Jump to content
Dogomania

KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA


Patmol

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Czaruś dołączył wczoraj do swojej przyjaciółki Soni i mieszkają sobie teraz razem z boksie krośnieńskiego SOZ-u. I nadal czekają na cud...[/QUOTE]

to jest boks u tej pani co ją przygarneła czy Sonia jest już gdzie indziej ?

Link to comment
Share on other sites

Sonia jest już od jakiegoś czasu pod opieką KSOZ u nich w boksie, bo nie mogła dogadać się z sukami tej Pani, która dała jej schronienie w zimie. Czarusia wczoraj przyprowadziła ta Pani, która jeździła do niego przez cały czas i go karmiła, teraz wyjeżdża i nie może sie nim dłużej zajmować i w ten sposób dołączył do Soni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Sonia jest już od jakiegoś czasu pod opieką KSOZ u nich w boksie, bo nie mogła dogadać się z sukami tej Pani, która dała jej schronienie w zimie. Czarusia wczoraj przyprowadziła ta Pani, która jeździła do niego przez cały czas i go karmiła, teraz wyjeżdża i nie może sie nim dłużej zajmować i w ten sposób dołączył do Soni.[/QUOTE]

oj, bidaki dwa. Jak tam u was jest ? działa wolontariat ? psy chodzą na spacery ?

Link to comment
Share on other sites

Ja dołączyłam na razie nieoficjalnie dopiero dwa tygodnie temu, ale od koleżanek z dłuższym stażem wiem, że na razie jest straszny bajzel organizacyjny. Osobiście z podziwem patrzę jak Wy macie to świetnie zorganizowane i jak współpracujecie, bo tutaj mam wrażenie, że każdy robi co chce, nie ma płynnej wymiany informacji (np. pies już od dwóch dni w DS, a na blogu KSOZ-u pojawia się informacja, że piesek szuka domu). Na tym blogu to bałagan kompletny, ogłoszenia psów, które dawno juz wyadoptowane, a nie ma o tym żadnej informacj. Co do opieki nad psami to wygląda to tak, że są ustalone dyżury i członkowie stowarzyszenia jeżdżą tam 3x dziennie. Na stanie są trzy duże, solidne kojce z budami. W tej chwili pod opieką KSOZ-u jest suczka z czteroma szczeniakami (piąty wczoraj poszedł do domu), Sonia i Czaruś oraz młodziutka, przestraszona mała suczka Tosia, która błąkała się jakiś czas po ulicach i dwa dni temu została przywieziona. W poniedziałek wizyta u weta, więc coś więcej będzie o niej wiadomo. Poniżej link do bloga i facebooka:

[URL]http://www.facebook.com/sozkrosno[/URL]
[URL]http://www.sozkrosno.blogspot.com/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Czaruś dołączył wczoraj do swojej przyjaciółki Soni i mieszkają sobie teraz razem z boksie krośnieńskiego SOZ-u. I nadal czekają na cud...[/QUOTE]
Tak pisałam dwa miesiące temu... a przed momentem na stronie KSOZ-u znalazłam taka informację:
"[B]Zdarzył się cud i trzynastoletnia Sonia znalazła kochający dom."
[/B]Tak więc cuda się zdarzają :multi: :multi: :multi:
Czaruś już jakiś czas temu trafił do DT (jednej z wolontariuszek), który najprawdopodobniej będzie jego DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']
"[B]Zdarzył się cud i trzynastoletnia Sonia znalazła kochający dom."
[/B]Tak więc cuda się zdarzają :multi: :multi: :multi:
Czaruś już jakiś czas temu trafił do DT (jednej z wolontariuszek), który najprawdopodobniej będzie jego DS.[/QUOTE]

rewelacyjna i bardzo budująca dla innych psiaków wiadomośc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...