwość kontynuowania mojej pasji, jaką jest dogtrekking (nie mam możliwości posiadania swojego psa) - wszystko oferuję za darmo - zarówno mój sprzęt, jak i czas.

Jeżeli nie masz dość czasu i sił (chęci/wytrwałości), by chodzić ze swoim psem na długodystansowe spacery to moja oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Zainteresowanych Dogomaniaków proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie! Norton

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Boidae']Jak byś był chętny to mój owczarek jest zawsze chętny na jakiś spacer (suczka w listopadzie będzie miała 7 lat). Jesteśmy w Kórnika.[/quote]

Dzięki za propozycję. Na razie szykuje mi się remont w domu i dostałem dodatkowe zlecienia w pracy więc mam trochę mniej czasu w weekend, ale postaram się wygospodarować czas na mały dogtrekking, Kórnickie strony znam jak własną kieszeń :)
Miłego spaceru do zaniemyśla, może lepiej podjechać do zaniemyśla busem i wracać pieszo do Kórnika?

Pozdrawiam, Norton

Link to comment
Share on other sites

Witam Puli!

Nie ciąłem psa, konsultowałem się z kilkoma wetami w poznaniu, w tym z renomowanych klinik wet, ani 1 nie dawał szansy na poprawę po wycięciu gruczołów. Nie miałem wyboru.
Pies trafił w odpowiedzialne ręce - dość długo szukałem do niego domu i mam nadzieję, że wszystko jest Ok.
Gość który go wziął szkoli psy dla sokistów PKP - pracuje z psami bo jest sokistą (ochrona PKP).
A ja pozostałem bez psa, stąd ten wątek :D
Pozdrawiam, Norton

Link to comment
Share on other sites

No nic,juz pozamiatane. Weci najczęściej pojecia nie maja o alergiach. ja bym cięła przy okazji kastracji. Kłopoty nasiliły sie w momencie gdy pies zaczął dojrzewac i skład wydzieliny stał sie bardziej agresywny, wiec obstawiałabym na 99% że poskutkuje. Jak spotkasz kogos z takim problemem to wysyłaj do dr Sumińskiej (ona wie wszystko na ten temat), bo inny burek moze tak dobrze nie trafić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cześć!
Moja sunia też ostatnio zaniedbana. Zaczęłam chorować tej wiosny, jest dość poważnie, czasami ledwo się ruszam,więc nie ma mowy o bieganiu.
Suzi ma własną uprząż ManMat-rozmiar M, linę z amortyzatorem też.
Jest mieszańcem husky -amstaff, więc bieganie w uprzęży to to, co kocha najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...