Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam Oskarka:)

aktualizacja wpłat:
lipiec:
kateKermit 20zł
kami_23 20zł
ilmina (Karolina J) - nie było nicka w przelewie 15zł
Iwona z FB 10zł
juli88 10zł
Kaas1 20zł
EVA2406 30zł

niestety Oskar jest w tarapatach, minus na jego koncie będzie się szybko powiększał bo od maja nie ma wpłat od NataZG która deklarowała aż 100zł. nie odpowiedziała na żadne moje pw, więc myślę, że trzeba szukać kolejnych osób wspierających psiaka.

w wyniku niedogadania się w z TOZ zdublowane były wpłaty, ale z mojego sprawdzania wynika, że pobyt 16.08.15.09. nie jest opłacony - Reniu, będę wdzięczna za weryfikację...

jeszcze jedna rzecz - od września z różnych przyczyn nie będę już skarbnikować na dogo - oprócz deklaracji należy też poszukać skarbnika.

Edited by si_bcw
Link to comment
Share on other sites

nie wiem, co wygląda dziwnie. nie będę skrabniczką, nie będę uczestniczyć w życiu forum, mam chyba do tego prawo?
sytuacja Oskara nie wygląda dziwnie, raczej dramatycznie - brakuje 110zł deklaracji (MakS też nie wpłaca od paru miesięcy i nie reaguje na pw). kilka deklarujących osób wpłaca dopiero po przypomnieniu, psiak jest rzadko odwiedzany. zapomniany.
nie wiem czy ma aktualne ogłoszenia - chętnie na odchodne opłacę pakiet. przydałoby się nowe zdjęcie dobrej jakości.
mam do przekazania fanty, ale bazarku zrobić nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy! u Oskara nadal brakuje 100zł miesięcznie deklaracji:((

powoli kończy się sierpień, proponuję udostępnić konto schroniska do wpłat dla Oskara, oni zbierają już na psy dogomaniackie i rozliczają się na wątkach, więc mam nadzieję,że i tutaj będą to robić, tylko trzeba bezwględnie podawać swój nick z dogo oraz imię psa przy wpłacie

Link to comment
Share on other sites

przelałam 300zł za sierpniowe DT, dopłacając brakującą kwotę
w międzyczasie dotarły wpłaty od kami_23 30zł, Iwona B. 10zł i juli88 10zł.
rozmawiałam ze schroniskiem - wiedzą o sytuacji, od września będą przelewać pieniądze na konto Reni oraz uaktualniać wpłaty na wątku - to jednak na pewno będzie rzadsze niż moje info
dane do przelewów:
85 1020 2746 0000 3502 0017 0217
TOZ o/Konin Gajowa 7a 62-510 Konin
tytułem: Oskar, koniecznie proszę podać nick!

Link to comment
Share on other sites

krolik, dziękuję w imieniu Reni i Oskara.
Konto Oskara zasiliło 958zł, które zostało po Maczce [']['] - przelałam tę kwotę na konto TOZ.
ponieważ dopłaciłam ze swoich pieniędzy kwotę brakującą do 300zł za sierpień, wycofuję się z oferty zapłacenia za ogłoszenia.
mam nadzieję, że Oskar nie zostanie zapomniany i deklaracje będą wpływać na konto TOZ... w przeciwnym razie będzie musiał wrócić do schroniska.
jeśli jakieś pieniądze wpłyną na moje konto, oczywiście przekażę je na konto TOZ;)
trzymam kciuki za Oskara :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='si_bcw']rozmawiałam ze schroniskiem - wiedzą o sytuacji, od września będą przelewać pieniądze na konto Reni oraz uaktualniać wpłaty na wątku - to jednak na pewno będzie rzadsze niż moje info
dane do przelewów:
85 1020 2746 0000 3502 0017 0217
TOZ o/Konin Gajowa 7a 62-510 Konin
tytułem: Oskar, koniecznie proszę podać nick![/QUOTE]

przelewy na konto TOZ Kn

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...